wszystkie filtry
Filtry

(28)

Avatar

Ola Suty

Konsultacja online

Nazywam się Ola Suty, jestem psychologiem z pasją do wszelkich form ruchu i pracy z ciałem. W swojej praktyce czerpie z wielu technik i narzędzi pracy, dobranych odpowiednio do problemu i preferencji klienta. Chcę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobami, które świadomie decydują się na dokonanie zmian w swoim życiu i podniesienie swojego komfortu. Postrzegam człowieka i jego interakcje ze światem na wielu płaszczyznach: fizycznej, poznawczej, emocjonalnej, społecznej i duchowej. Wierzę, że każdy ma prawo do swojej indywidualności i posiada potencjał kierowania własnym życiem, który wzrasta wraz z rozwojem osobowości i samoświadomości. Dbam o własną ścieżkę rozwoju, nieustannie biorąc udział w licznych warsztatach i kursach. Podczas konsultacji przyglądam się wrodzonym i nabytym wzorcom zachowania i myślenia, które mogą determinować system przekonań oraz wpływać na podejmowane decyzje. Przyjmuję postawę akceptacji, szacunku oraz ciekawości wobec drugiego człowieka. Wnikliwie wysłuchuję i obserwuję klienta, starając się zrozumieć jego perspektywę oraz pomóc zobaczyć ją z innego punktu widzenia.

 

Oferuję przyjazną i bezpieczną przestrzeń oraz atmosferę zaufania. Wspólnie z klientem staram się znaleźć skuteczną formę wsparcia, korzystając również z usług innych specjalistów. Wierzę w skuteczność holistycznych metod pracy, scalających wszystkie aspekty funkcjonowania człowieka. Poza materiałem werbalnym, badam również sygnały pochodzące z ciała. Posługuję się m.in. ćwiczeniami oddechowymi oraz pracą z ciałem w celu przeżycia i integracji emocji, także na poziomie doświadczeń sensorycznych. Przekazuję również zalecenia dotyczące zmian w diecie i stylu życia, korzystając z dorobku medycyny chińskiej, ajurwedy, oraz naturoterapii. 

 

Inspiruje mnie przede wszystkim podejście psychologii humanistycznej i egzystencjalnej. Czerpiąc z nurtu Gestalt, staram się wzmocnić odpowiedzialność, indywidualność, sprawczość i wolność klienta. Pomagam odnaleźć najlepsze wyjście z sytuacji uwzględniając zasoby klienta w "tu i teraz”. Korzystam również z elementów “Medytacji wyciszenia” oraz “mindfulness”. Na styl mojej praktyki duży wpływ ma psychologia Junga, praca z procesem wg A. Mindella i koncepcja taoistyczna. Wykorzystuję również techniki zaczerpnięte z nurtu poznawczo-behawioralnego oraz modelu racjonalno-emotywnego Ellisa.

 

Główne obszary z którymi pracuję: 
- obniżony nastrój, 
- brak satysfakcji z życia, 
- poczucie własnej wartości,
- niska samoocena, 
- wewnętrzne konflikty oraz chroniczny niepokój, 
- trudności w tworzeniu i utrzymywaniu relacji, 
- odkrywanie swojej tożsamości, - poczucie sprawczości i wewnętrznej mocy, 
- stres, bezsenność, brak witalności, 
- objawy psychosomatyczne, 
- trudności adaptacyjne w kontekście zmian i przełomów życiowych. 
- autoekspresja, rozwój swojego potencjału, 
- problemy z motywacją i podejmowaniem decyzji. 

Nie zajmuje się tematyką w zakresie:
- uzależnień,
- problemów seksuologicznych,
- traumami złożonymi,
- zaburzeń wymagającymi leczenia psychiatrycznego i psychoteraputycznego tj. schizofrenia, ChAD, ciężka depresja i fobie, OCD, zaburzenia jedzenia, psychoza.

