wróć do listy
psychoterapeuta-Jakub Krzyżanowski

mgr Jakub Krzyżanowski

Psycholog

Konsultacja online

O mnie

Psychoterapia jest dla mnie relacją i procesem szukania kontaktu z samym sobą, który pomaga w większym stopniu zrozumieć siebie oraz przywrócić sprawczość i poczucie odpowiedzialności za swoje własne życie. Poznanie siebie, dobra relacja z samym sobą i bycie ze sobą w kontakcie jest dla mnie kluczem do odnajdowania i zaspokajania swoich własnych potrzeb. Uważam, że każdy z nas posiada w sobie siłę do wspierania samego siebie i brania odpowiedzialności za swoje życie, czasami trzeba jej tylko poszukać. Jestem terapeutą Gestalt. Obecnie biorę udział w programie w Szkole Terapii Gestalt w Warszawie do otrzymania certyfikatu Europejskiego Stowarzyszenia Psychoterapii Gestalt EAGT oraz Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Z wykształcenia jestem psychologiem oraz trenerem warsztatu psychologicznego. Swoje doświadczenie zdobywałem od lat współpracując z organizacjami pozarządowymi, prowadząc warsztaty i konsultację, a także będąc tutorem w wolnej szkole demokratycznej. Współtworzę także liceum dla młodzieży z edukacji domowej. Zapraszam Cię do kontaktu jeżeli , chcesz w większym stopniu czerpać satysfakcję z budowanych przez siebie relacji, pragniesz czuć większy wpływ na swoje własne życie lub czujesz że tracisz poczucie odpowiedzialności i sprawczości albo masz trudności z radzeniem sobie z własnymi emocjami. Zapraszam Cię do poszerzenia świadomości i odkrywania siebie w relacji terapeutycznej. Prowadzę terapię indywidualną dla osób dorosłych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

W kalendarzu widniejącym na stronie nie znajdują się wszystkie dostępne terminy. 

Zadzwoń a wspólnie znajdziemy dogodny czas spotkania.

601-740-349

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Gestalt
  • Humanistyczny
Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Traumy

Wywołane sytuacjami, które zagrażały zdrowiu lub życiu i wpłynęły na funkcjonowanie osoby np. gwałt, doświadczanie przemocy (fizycznej, psychicznej, seksualnej, ekonomicznej), wypadek samochodowy, bycie świadkiem napadu, zbrodni, czyjejś śmierci.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Szkoła Psychoterapii Gestalt w Warszawie (3 rok)
  • SWPS - Uniwersytet Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej (mgr 2015)

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08