wróć do listy
psychoterapeuta-Monika Kopeć

mgr Monika Kopeć

Psycholog

Konsultacja online

O mnie

Tytuł magistra psychologii otrzymałam na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

Swoje doświadczenie praktyczne nabywałam podczas pracy m.in. w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie - Klinice Psychiatrii Dzieci i Młodzieży CM UJ - Ambulatorium Terapii Rodzin, czy w Specjalistycznym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym nr. 1 w Krakowie.

Aktualnie pracuję jako psycholog w kilku szkołach na terenie województwa śląskiego, gdzie prowadzę stałe zajęcia o charakterze terapeutycznym z dziećmi i młodzieżą, konsultacje z rodzicami oraz ich dziećmi.

Stale pogłębiam swoją wiedzę poprzez bieżący udział w szkoleniach m.in dotyczących mutyzmu wybiórczego, zaburzeń lękowych, rozwoju psychoseksulanego dzieci i młodzieży, zaburzeń rozwojowych.

Od października 2021 rozpoczynam także studia podyplomowe na Uniwersytecie SWPS z zakresu seksuologii.

Pracuje w zakresie poradnictwa i terapii/konsultacji psychologicznej głównie z dziećmi i młodzieżą.

 

pokaż więcej

Specjalizacja

Rodzaje terapii
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Indywidualna
  • Rodzinna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Praca z osobami LGBTQ+

Nazwanie tego „kim się jest” i co to oznacza w życiu osoby, określenie siebie i swojej orientacji seksualnej i/lub tożsamości płciowej, przygotowanie do coming-out, praca z cierpieniem i trudnościami wynikającymi z interakcji ze społeczeństwem.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Uniwersytet Jagielloński (mgr 2019)
Certyfikaty i szkolenia
  • Studium Pedagogiczne UJ - Przygotowanie pedagogiczne

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś17.09
Jutro18.09
Su19.09
Mo20.09