wszystkie filtry
Filtry

(36)

Avatar

Ola Suty

Konsultacja online

Psycholog

W dniach 10-22 czerwca przebywam na urlopie. Proszę o niezapisywanie się na terminy w tym okresie. 

Nazywam się Ola Suty, jestem psychologiem z pasją do wszelkich form ruchu i pracy z ciałem. W swojej praktyce czerpie z wielu technik i narzędzi pracy, dobranych odpowiednio do problemu i preferencji klienta. Chcę dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem z osobami, które świadomie decydują się na dokonanie zmian w swoim życiu i podniesienie swojego komfortu. Postrzegam człowieka i jego interakcje ze światem na wielu płaszczyznach: fizycznej, poznawczej, emocjonalnej, społecznej i duchowej. Wierzę, że każdy ma prawo do swojej indywidualności i posiada potencjał kierowania własnym życiem, który wzrasta wraz z rozwojem osobowości i samoświadomości. Dbam o własną ścieżkę rozwoju, nieustannie biorąc udział w licznych warsztatach i kursach. Podczas konsultacji przyglądam się wrodzonym i nabytym wzorcom zachowania i myślenia, które mogą determinować system przekonań oraz wpływać na podejmowane decyzje. Przyjmuję postawę akceptacji, szacunku oraz ciekawości wobec drugiego człowieka. Wnikliwie wysłuchuję i obserwuję klienta, starając się zrozumieć jego perspektywę oraz pomóc zobaczyć ją z innego punktu widzenia.

 

Oferuję przyjazną i bezpieczną przestrzeń oraz atmosferę zaufania. Wspólnie z klientem staram się znaleźć skuteczną formę wsparcia, korzystając również z usług innych specjalistów. Wierzę w skuteczność holistycznych metod pracy, scalających wszystkie aspekty funkcjonowania człowieka. Poza materiałem werbalnym, badam również sygnały pochodzące z ciała. Posługuję się m.in. ćwiczeniami oddechowymi oraz pracą z ciałem w celu przeżycia i integracji emocji, także na poziomie doświadczeń sensorycznych. Przekazuję również zalecenia dotyczące zmian w diecie i stylu życia, korzystając z dorobku medycyny chińskiej, ajurwedy, oraz naturoterapii. 

 

Inspiruje mnie przede wszystkim podejście psychologii humanistycznej i egzystencjalnej. Czerpiąc z nurtu Gestalt, staram się wzmocnić odpowiedzialność, indywidualność, sprawczość i wolność klienta. Pomagam odnaleźć najlepsze wyjście z sytuacji uwzględniając zasoby klienta w "tu i teraz”. Korzystam również z elementów “Medytacji wyciszenia” oraz “mindfulness”. Na styl mojej praktyki duży wpływ ma psychologia Junga, praca z procesem wg A. Mindella i koncepcja taoistyczna. Wykorzystuję również techniki zaczerpnięte z nurtu poznawczo-behawioralnego oraz modelu racjonalno-emotywnego Ellisa.

 

Główne obszary z którymi pracuję: 
- obniżony nastrój, 
- brak satysfakcji z życia, 
- poczucie własnej wartości,
- niska samoocena, 
- wewnętrzne konflikty oraz chroniczny niepokój, 
- trudności w tworzeniu i utrzymywaniu relacji, 
- odkrywanie swojej tożsamości, - poczucie sprawczości i wewnętrznej mocy, 
- stres, bezsenność, brak witalności, 
- objawy psychosomatyczne, 
- trudności adaptacyjne w kontekście zmian i przełomów życiowych. 
- autoekspresja, rozwój swojego potencjału, 
- problemy z motywacją i podejmowaniem decyzji. 

Nie zajmuje się tematyką w zakresie:
- uzależnień,
- problemów seksuologicznych,
- traumami złożonymi,
- zaburzeń wymagającymi leczenia psychiatrycznego i psychoteraputycznego tj. schizofrenia, ChAD, ciężka depresja i fobie, OCD, zaburzenia jedzenia, psychoza.

Przed wizytą zapraszam do odbycia krótkiej rozmowy telefonicznej w celu sprecyzowania Państwa oczekiwań i ustalenia możliwości współpracy. Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby poznać lepiej siebie, zyskać większą samoświadomość oraz podnieść jakość swojego życia.

