wróć do listy
psychoterapeuta-Karina Gubernat

mgr Karina Gubernat

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Konsultacja online

O mnie

Chętnie udzielę wsparcia psychologicznego online :) Czujesz, że masz bałagan w życiu? Nie jesteś pewny swojej tożsamości, swojego Ja? Funkcjonujesz poniżej swoich możliwości? Odczuwasz myśli rezygnacyjne, samobójcze? Permanentnie wchodzisz w toksyczne związki i czujesz, że nie ma już dla Ciebie nadziei? Nie bój się... sporo osób tak się czuję i na szczęście można sobie pomóc, poczuć psychiczne i emocjonalne wyzwolenie. Jednym ze sposobów będzie wsparcie zaangażowanego i akceptującego terapeuty oraz Twoja chęć zmian. Jako psycholog pracujący również z pacjentami na oddziale psychiatrycznym wiem, jakie są kluczowe obszary ludzkiej psychiki, wiem jakie konsekwencje w życiu przynoszą choroby bądź zaburzenia psychiczne. Znam cierpienie osób borykających się z problemami psychicznymi. Dlatego chciałabym Ci pomóc. 

Jeżeli jesteś osobą otwartą na różne techniki wspierające proces rozwijania siebie tym lepiej! :) Jako psycholog podchodzę do człowieka holistycznie. Wykorzystuje kwestionariusze, owoce nauki i kultury np. filmy, książki oraz techniki poznawczo-behawioralne. We współpracy ważna jest obsługa programów skype/mail oraz dostęp do drukarki.

*Osoby, które nie mogą sobie pozwolić na terapię płatną, zapraszam do spotkań w ramach NFZ w Centrum Zdrowia Psychicznego Szpitala św. Łukasza w Tarnowie (kontakt z rejestracją). 

*Osoby doświadczające przemocy:

Niebieska Linia 0 801 12 00 02 – telefon dla ofiar i świadków przemocy.

Dziecięcy telefon zaufania 0 800 12 12 12 – z numerem można połączyć się bezpłatnie.

https://www.gov.pl/web/gov/skorzystaj-z-pomocy-dla-osob-dotknietych-przemoca-w-rodzinie
 

pokaż więcej

Specjalizacja

Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy
  • Rozwój osobisty
  • Kryzysy
  • Praca z osobami LGBTQ+
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia nastroju (afektywne)
  • Zaburzenia osobowości

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Su13.06
Dziś14.06
Jutro15.06
We16.06