Wrażenie, że wariuję. Ciągle się złoszczę, czuję żal, mam myśli samobójcze. Czuję się przytłoczona do maksimum.

Czuję się zmęczona, przytłoczona codziennymi obowiązkami. Jestem nerwowa. Szybko wybucham złością i krzykiem. Nie radzę sobie w sytuacjach stresujących. Czuję ogromnie poczucie żalu i ogromną złość na wszystko, co mnie spotkało. Czuję jakbym była w złym miejscu. Nie chce mi się zajmować dziećmi. Marzę, aby zniknąć. Mąż doprowadza mnie do złości i mam go dość. Ciągle pyta, o co mi chodzi. A sam złości się o byle co i ciągle zwraca mi na coś uwagę. Ja oczywiście robię identycznie. O wszystko wybucham. Czuję, że tracę grunt pod nogami. Mam myśli samobójcze, ciągle myślę, że chciałabym mieć odwagę się powiesić. Wszystko doprowadza mnie do szału. Wariuje w mojej głowie. Nie potrafię z nikim o tym porozmawiać. Czuję, że nikt mnie nie rozumie. Czasem czuję takie nakręcenie, motywację. A za chwilę znowu złość. Te emocje się mieszają. Raz tak raz tak. Poranki są najgorsze. Czuję się przytłoczona obowiązkami- głowie rano.

Xxxxx

w zeszłym tygodniu
Jakub Redo

Bardzo mi przykro z powodu Pani stanu. Zmęczenie, przytłoczenie, złość oraz myśli samobójcze to bardzo poważne sygnały i dobrze, że Pani o nich pisze. W obecnej sytuacji sugeruję skorzystanie z pomocy specjalisty.

Najważniejsze jest Pani bezpieczeństwo. W sytuacjach kryzysowych proszę zadzwonić pod numer alarmowy 112 lub udać się na najbliższy oddział ratunkowy.

Niżej umieszczam telefony zaufania, gdzie również może Pani skorzystać z pomocy:

- Centrum Wsparcia dla Osób Dorosłych w Kryzysie Psychicznym – 800 70 2222
- Telefon Zaufania dla Osób Przeżywających Kryzys Emocjonalny – 116 123

Życzę wszystkiego dobrego,
Jakub Redo

w zeszłym tygodniu
Katarzyna Kania-Bzdyl

Dzień dobry,

zdecydowanie zachęcam do podjęcia konsultacji psychologicznych.  Na nich trzeba będzie na początku uporządkować to, co Panią przytłacza, a później pomyśleć nad rozwiązaniami dla każdego problemu.

Ponadto pozostawiam namiary na Ogólnopolską Poradnię Telefoniczną dla Osób Przeżywających Kryzys Emocjonalny (bezpłatna pomoc)

116 123

Przytulam serdecznie,

Katarzyna Kania-Bzdyl

6 dni temu