wróć do listy
psychoterapeuta-Joanna Zawadzka

mgr Joanna Zawadzka

Psycholog

Konsultacja online

O mnie

Jestem psycholożką i psychoterapeutką w trakcie szkolenia. W Psychopercepcje prowadzę terapię indywidualną dzieci, młodzieży i dorosłych. Wierzę, że zgłębiana samoświadomość dzięki psychoedukacji i relacja oparta na szacunku mogą być fundamentem do budowania zmiany.

W swojej pracy kieruję się otwartością i uważnością na potrzeby drugiej osoby. Wiem, że każdego z nas spotykają trudne dni. Możemy czuć się wówczas niepewni i nie wiedzieć jak sobie pomóc. Rozumiem to. Wesprę Cię w odnajdywaniu swoich mocnych stron i poznawaniu samego/samej siebie. Pomogę Ci zaadaptować się i odnaleźć w obliczu trudnych sytuacji. Chętnie będę towarzyszyć Ci w przełamywaniu trudności oraz procesie wyznaczania sobie nowego kierunku, rozwoju i zmianie.

Ukończyłam studia psychologiczne i przygotowanie pedagogiczne. Obecnie szkolę się z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w duchu dialogu motywującego. Mam wieloletnie doświadczenie we wsparciu interwencyjnym, a także w pracy psychologicznej z dorosłymi i dziećmi.

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Poznawczo-behawioralny
Rodzaje terapii
  • Indywidualna

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś28.07
Jutro29.07
Fr30.07
Sa31.07