wszystkie filtry
Filtry

(52)

Avatar

Maja Piestrzeniewicz

Konsultacja online

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Nurt:
 • Integratywny
 • Psychoanalityczny
Nurt:
 • Integratywny
 • Psychoanalityczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem psychologiem, absolwentką psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Obecnie w trakcie 4 letniego całościowego kursu psychoterapii organizowanego przez Oddział Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Babińskiego w Krakowie, atestowanego przez sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Klinice Psychiatrii CM UJ między innymi na Oddziale Dziennym Rehabilitacji Psychiatrycznej, Oddziale Dziennym Leczenia Psychoz oraz „Odcinku C”  Zaburzeń psychotycznych. Współpracuję ze Studenckim Ośrodkiem Wsparcia i Adaptacji Uniwersytetu Jagiellońskiego- SOWA.  Pracuje jaki Psycholog w Krakowskim Zespole Zdrowia Psychicznego Medinorm.

Wspieram i towarzyszę w trudnych momentach życiowych oraz kryzysach związanych ze zmianami i utratami. Swoją pomoc kieruję do osób doświadczających trudności w relacjach interpersonalnych, regulacji emocji oraz tym pragnącym lepiej zrozumieć siebie.

W czasie terapii szukam przyczyn cierpienia, jak również służę pomocą w odnajdywaniu i rozwijaniu osobistych zasobów. Uważam, że w procesie psychoterapii niezwykle ważna jest więź terapeutyczna, szczególnie empatia oraz zrozumienie, dlatego staram się tworzyć bezpieczną atmosferę opartą na akceptacji. Podczas konsultacji wspólnie zastanowimy się nad możliwymi rozwiązaniami, a w razie potrzeby także nad wyborem odpowiedniej formy wsparcia terapeutycznego.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Karolina Skrobol-Bojarczuk

Konsultacja online

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Neuropsycholog

  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Prowadzę diagnozę oraz rehabilitację funkcji poznawczych. Pracuję m.in. z osobami po udarach, wypadkach, czy z chorobami otępiennymi (np. choroba Alzheimera). Współpracuję zarówno z dziećmi, dorosłymi, jak i osobami starszymi. Zajmuję się wsparciem osób, które przeżywają trudności emocjonalne wynikające z doświadczanej choroby oraz ich rodziny. Prowadzę także terapię dzieci z zaburzeniami rozwojowymi oraz konsultacje dla rodziców. 

Jestem absolwentką Psychologii na Wydziale Filozoficznym na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyłam również studia podyplomowe Neuropsychologia kliniczna i diagnoza neuropsychologiczna w ujęciu praktycznym na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie. Regularnie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w szkoleniach i warsztatach. 

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Ola Suty

Konsultacja online

Psycholog

Daty przyjęć na terminy są elastyczne, zachęcam do kontaktu telefonicznego w celu potwierdzenia wizyty.

Nazywam się Ola Suty, jestem psychologiem z pasją do wszelkich form ruchu i pracy z ciałem. W swojej praktyce czerpie z wielu technik i narzędzi pracy, dobranych odpowiednio do problemu i preferencji klienta. Chcę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobami, które świadomie decydują się na dokonanie zmian w swoim życiu i podniesienie swojego komfortu. Postrzegam człowieka i jego interakcje ze światem na wielu płaszczyznach: fizycznej, poznawczej, emocjonalnej, społecznej i duchowej. Wierzę, że każdy ma prawo do swojej indywidualności i posiada potencjał kierowania własnym życiem, który wzrasta wraz z rozwojem osobowości i samoświadomości. Dbam o własną ścieżkę rozwoju, nieustannie biorąc udział w licznych warsztatach i kursach. Podczas konsultacji przyglądam się wrodzonym i nabytym wzorcom zachowania i myślenia, które mogą determinować system przekonań oraz wpływać na podejmowane decyzje. Przyjmuję postawę akceptacji, szacunku oraz ciekawości wobec drugiego człowieka. Wnikliwie wysłuchuję i obserwuję klienta, starając się zrozumieć jego perspektywę oraz pomóc zobaczyć ją z innego punktu widzenia.

