wróć do listy
psychoterapeuta-Alicja Dmowska-Kutzner

mgr Alicja Dmowska-Kutzner

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Konsultacja online

O mnie

Absolwentka studiów na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego, ze specjalizacją Psychoterapia oraz studiów podyplomowych z Przygotowania Pedagogicznego Uczelni Nauk Społecznych. Członek Instytutu Analizy Grupowej Rasztów, w którym odbyła czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne, posiadające atest Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Aktualnie w trakcie certyfikacji.

 

Prowadzi konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną młodzieży (od 13 r. życia) i osób dorosłych oraz psychoterapię grupową.

 

Praktykę i doświadczenie zdobywała w Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych (Warszawa-Wola), Prywatnym Ośrodku Psychomedic, Akademickim Ośrodku Psychoterapii, Klinice Psychiatrii i Stresu Bojowego przy Centralnym Szpitalu Klinicznym Ministerstwa Obrony Narodowej oraz Otwockim Hostelu Ośrodka Rehabilitacji Socjopsychiatrycznej dla Młodzieży. 
Współpracowała z Ośrodkiem Pomocy Społecznej (Dom Dziennego Pobytu z "Ochotą"), Warszawskim Towarzystwem Rodzin i Przyjaciół Dzieci Uzależnionych "Powrót z U", warszawskimi liceami, a także Centrum Terapeutycznym Istota. Współpracując z NFZ oraz grupą medyczną Vertimed+ była odpowiedzialna za prowadzenie grup psychoterapeutycznych oraz konsultacji na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych.

 

Aktualnie prowadzi procesy psychoterapeutyczne w prywatnym gabinecie na warszawskim Żoliborzu. Po procesie wstępnych konsultacji ustala z pacjentem plan dalszej współpracy - również psychoterapii w formule online. W celu umówienia pierwszej konsultacji prosi o kontakt telefoniczny. 

 

Cały czas podnosi swoje kwalifikacje poprzez udział w warsztatach, szkoleniach i konferencjach doskonalących umiejętności diagnostyczne oraz psychoterapeutyczne. Swoją pracę poddaje stałej superwizji. Zapewnia całkowitą dyskrecję. Utrzymuje najwyższe standardy zawodowe i etyczne.

__________________________________________________________________________________________________

 

Aktualnie trwa nabór do małej, dwuletniej grupy psychoterapeutycznej, adresowanej do osób dorosłych zainteresowanych rozwojem osobistym, doświadczających trudności w relacjach, napięć i lęków, chętnych lepiej rozumieć siebie oraz poprawić jakość swojego życia.

 

Każdy z nas posiada doświadczenie bycia w grupie – pierwsze zazwyczaj w rodzinie, z czasem w kolejnych grupach: przedszkolu, szkole, na studiach, w pracy, wśród przyjaciół. Wczesne doświadczenia wpływają na to jak funkcjonujemy i zachowujemy się w relacjach z innymi ludźmi. Terapia grupowa pomaga zrozumieć ten wpływ oraz zachowanie, które „odtwarzamy”. Dzięki procesowi grupowemu w bezpieczny sposób odkrywamy jak nawiązujemy relacje z innymi ludźmi oraz wypracowujemy zmiany w psychicznym i społecznym funkcjonowaniu człowieka.

 

Termin i miejsce spotkań: środy, godz. 19.00, Żoliborz, 90 min
Rozpoczęcie spotkań: wrzesień 2021 
Czas trwania: ok. 100 sesji (ok. 2,5 roku)
Cena: 80 zł/sesja
Uczestnicy: maksymalnie 6 osób

 

Grupa terapeutyczna prowadzona będzie w nurcie psychodynamicznym. Udział poprzedzony zostanie konsultacjami indywidualnymi celem określenia optymalnej pracy terapeutycznej.


 

pokaż więcej

Specjalizacja

 • Psychoanalityczny
 • Psychodynamiczny
Rodzaje terapii
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Grupowa
 • Indywidualna
Obszary pomocy
 • Kryzysy
 • Praca z młodzieżą (12-18 lat)
 • Praca z osobami LGBTQ+
 • Traumy
 • Zaburzenia lękowe
 • Zaburzenia nastroju (afektywne)
 • Zaburzenia odżywiania
 • Zaburzenia osobowości

Moje doświadczenie

Edukacja
 • Uniwersytet Warszawski, Psychologia
 • Instytut Analizy Grupowej Rasztów, Psychoterapia indywidualna i grupowa
 • Uczelnia Nauk Społecznych, Przygotowanie Pedagogiczne

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05