Przed wizytą zapraszam do odbycia krótkiej rozmowy telefonicznej w celu sprecyzowania Państwa oczekiwań i ustalenia możliwości współpracy.Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby poznać lepiej siebie, zyskać większą samoświadomość oraz podnieść jakość swojego życia.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Wiktoria Walenista

Konsultacja online

Psycholog

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Nazywam się Wiktoria Walenista i jestem psychologiem. Specjalizuję się w pomocy psychologicznej dla kobiet starających się o dziecko, będących w ciąży i po porodzie. Pomagam w radzeniu sobie w nowej rzeczywistości, która często bywa wyzwaniem nie tylko dla kobiety, ale też całej rodziny. 

 

Moje zainteresowania zawodowe są skupione wokół okresu ciąży i porodu, gdzie udzielam kompleksowego wsparcia dla kobiet, par i rodzin. 

 

Obszary pomocy, w których się specjalizuję:

- niepłodność

- poronienie

- strata okołoporodowa

- lęk w ciąży 

- lęk przed porodem

- depresja poporodowa

- baby blues

- trauma poporodowa

- kryzysy w związku i rodzinie związane z narodzinami dziecka 

- trudności wychowawcze  

- choroby somatyczne

 

Jestem absolwentką psychologii stosowanej na UJ, pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz ciągle poszerzam swoją wiedzę w zakresie pomocy psychologicznej, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Prowadzę badania naukowe dotyczące obrazu ciała u kobiet po porodzie. 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Dominika Chmiel

Konsultacja online

Psycholog

Psycholog sportu

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży
Jestem psycholożką, psychoterapeutką w trakcie szkoły psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym. Jestem psychologiem sportu. Doświadczenie zawodowe zbierałam podczas pracy w placówkach oświatowych (przedszkole, szkoła, poradnie), medycznych (Poradnia Psychologiczna dla Dzieci i Młodzieży Kraków-Podgórze przy Szpitalu im. Babińskiego w Krakowie) oraz poza granicami naszego kraju (wolontariat w Peru). Pracuję z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi. W swojej pracy stawiam na relację z pacjentem, psychoedukację oraz pracę na zasobach. Pacjent jest dla mnie ekspertem od swoich trudności. Opieram się na metodach opartych na badaniach naukowych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.
pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Patrycja Ziarko

Konsultacja online

Psychoterapeuta

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

 W celu umówienia terminu, którego nie ma w kalendarzu proszę o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail. 

Jestem psychoterapeutą w procesie certyfikacji PTP, oraz certyfikowanym Trenerem Umiejętności Społecznych. W 2017 roku ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. 

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, dzieci oraz młodzieży. Pracuję w podejściu psychodynamicznym. 
Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kolejnych szkoleniach oraz konferencjach z zakresu psychoterapii i psychologii.
Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Na co dzień przyjmuję pacjentów w krakowskiej poradni a także prywatnie. 
Pracuję pod regularną superwizją. 


Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą nad sobą, zapraszam na konsultację. Będziemy mogli przyjrzeć się problemom i razem poszukać właściwej formy pomocy.

 

W celu umówienia terminu, którego nie ma w kalendarzu proszę o kontakt telefoniczny lub przez e-mail.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Maria Pajdzik

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem psychologiem, absolwentką psychologii stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim, w trakcie całościowego Kursu Psychoterapii Psychodynamicznej prowadzonego w ramach Krakowskiej Szkoły Psychoterapii przy Oddziale Psychiatrii Psychodynamicznej Kliniki Psychiatrii SU w Krakowie. Szkolenie atestowane jest przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Naukową Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Szpitalu Klinicznym im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie, Oddziale Neurologii i Udarów Mózgu w Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera w Krakowie, w Fundacji im. Brata Alberta w Radwanowicach, a także w Fundacji Wspólnota Nadziei w Więckowicach k. Krakowa. 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Pracuję zgodnie z zasadami etyki zawodu psychoterapeuty.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Wioleta Iwańska