 

Oferuję przyjazną i bezpieczną przestrzeń oraz atmosferę zaufania. Wspólnie z klientem staram się znaleźć skuteczną formę wsparcia, korzystając również z usług innych specjalistów. Wierzę w skuteczność holistycznych metod pracy, scalających wszystkie aspekty funkcjonowania człowieka. Poza materiałem werbalnym, badam również sygnały pochodzące z ciała. Posługuję się m.in. ćwiczeniami oddechowymi oraz pracą z ciałem w celu przeżycia i integracji emocji, także na poziomie doświadczeń sensorycznych. Przekazuję również zalecenia dotyczące zmian w diecie i stylu życia, korzystając z dorobku medycyny chińskiej, ajurwedy, oraz naturoterapii. 

 

Inspiruje mnie przede wszystkim podejście psychologii humanistycznej i egzystencjalnej. Czerpiąc z nurtu Gestalt, staram się wzmocnić odpowiedzialność, indywidualność, sprawczość i wolność klienta. Pomagam odnaleźć najlepsze wyjście z sytuacji uwzględniając zasoby klienta w "tu i teraz”. Korzystam również z elementów “Medytacji wyciszenia” oraz “mindfulness”. Na styl mojej praktyki duży wpływ ma psychologia Junga, praca z procesem wg A. Mindella i koncepcja taoistyczna. Wykorzystuję również techniki zaczerpnięte z nurtu poznawczo-behawioralnego oraz modelu racjonalno-emotywnego Ellisa.

 

Główne obszary z którymi pracuję: 
- obniżony nastrój, 
- brak satysfakcji z życia, 
- poczucie własnej wartości,
- niska samoocena, 
- wewnętrzne konflikty oraz chroniczny niepokój, 
- trudności w tworzeniu i utrzymywaniu relacji, 
- odkrywanie swojej tożsamości, - poczucie sprawczości i wewnętrznej mocy, 
- stres, bezsenność, brak witalności, 
- objawy psychosomatyczne, 
- trudności adaptacyjne w kontekście zmian i przełomów życiowych. 
- autoekspresja, rozwój swojego potencjału, 
- problemy z motywacją i podejmowaniem decyzji. 

Nie zajmuje się tematyką w zakresie:
- uzależnień,
- problemów seksuologicznych,
- traumami złożonymi,
- zaburzeń wymagającymi leczenia psychiatrycznego i psychoteraputycznego tj. schizofrenia, ChAD, ciężka depresja i fobie, OCD, zaburzenia jedzenia, psychoza.

Przed wizytą zapraszam do odbycia krótkiej rozmowy telefonicznej w celu sprecyzowania Państwa oczekiwań i ustalenia możliwości współpracy. Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby poznać lepiej siebie, zyskać większą samoświadomość oraz podnieść jakość swojego życia.

Terminy na Twój Psycholog nie są aktualizowane. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Natalia Serafin

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Psychodietetyk

Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog kliniczny

Psycholog sportu

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Jestem psychologiem i psychoterapeutką poznawczo-behawioralną (w trakcie certyfikacji). Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Jagiellońskim. Aktualnie swoją wiedzę poszerzam na studiach podyplomowych w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej na SWPS w Katowicach. Swoje doświadczenie zdobywałam na oddziałach w Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie, w licznych ośrodkach wsparcia psychologicznego oraz podczas indywidualnych spotkań z klientami/pacjentami w prywatnym gabinecie. Posiadane uprawnienia pedagogiczne umożliwiły mi również pracę w obszarze wsparcia psychologicznego dzieci i młodzieży. Do każdego klienta/pacjenta podchodzę indywidualnie i z dużą uwagą. Do współpracy zapraszam młodzież i osoby dorosłe. 

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Wioleta Iwańska

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Integratywny
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Integratywny
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Jestem psychoterapeutką w procesie certyfikacji PTP, asystentem psychodramy wg Moreno, aktualnie w trakcie szkolenia I stopnia. Jestem certyfikowanym Trenerem Treningu Umiejętności Społecznych. Ukończyłam Wydział Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach tym samym uzyskując tytuł magistra a także studia podyplomowe z terapii pedagogicznej z arteterapią. Obecnie jestem również w trakcie uzupełniającego kursu ze specjalizacji psychoterapii dzieci i młodzieży. 

 

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia psychoterapii psychodynamicznej oraz systemowej, z wykorzystaniem elementów psychodramy. Rodzaj terapii dostosowuję do potrzeb klienta. Staż certyfikacyjny odbyłam m.in. na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych, Oddziale Leczenia Zaburzeń Emocji i Nastroju Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach, konferencjach i warsztatach z zakresu psychoterapii i psychologii. 

