wróć do listy
psychoterapeuta-Janusz Kozioł

mgr Janusz Kozioł

Psychoterapeuta

Seksuolog

Konsultacja online

O mnie

Jestem dyplomowanym Psychoterapeutą Psychodynamicznym. Ukończyłem również studia "Poradnictwo i pomoc psychologiczna" na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i "Seksuologia kliniczna" na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Katowicach. Doświadczenie w pracy zdobywałem m.in. w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w Warszawie: w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia a także w Poradni Seksuologicznej i Psychoterapii INTIMED. 

Jako terapeuta  przestrzegam anonimowości pacjenta uczestniczącego w terapii, oraz poufności wszelkich treści przekazywanych przez pacjenta w obrębie spotkania. 

W pracy skupiam się na tym, aby osiągnąć konkretne cele ustanowione wspólnie z pacjentem na początku leczenia.

Biorę udział w konferencjach i sympozjach psychoterapeutycznych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Wszystko to w istotny sposób wpływa na wysoką jakość świadczonej przeze mnie pomocy psychoterapeutycznej.

 

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Psychodynamiczny
Rodzaje terapii
  • Dla par
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Uniwersytet Humanistospołeczny SWPS Katowice, Seksuologia Kliniczna 2018
  • Szkoła Psychoterapii Psychodynamicznej 2021
  • Uniwersytet Jagielloński, Poradnictwo i pomoc psychologiczna 2006
Doświadczenie
  • Gabinety Psychiatryczno-Psychoterapeutyczne Moja Droga, od 2020r.
  • Psychoterapia Expert, od 2016r.

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś17.09
Jutro18.09
Su19.09
Mo20.09