Konsultacja online

Psychoterapeuta

Nurt:
 • Psychodynamiczny
 • Systemowy
Nurt:
 • Psychodynamiczny
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Rodzinna
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

Jestem psychoterapeutką w procesie certyfikacji PTP, asystentem psychodramy wg Moreno, aktualnie w trakcie szkolenia I stopnia. Jestem certyfikowanym Trenerem Treningu Umiejętności Społecznych. Ukończyłam Wydział Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach tym samym uzyskując tytuł magistra a także studia podyplomowe z terapii pedagogicznej z arteterapią. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia psychoterapii psychodynamicznej oraz systemowej, z wykorzystaniem elementów psychodramy. Rodzaj terapii dostosowuję do potrzeb klienta. Staż certyfikacyjny odbyłam m.in. na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych, Oddziale Leczenia Zaburzeń Emocji i Nastroju Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach, konferencjach i warsztatach z zakresu psychoterapii i psychologii. 

 

Zajmuję się terapią osób dorosłych, młodzieży oraz terapią rodzin. Swoją pracę terapeutyczną poddaję stałej superwizji. W swojej pracy kieruję się standardami Kodeksu Etyki Psychoterapeuty i zasadą poufności. Na co dzień pracuję w gabinecie prywatnym, a także w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym.

 

W celu umówienia sesji stacjonarnie lub on-line proszę o kontakt pod numerem telefonu: 513-351-391 lub email:psychoterapia.iwanska@gmail.com 

 

Sesja online trwa podobnie jak sesja stacjonarna - 50 minut i możliwa jest po wcześniejszym potwierdzeniu. Konsultacje to jedno lub kilka spotkań, w czasie których podejmujemy z pacjentem decyzję o wspólnej pracy. Sesja on-line odbywa się przy użyciu komunikatora Skype: www.skype.com/pl/

Nazwa użytkownika: Wioleta Iwańska

Z komunikatora można skorzystać na komputerze, tablecie lub smartfonie. Konieczne jest bezpłatne zainstalowanie programu ze strony producenta: go.skype.com/get.skype.page.

 

Zapraszam Cię do gabinetu, w którym będziemy mogli spokojnie porozmawiać w bezpiecznej atmosferze. Opowiesz o tym, z czym się zmagasz i wspólnie ustalimy, jak mogę  Ci pomóc.

 

 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Radosław Jakubiak

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta

Psycholog kliniczny

Psycholog dzieci i młodzieży

Psychodramatysta

Nurt:
 • Gestalt
 • Humanistyczny
Nurt:
 • Gestalt
 • Humanistyczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Grupowa
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

Pracuję z osobami, które mają obniżony nastrój, żyją w ciągłym stresie, doświadczają trudności emocjonalnych, silnych napadów złości, przeżywają lęk lub niepokój, mają niską samoocenę, zadręczają się myślami, które utrudniają im życie. Zajmuję się też konfliktami przeżywanymi w relacjach z innymi ludźmi, w tym kryzysami w związkach. Kolejnym obszarem który jest mi bliski jest wspieranie w rozwoju, poszukiwaniu sensu i celu życia, pomaganie w uwalnianiu swoich możliwości. Jedną z moich specjalizacji jest psychoterapia dla lekarzy – z uwzględnieniem uwarunkowań emocjonalnych doświadczanych przez tę grupę zawodową. Bardzo istotny w pracy jest dla mnie autentyczny, empatyczny kontakt z osobami, z którymi się spotykam na sesjach terapeutycznych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Wierzę w potencjał do zmiany, który każdy z nas nosi w sobie. Zmiany, która sprawia, że człowiek zaczyna w pełni wykorzystywać swój potencjał i wieść satysfakcjonujące życie.