 

Zajmuję się terapią osób dorosłych, młodzieży oraz terapią rodzin. Swoją pracę terapeutyczną poddaję stałej superwizji (indywidualnej oraz grupowej). W swojej pracy kieruję się standardami Kodeksu Etyki Psychoterapeuty i zasadą poufności. Na co dzień pracuję w gabinecie prywatnym, a także w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym. Pracuję również jako terapeuta środowiskowy. 

 

W celu umówienia sesji stacjonarnie lub on-line proszę o kontakt pod numerem telefonu: 513-351-391 lub email:psychoterapia.iwanska@gmail.com 

 

Sesja online trwa podobnie jak sesja stacjonarna - 45 minut i możliwa jest po wcześniejszym potwierdzeniu. Konsultacje to jedno lub kilka spotkań, w czasie których podejmujemy z pacjentem decyzję o wspólnej pracy. Sesja on-line odbywa się przy użyciu komunikatora Skype: www.skype.com/pl/

Nazwa użytkownika: Wioleta Iwańska

Z komunikatora można skorzystać na komputerze, tablecie lub smartfonie. Konieczne jest bezpłatne zainstalowanie programu ze strony producenta: go.skype.com/get.skype.page.

 

Zapraszam Cię do gabinetu, w którym będziemy mogli spokojnie porozmawiać w bezpiecznej atmosferze. Opowiesz o tym, z czym się zmagasz i wspólnie ustalimy, jak mogę  Ci pomóc.

 

 

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Jadwiga Rusek

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Interwent kryzysowy

Psychodramatysta

Psycholog biznesu

Psycholog sądowy

Nurt:
 • Gestalt
Nurt:
 • Gestalt
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Indywidualna

Specjalista psychoterapii indywidualnej dorosłych i młodzieży od 16 roku życia. Specjalista psychoterapii par. Mediator sądowy.

 

Jestem psychoterapeutką, adwokatem i mediatorem. W mojej pracy korzystam przede wszystkim z czułości, empatii, zrozumienia, a także z wiedzy i zdobywanego przez lata pracy prawniczej doświadczenia. Pracując jako prawnik, zetknęłam się z najpoważniejszymi i najintymniejszymi ludzkimi problemami i dramatami (rozwody, rozłąka z dziećmi, pozbawienie wolności). Odkryłam wtedy, że nawet czysto prawne sprawy mają swoje przyczyny psychologiczne, wynikające z nieświadomości. To skierowało mnie ku psychoterapii. Chciałam bardziej pomagać moim Klientom. Jako psychoterapeutka towarzyszę więc przy poszerzaniu świadomości. Dzięki temu problemy i trudności, które wydają się niemożliwe do pokonania, stają się mniej straszne i pojawiają się ich rozwiązania. W trakcie sesji przyglądam się ciału i oddechowi Klientów, zachęcając do zwracania na nie uwagi. Wierzę, że tylko połączenie terapii z pracą z ciałem pozwoli w pełni uwolnić napięcie i związane z nim traumy. Sama również doświadczyłam tego na sobie.

Z każdym klientem pracuję indywidualnie, uwzględniając i szanując jego niepowtarzalny sposób (fenomen) wchodzenia w relacje. Ze mną można bezpiecznie przyjrzeć się swoim ciemnym stronom: lękom, bezradności czy wstydowi. Zachęcam do pracy ze słabościami, nie przez karanie czy obwinianie się, co często dzieje się automatycznie, ale z łagodnością i współczuciem dla samego siebie. Wspieram i dodaję siły. Dzięki mnie Klienci odkrywają, że mają wszelkie zasoby, aby poradzić sobie ze swoim cierpieniem.

 

Moja droga zawodowa:

Jestem psychoterapeutką w nurcie Gestalt (Instytut Gestalt w Krakowie) studentką 4 roku psychologii roku na KA, absolwentką prawa na UJ, adwokatem i mediatorem sądowym. Pracuję pod superwizją.

