wróć do listy
psychoterapeuta-Paweł Kalinowski

mgr Paweł Kalinowski

Psycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog kliniczny

Konsultacja online

O mnie

Jestem magistrem psychologii i terapeutą pierwszego stopnia terapii koherencji., Psychologię ukończyłem na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Pracuję m.in. z osobami w kryzysach sytuacyjnych czy z osobami chorującymi psychicznie. Zarówno z młodzieżą jak i osobami dorosłymi - niezależnie od wykształcenia, wyznania, orientacji seksualnej czy tożsamości płciowej. W swojej pracy szczególną uwagę poświęcam emocjom, ponieważ jestem zdania, że to one są fundamentem w konstruowaniu nas samych. Emocje pozwalają zrozumieć nam otaczający nas świat, przygotowują nas do działania jak i mają na celu nasz dobrostan. 

Dodatkowo szkoliłem się w zakresie pomocy osobom z zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi czy z niskim poczuciem własnej wartości. Dodatkowo, odbyłem kurs z terapii DBT. Szkolenie odbyłem również z pomocy psychologicznej osobom po stracie jak i pomocy psychologicznej osobom LGBTQIAP+. 

Pomogę Tobie zrozumieć Twój aktualny stan, jego skutki i przyczyny. Postaram się pokazać umiejętności, które pozwolą kontrolować bądź zmniejszyć np. niechciane myśli, wybuchy agresji czy też poczucie winy. Ważne jest dla mnie, aby w trakcie sesji doświadczyć prawdziwych emocji, jak i je zrozumieć. Zależy mi na stworzeniu w gabinecie bezpiecznej, nieoceniającej przestrzeni pełnej zrozumienia, akceptacji, otwartości i szacunku, gdzie możesz poczuć się sobą razem ze swoimi emocjami czy doświadczeniami. 

W swojej pracy stosuję się do kodeksu etyki psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W celu zapewnienia jak największej jakości swoich usług, korzystam z regularnego wsparcia u osób z wieloletnim stażem pracy (superwizja).

pokaż więcej

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Akademia Pedagogiki Specjalnej - magister Psycholog
Certyfikaty i szkolenia
  • Terapia koherencji,
  • Terapia Dialektyczno-Behawioralna DBT- warsztat praktyka
  • Terapia poznawczo-behawioralna zaburzeń lękowych,
  • Jak być terapeutą/terapeutką LGBT+ friendly,
  • Terapia koherencji w pracy z depresją i niskim poczuciem własnej wartości: warsztat średniozaawansowany,
  • Jak pracować z osobą dorosłą w żałobie? Pomoc psychologiczna po stracie.
  • Dwudniowe szkolenie praktyczne - transpłciowość i niebinarność,

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś26.02
Jutro27.02
Su28.02
Mo1.03