Jestem absolwentem Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz czteroletniej podyplomowej Szkoły Psychoterapii Gestalt. W 2010 roku otrzymałem dyplom Specjalisty Counsellingu Gestalt wydany przez Centrum Counsellingu Gestalt i Associazione Italiana di Counselling.

Jestem również absolwentem grafiki na Akademii Sztuk Pięknych, tworzę ilustracje, oraz zajmuję się prowadzeniem warsztatów z psychologii twórczości.

Prywatnie jestem pasjonatem literatury, kina, seriali i kolarstwa górskiego.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Psychoterapeuta

Nurt:
 • Psychoanalityczny
Nurt:
 • Psychoanalityczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Indywidualna

Jestem psychoterapeutą analitycznym. Ukończyłem szkolenie I i II stopnia w Polskim Towarzystwie Psychoanalizy Jungowskiej, jestem routerem w procesie certyfikacyjnym Międzynarodowego Stowarzyszenia Psychologii Analitycznej w Zurichu, Członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Psychoanalizy Jungowskiej. Absolwentem Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłem 4-letni kurs psychoterapii psychoanalitycznej organizowany przez szpital im. Dr J. Babińskiego w Krakowie, a także 2-letnie studium psychoterapii uzależnień, organizowane przez Polsko-Niemiecki Instytut Terapii Uzależnień “Błękitny Krzyż”.

Posiadam przeszło 10 lat doświadczenia w psychoterapii. Prowadzę zorientowaną analitycznie, psychoterapię indywidualną, par i grupową osób dorosłych. Pracuję także w obszarze wsparcia psychoterapeutycznego wczesnych relacji matki z dzieckiem.

W swojej praktyce pracowałem i nadal współpracuję z ośrodkami klinicznymi:

Poradnia Leczenia Uzależnień w Zakopanem.

Poradnia Zdrowia Psychicznego w Myślenicach.

Krakowskie Centrum Psychoterapii Uzależnień.

Ośrodek Psychoterapii DDA w Krakowie.

Zielony Domek – Placówka wspierająca relacje rodziców z dziećmi do lat trzech.

Centrum Seksuologii i Psychoterapii Synteza w Krakowie.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u analityków jungowskich w Polsce i zagranicą, oraz superwizji seksuologicznej.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Magdalena Krakowska

Konsultacja online

Psychoterapeuta

Nurt:
 • Integratywny
 • Terapia schematu
Nurt:
 • Integratywny
 • Terapia schematu
  Rodzaj terapii:
 • Grupowa
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

Jako psychoterapeuta pracuję z  ludźmi zmagającym się z różnymi problemami i kryzysami w życiu.

 

Pomagam w pracy nad niską samooceną, trudnościami dnia codziennego i wypaleniem zawodowym. 

 

Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z chorobami psychosomatycznymi, nerwicą zaburzeniami lękowymi, stanami obniżonego nastroju, depresją.

 

Wychodzę z założenia, że każdy człowiek jest inny z własnym bagażem doświadczeń i przeżyć, dlatego każdego traktuję indywidualnie, co pozwala mi zrozumieć trudności i cierpienia jakich doświadczył w swoim życiu.

 

W swojej pracy szczególną uwagę zwracam na zbudowaniu silnej i bezpiecznej relacji terapeutycznej, która umożliwia osiąganie zamierzonych zmian.

 

Jako coach towarzyszę ludziom w osiąganiu ich celów i wspieram w różnych przedsięwzięciach. Szczególną grupą zawodową, z którą pracuję w tym zakresie, jest środowisko lekarzy, studentów medycyny i stomatologii.

 

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (rocznik 2002), psychoterapeutką realizującą specjalizacyjny kurs przygotowujący do certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym.

 

Ukończyłam również :

- Staż w Instytucie Gestalt w Krakowie,

- Profesjonalną Szkołę Coachingu IPRI Kraków

- Terapię Schematów IPRI Kraków

- Dialog Motywujący IPRI Kraków

- Racjonalną Terapię Zachowania I IPRI Kraków

- Specjalistyczne szkolenie z Terapii Schematów akredytowane w International Society of Schema Therapy (ISST) Warszawa

 

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii.