 

Obszary mojego zainteresowania psychoterapeutycznego:

- pomagam przy zaburzeniach lękowych, depresji, braku chęci życia, poczuciu niespełnienia,

- pracuję z osobami, które doświadczyły traum psychicznych i fizycznych ( pomagam ofiarom przemocy, osobom po zabiegach medycznych, ofiarom przestępstw z naruszeniem ciała, ale też pracuję ze sprawcami przemocy),

- pomagam w zmianie drogi życiowej,

- pomagam w wykorzystaniu indywidualnego i naturalnego potencjału,

 

Prawo i psychologia:

Zajmuję się psychologiczną pomocą i psychoedukacją dla prawników w obszarach:

1) budowania relacji: prawnik- klient,

2) adekwatnych wynagrodzeń za czynności,

4) pomocy w sytuacjach zetknięcia się mechanizmami, stereotypami i skryptami z jakimi najczęściej mają do czynienia prawnicy (z klientami, w sądzie, przed urzędami, z innymi prawnikami),

5) wyrażania emocji przez prawników

 

Mediacja

Prowadzę mediacje sądowe i prywatne w sprawach rodzinnych, cywilnych i karnych. Jestem Mediatorem Stałym wpisanym na listę Stałych Mediatorów prowadzoną przez Prezesa Sądu Okręgowego w Krakowie.

 

Zapraszam do kontaktu!

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Aleksandra Ziemiańska

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Interwent kryzysowy

Psychodramatysta

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Psycholog, interwent kryzysowy, psychoterapeuta w trakcie szkolenia. 
Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. 
Jestem absolwentką Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Kryzysów psychologicznych i Interwencji kryzysowej, posiadam także Przygotowanie pedagogiczne
Obecnie jestem w trakcie realizowania 4-letniego Całościowego Kursu Psychoterapii w Śląskiej Szkole Psychoterapii, atestowanego przez zarząd Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, który umożliwia prowadzenie psychoterapii oraz nadaje tytuł Asystenta psychodramy (szkolenie I stopnia Psychodramy).

Na co dzień pracuję także w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Wieliczce.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Jestem psychoterapeutą w procesie certyfikacji PTP, oraz certyfikowanym Trenerem Umiejętności Społecznych. W 2017 roku ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. 

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, dzieci oraz młodzieży. Pracuję w podejściu psychodynamicznym. Rodzaj terapii zawsze dostosowuję do potrzeb i możliwości Pacjenta.
Staż certyfikacyjny odbywałam m.in. na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kolejnych szkoleniach oraz konferencjach z zakresu psychoterapii i psychologii.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Na co dzień przyjmuję Pacjentów w krakowskiej Poradni Zdrowia Psychicznego, w Ośrodku środowiskowej opieki psychologicznej i psychoterapeutycznej, a także prywatnie. 
Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 


Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą nad sobą, zapraszam na konsultację. Będziemy mogli przyjrzeć się problemom i razem poszukać właściwej formy pomocy.

 

W celu umówienia terminu, którego nie ma w kalendarzu proszę o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail. 

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Ewa Nadzieja

Konsultacja online

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Psycholog dzieci i młodzieży

Terapeuta uzależnień

  Rodzaj terapii:
 • Grupowa
 • Indywidualna

Z wykształcenia jestem psychologiem, pedagogiem, specjalistą terapii uzależnień w trakcie certyfikatu. Obecnie jestem na drugim roku dwuletniego szkolenia psychoterapeutów uzależnień. 


Doświadczenie zawodowe nabyłam pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego w Krakowie, Poradni Leczenia Uzależnień w Krakowie, w szkole jako pedagog oraz w internecie jako wychowawca przy szkole ponadgimnazjalnej. Nieustannie doskonalę swoje umiejętności oraz poszerzam zakres wiedzy poprzez uczestnictwo w spotkaniach ekspertów, kursach i szkoleniach. Regularnie korzystam z superwizji.

Posiadam doświadczenie w pracy terapeutycznej z osobami dorosłymi oraz z młodzieżą od 13 roku życia. Prowadzę psychoterapię indywidualną oraz grupową z osobami uzależnionymi lub problemowo używającymi alkoholu i innych substancji psychoaktywnych; hazardu oraz innych czynności nałogowych. Pracuję także z członkami rodzin osób uzależnionych, osobami współuzależnionymi oraz z syndromem DDA.

Prowadzę także psychoterapię w zakresie kryzysów życiowych, objawów depresyjnych, lękowych oraz interwencje kryzysową, konsultacje psychologiczne i psychoterapeutyczne. 

