wróć do listy
psychoterapeuta-Monika Maryszczak

mgr Monika Maryszczak

Psycholog

Terapeuta uzależnień

Konsultacja online

O mnie

Witaj, dziękuję, że się tu zatrzymałaś/eś. Poniżej kilka słów o mojej pracy. Zerknij, a być może będę mogła Cię skutecznie wesprzeć.

Z wykształcenia jestem psychologiem, terapeutą uzależnień i pedagogiem. Z dwoma pierwszymi zawodami jestem ściśle związana na co dzień, co sprawia, że moja codzienność urozmaicona jest poznawaniem wartościowych ludzi oraz ich historii. Dzięki temu nieustannie zdobywam nowe, cenne doświadczenia.

Pracuję w Wojewódzkim Ośrodku Leczenia Odwykowego na Śląsku w charakterze terapeuty uzależnień, jestem psychologiem w szkole i przedszkolu oraz w placówce wspierającej matki samotnie wychowujące dzieci. Swoje umiejętności rozwijam również w Poradni Zdrowia Psychicznego w Pszowie pracując psychoterapeutycznie w obszarze współuzależnienia. 

Historie osób, z którymi mam przyjemność rozmawiać, dają mnóstwo refleksji i uczą pokory. Mam nadzieję, że nasza wspólna praca zakiełkuje zarówno w Twoim jak i moim rozwoju, a wsparcie jakie otrzymasz będzie dla Ciebie cenne.

Zapraszam Cię na konsultacje psychologiczne, bądź dalszą terapię (jeśli jesteś w związku z osobą uzależnioną, lub sam masz problem z kontrolowaniem substancji psychoaktywnych).

 

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Integratywny
Rodzaje terapii
  • Indywidualna

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Uniwersytet Opolski
  • Instytut Psychologii Zdrowia

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Sa24.07
Dziś25.07
Jutro26.07
Tu27.07