 

Pracuję w nurcie integratywnym czyli takim, który łączy dorobek różnych podejść psychoterapeutycznych. 

 

To pozwala mi dostosować metody terapeutyczne do indywidualnych potrzeb moich pacjentów.

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Psychoterapeuta

Nurt:
 • Psychodynamiczny
 • Systemowy
Nurt:
 • Psychodynamiczny
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Jestem psychoterapeutką pracującą w podejściu psychodynamicznym, zorientowaną psychoanalitycznie.

Obecnie w trakcie całościowego szkolenia systemowo-psychodynamicznego Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku, przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty sekcji naukowej psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Dodatkowo posiadam certyfikat specjalisty psychoterapii uzależnień. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Praktykę psychoterapeutyczną rozpoczęłam w 2014 roku. Pracuje z osobami które cierpią z powodu objawów depresyjnych, lękowych, zaburzeń osobowości, niskiego poczucia własnej wartości, problemów w relacjach, doświadczeniami traum. Zajmuję się też pomaganiem osobom z tzw. syndromem DDA.

Psychoterapia ma charakter długoterminowy, indywidualny, oparty o relację terapeutyczną. W mojej pracy zależy mi na całościowym rozumieniu pacjenta i dojściu do podstaw jego trudności, by zmiana mogła być głębsza i dawała możliwość bardziej satysfakcjonującego życia. 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Aleksandra Ziemiańska

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta

Psycholog dzieci i młodzieży

Interwent kryzysowy

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Psycholog, interwent kryzysowy, psychoterapeuta w trakcie szkolenia. 
Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. 
Jestem absolwentką Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Kryzysów psychologicznych i Interwencji kryzysowej, posiadam także Przygotowanie pedagogiczne
Obecnie jestem w trakcie realizowania 4-letniego Całościowego Kursu Psychoterapii w Śląskiej Szkole Psychoterapii, atestowanego przez zarząd Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, który umożliwia prowadzenie psychoterapii.

Na co dzień pracuję także w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Wieliczce.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Anna Antonik

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem dyplomowanym psychoterapeutą i psychologiem. Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, Szkołę Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz dwuletnie Studium Treningu Grupowego i Warsztatu Umiejętności Psychospołecznych w Instytucie Treningu i Edukacji Psychologicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym pracując z grupami oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie aktualnie prowadzę procesy terapii indywidualnej. 
Przyjmuję również w gabinecie prywatnym.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Pracuję również w języku francuskim.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Anna Murawska

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta

Psycholog sportu

Psycholog dzieci i młodzieży

Psychodietetyk

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Grupowa
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

Jestem dyplomowanym psychologiem, w trakcie 4 letniej certyfikacji na psychoterapeutę poznawczo-behawioralnego. W pracy terapeutycznej korzystam z technik poznawczo-behawioralnych, elementów Terapii Schematów, Terapii Akceptacji i zaangażowania oraz dialogu motywującego.  Specjalizuje się w terapii indywidualnej młodzieży oraz dorosłych.

Studia magisterskie z psychologii ukończyłam na wydziale Filozoficznym Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. O tytuł psychoterapeuty, po skończeniu 4-letniego kursu ubiegać się będę z ramienia Szkoły Psychoterapii Crescentia w Warszawie.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam już na studiach i zdobywam, cały czas podnosząc swoje kwalfikacje. Podczas studiów odbyłam praktyki w krakowskich klubach sportowych z dziećmi i młodzieżą uprawiającą sport do specjalności psycholog sportu. Brałam udział w badaniach grantowych z psychologii sądowej, prowadząc zespół badawczy, jak również w interdyscyplinarnych badaniach w Instytucie Psychologii i Akademii Wychowania Fizycznego na temat wpływu wysiłku fizycznego na procesy poznawcze. W kolejnych latach zajmowałam się psychoedukacją i psychodietetyką w krakowskich fundacjach skierowanych do młodzieży, studentów jak również seniorów. Aktualnie prowadzę warsztaty psychoedukacyjne dla seniorów “Aktywny senior” w Fundacji Ukryte Skrzydła w Krakowie. Byłam również prelegentką w wykładzie “Psychologia Fitnessu” w ramach cyklu “Science First”, realizowany na Uniwersytecie Jagiellońskim przez Stowarzyszenie All In UJ i Instytut Psychologii UJ.