W swojej pracy indywidualnie podchodzę do każdego klienta dostosowując odpowiednią metodę pracy do jego potrzeb w oparciu o znaczenie relacji terapeutycznej. Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu etycznego psychoterapeuty.

Możliwość prowadzenia psychoterapii online.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Magdalena Buława

Konsultacja online

Psycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Gestalt
 • Humanistyczny
Nurt:
 • Gestalt
 • Humanistyczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Pierwsza konsultacja jest płatna połowę ceny - 50 zł.

Sesje w gabinecie w Krakowie odbywają się w środy. W pozostałe dni pracuję on-line.

O mnie

Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem w trakcie Programu Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integratywnej Psychoterapii Gestalt, będącego częścią całościowego kursu psychoterapii. Ukończyłam szkolenie I stopnia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Pracuję jako psycholog w szkole podstawowej. Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą.

Oferuję bezpieczną przestrzeń, opartą na szacunku, otwartości i akceptacji. Traktuję pacjentów bardzo indywidualnie i holistycznie, co oznacza, że każdy człowiek jest dla mnie wyjątkowy i akceptowany wraz z całym jego wachlarzem emocji i bagażem doświadczeń. W trakcie konsultacji przyglądam się obecnemu stanowi pacjenta, jego przyczynom, skutkom i wspólnie z pacjentem badam jego potrzeby i możliwości zaspokojenia ich. Zapraszam Cię na spotkanie - wspólnie zajmiemy się Twoimi zmaganiami.

Swoją pracę magisterską poświęciłam przeżywaniu żałoby po śmierci partnera. Ukończyłam w tej dziedzinie również kurs pomocy psychologicznej. 

Dbam o własny rozwój, nieustannie uczestnicząc w warsztatach, kursach, szkoleniach, superwizji i psychoterapii własnej. Dotychczasowe doświadczenie zdobywałam między innymi w Katedrze Psychoterapii UJ Collegium Medicum, Centrum Metody Krakowskiej i w Szpitalu im. Dr. J. Babińskiego. Przez kilka lat pracowałam również w HR w korporacji. Stosuję się do kodeksu etyki zawodu psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Warunki rezerwacji terminu
Po dokonaniu rezerwacji terminu należy niezwłocznie wpłacić zadatek w wysokości 50% ceny wizyty. Nr konta: 75116022020000000283747443 Magdalena Buława. W przypadku braku wpłaty zadatku do kolejnego dnia po rezerwacji terminu, spotkanie zostanie anulowane. Pozostałą kwotę należy wpłacić najpóźniej w dniu wizyty. Jeśli wizyta zostanie odwołana mniej niż 24h przed wizytą, zadatek jest bezzwrotny. W przypadku odwołania wizyty przez terapeutę mniej niż 24h przed sesją, zadatek jest zwracany, a kolejna sesja płatna jest połowę ceny.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Systemowy
Nurt:
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej, par oraz rodzin

 

Jestem absolwentem Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Obecnie realizuję całościowy, rekomendowany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne kurs psychoterapii w nurcie systemowym w Ośrodku Szkoleń Systemowych.

 

W swojej pracy całościowo rozpatruję pojawiające się trudności i dbam o potrzeby oraz bezpieczeństwo klienta. W trakcie rozwiązywania problemu zwracam uwagę na historię i relacje rodziny, kontekst kulturowy oraz codzienne doświadczenia klientów. 

 

Zapraszam do współpracy osoby nie mogące znaleźć zrozumienia, znajdujące się w kryzysie, dla których adaptacja do zmieniającej się rzeczywistości jest zbyt trudna i powoduje cierpienie. Zajmuję się zwłaszcza konfliktami w parach i trudnościami dotykającymi całe rodziny. 

 

Ważne w mojej pracy jest równoprawne traktowanie i zapewnienie przestrzeni dla każdej osoby biorącej udział w terapii. Swoje doświadczenie zdobywałem między innymi w Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie, Szpitalu im. dr. J. Babińskiego oraz Szpitalu im. Ludwika Rydygiera. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Aleksandra Witkowska

Konsultacja online

Psycholog

Psychotraumatolog

Nurt:
 • Humanistyczny
Nurt:
 • Humanistyczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Z wykształcenia jestem psychologiem o specjalności kliniczno-sądowej, ukończyłam kurs pedagogiczny, a na co dzień poszerzam swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach, spotkaniach ekspertów oraz webinarach. 