W terapii specjalizuje się w leczeniu osób z zaburzeniami odżywiania oraz chorobami metabolicznymi w których psychodietetyka i psychoedukacja podnoszą komfort życia. Współpracuje terapeutycznie oraz psychodietetycznie z osobami, które pragną zmienić swoje codzienne nawyki, również żywieniowe. Pracuje również z młodzieżą i dziećmi uprawiającymi sport. Lecze problemy z bezsennością stosując techniki terapii CBT oraz aplikację GoodSleeper.
W codziennej pracy zajmuje się również zaburzeniami nastroju, lękami i fobią, zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi jak i wsparciem oraz poradnictwem psychologicznym.

Będąc odpowiedzialna za tytuł magistra psychologii, nie przerywam podnoszenia swoich kompetencji i zdobywania doświadczenia zawodowego. Regularnie uczestniczę w kursach, szkoleniach i warsztatach z zakresu psychologii i psychoterapii.

Ze swojej strony mogę obiecać stworzenie na sesjach atmosfery wzajemnego szacunku i zrozumienia, ułatwiających pokonywanie trudności.

 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Psycholog

Psychoterapeuta

Diagnosta psychologiczny

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem absolwentem studiów psychologicznych na Akademii Ignatianum w Krakowie podczas których odbywałem praktykę w Szpitalu im. dr-a Józefa Babińskiego. Aktualnie pracuję w Domu Pomocy Społecznej dla Osób chorych psychicznie. Pracowałem również w Szpitalu im. Jana Pawła II w Krakowie. Obecnie w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Krakowskim Centrum Psychoterapii Psychodynamicznej. Koncentruję się na psychoterapii dorosłych, której istotą jest poszukiwanie i wyjaśnianie nieświadomych konfliktów wpływających na zachowanie, odczuwanie i relacje z innymi. Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji indywidualnej oraz superwizji grupowej u certyfikowanego superwizora rekomendowanego przez PTPPD, specjalizującego się w pracy metodą TFP.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04
Avatar

Beata Fotomajczyk

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. W swojej pracy wykorzystuję nurt psychoterapii psychodynamicznej, jak również czerpię z metody Otwartego Dialogu. Swoją pracę dostosowuję do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim jak również studia podyplomowe na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie „Otwarty dialog i rozwój sieci społecznych w sytuacji kryzysu psychicznego”. Jestem w trakcie całościowego 4-letniego szkolenia do certyfikacji zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego realizowanego w Katedrze Psychoterapii UJ Collegium Medicum.

Na co dzień pracuję z osobami dorosłymi w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego w Wieliczce, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną, jak również wsparcie psychologiczne. Działam również w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Biskupicach współpracując z osobami doświadczającymi przemocy w rodzinie.
Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywałam w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym SP ZOZ w Myślenicach, a także w świetlicach środowiskowych w Jawczycach oraz Szczygłowie, gdzie prowadziłam warsztaty psychologiczne z zakresu komunikacji interpersonalnej, konstruktywnego radzenia sobie ze stresem, asertywności. Odbyłam także staże na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Szpitalu Klinicznym im. Dr. Józefa Babińskiego w   Krakowie oraz w Zakładzie Karnym w Tarnowie.

Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04