W trakcie studiów odbywałam praktyki w Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień, brałam udział w konferencjach, konsultacjach z osobami uzależnionymi oraz spotkaniach AA. Uzyskany tytuł mgr psychologii pozwolił mi na pracę w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej typu Socjalizacyjnego w której do dzisiaj staram się wspierać i pomagać dzieciom i młodzieży w codziennych trudnościach oraz rozwoju. Swoje doświadczenie zdobywałam również pracując w kilkunastu oddziałach przedszkoli oraz szkole podstawowej. Odbyłam liczne konsultacje z rodzicami oraz zajęcia z dziećmi zarówno w formie warsztatowej jak i indywidualnej.

W swojej pracy skupiam się na indywidualnym podejściu do pacjenta bez względu na wiek, podejmuje odpowiednią metodę pracy dopasowaną do potrzeb. W gabinecie przyjmuje dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe. 

 

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Janusz Kozioł

Konsultacja online

Psychoterapeuta

Seksuolog

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Indywidualna

Jestem dyplomowanym Psychoterapeutą Psychodynamicznym. Ukończyłem również studia "Poradnictwo i pomoc psychologiczna" na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie i "Seksuologia kliniczna" na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Katowicach. Doświadczenie w pracy zdobywałem m.in. w Klinice Psychiatrii Dorosłych, Dzieci i Młodzieży Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w Warszawie: w Poradni Seksuologicznej i Patologii Współżycia a także w Poradni Seksuologicznej i Psychoterapii INTIMED. 

Jako terapeuta  przestrzegam anonimowości pacjenta uczestniczącego w terapii, oraz poufności wszelkich treści przekazywanych przez pacjenta w obrębie spotkania. 

W pracy skupiam się na tym, aby osiągnąć konkretne cele ustanowione wspólnie z pacjentem na początku leczenia.

Biorę udział w konferencjach i sympozjach psychoterapeutycznych. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Wszystko to w istotny sposób wpływa na wysoką jakość świadczonej przeze mnie pomocy psychoterapeutycznej.

 

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Magdalena Krakowska

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Gestalt
 • Humanistyczny
Nurt:
 • Gestalt
 • Humanistyczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Grupowa
 • Indywidualna

Jako psychoterapeuta pracuję z  ludźmi zmagającym się z różnymi problemami i kryzysami w życiu.

 

Pomagam w pracy nad niską samooceną, trudnościami dnia codziennego i wypaleniem zawodowym. 

 

Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z chorobami psychosomatycznymi, nerwicą zaburzeniami lękowymi, stanami obniżonego nastroju, depresją.

 

Wychodzę z założenia, że każdy człowiek jest inny z własnym bagażem doświadczeń i przeżyć, dlatego każdego traktuję indywidualnie, co pozwala mi zrozumieć trudności i cierpienia jakich doświadczył w swoim życiu.

 

W swojej pracy szczególną uwagę zwracam na zbudowaniu silnej i bezpiecznej relacji terapeutycznej, która umożliwia osiąganie zamierzonych zmian.

 

Jako coach towarzyszę ludziom w osiąganiu ich celów i wspieram w różnych przedsięwzięciach. Szczególną grupą zawodową, z którą pracuję w tym zakresie, jest środowisko lekarzy, studentów medycyny i stomatologii.

 

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (rocznik 2002), psychoterapeutką realizującą specjalizacyjny kurs przygotowujący do certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym.

 

Ukończyłam również :

- Staż w Instytucie Gestalt w Krakowie,

- Profesjonalną Szkołę Coachingu IPRI Kraków

- Terapię Schematów IPRI Kraków

- Dialog Motywujący IPRI Kraków

- Racjonalną Terapię Zachowania I IPRI Kraków

- Specjalistyczne szkolenie z Terapii Schematów - w trakcie, akredytowane w International Society of Schema Therapy (ISST) Warszawa

 

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii.

 

Pracuję w nurcie integratywnym czyli takim, który łączy dorobek różnych podejść psychoterapeutycznych. 

 

To pozwala mi dostosować metody terapeutyczne do indywidualnych potrzeb moich pacjentów.

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10