Terminy na Twój Psycholog nie są aktualizowane. Proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08
Avatar

Wioleta Iwańska

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Integratywny
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Integratywny
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Jestem psychoterapeutką w procesie certyfikacji PTP, asystentem psychodramy wg Moreno, aktualnie w trakcie szkolenia I stopnia. Jestem certyfikowanym Trenerem Treningu Umiejętności Społecznych. Ukończyłam Wydział Psychologii i Pedagogiki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach tym samym uzyskując tytuł magistra a także studia podyplomowe z terapii pedagogicznej z arteterapią. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. W swojej pracy wykorzystuję narzędzia psychoterapii psychodynamicznej oraz systemowej, z wykorzystaniem elementów psychodramy. Rodzaj terapii dostosowuję do potrzeb klienta. Staż certyfikacyjny odbyłam m.in. na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Nerwicowych i Behawioralnych, Oddziale Leczenia Zaburzeń Emocji i Nastroju Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w profesjonalnych szkoleniach, konferencjach i warsztatach z zakresu psychoterapii i psychologii. 

 

Zajmuję się terapią osób dorosłych, młodzieży oraz terapią rodzin. Swoją pracę terapeutyczną poddaję stałej superwizji. W swojej pracy kieruję się standardami Kodeksu Etyki Psychoterapeuty i zasadą poufności. Na co dzień pracuję w gabinecie prywatnym, a także w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz w Oddziale Dziennym Psychiatrycznym.

 

W celu umówienia sesji stacjonarnie lub on-line proszę o kontakt pod numerem telefonu: 513-351-391 lub email:psychoterapia.iwanska@gmail.com 

 

Sesja online trwa podobnie jak sesja stacjonarna - 50 minut i możliwa jest po wcześniejszym potwierdzeniu. Konsultacje to jedno lub kilka spotkań, w czasie których podejmujemy z pacjentem decyzję o wspólnej pracy. Sesja on-line odbywa się przy użyciu komunikatora Skype: www.skype.com/pl/

Nazwa użytkownika: Wioleta Iwańska

Z komunikatora można skorzystać na komputerze, tablecie lub smartfonie. Konieczne jest bezpłatne zainstalowanie programu ze strony producenta: go.skype.com/get.skype.page.

 

Zapraszam Cię do gabinetu, w którym będziemy mogli spokojnie porozmawiać w bezpiecznej atmosferze. Opowiesz o tym, z czym się zmagasz i wspólnie ustalimy, jak mogę  Ci pomóc.

 

 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08
Avatar

Magdalena Krakowska

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Gestalt
 • Integratywny
Nurt:
 • Gestalt
 • Integratywny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Grupowa
 • Indywidualna

Jako psychoterapeuta pracuję z  ludźmi zmagającym się z różnymi problemami i kryzysami w życiu.

 

Pomagam w pracy nad niską samooceną, trudnościami dnia codziennego i wypaleniem zawodowym. 

 

Specjalizuję się w zagadnieniach związanych z chorobami psychosomatycznymi, nerwicą zaburzeniami lękowymi, stanami obniżonego nastroju, depresją.

 

Wychodzę z założenia, że każdy człowiek jest inny z własnym bagażem doświadczeń i przeżyć, dlatego każdego traktuję indywidualnie, co pozwala mi zrozumieć trudności i cierpienia jakich doświadczył w swoim życiu.

 

W swojej pracy szczególną uwagę zwracam na zbudowaniu silnej i bezpiecznej relacji terapeutycznej, która umożliwia osiąganie zamierzonych zmian.

 

Jako coach towarzyszę ludziom w osiąganiu ich celów i wspieram w różnych przedsięwzięciach. Szczególną grupą zawodową, z którą pracuję w tym zakresie, jest środowisko lekarzy, studentów medycyny i stomatologii.

 

Jestem absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (rocznik 2002), psychoterapeutką realizującą specjalizacyjny kurs przygotowujący do certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym.

 

Ukończyłam również :

- Staż w Instytucie Gestalt w Krakowie,

- Profesjonalną Szkołę Coachingu IPRI Kraków

- Terapię Schematów IPRI Kraków

- Dialog Motywujący IPRI Kraków

- Racjonalną Terapię Zachowania I IPRI Kraków

- Specjalistyczne szkolenie z Terapii Schematów - w trakcie, akredytowane w International Society of Schema Therapy (ISST) Warszawa

 

Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Sekcji Naukowej Psychoterapii.

 

Pracuję w nurcie integratywnym czyli takim, który łączy dorobek różnych podejść psychoterapeutycznych. 

 

To pozwala mi dostosować metody terapeutyczne do indywidualnych potrzeb moich pacjentów.

 

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08
Avatar

Marzena Grzybek

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta

Nurt:
 • Psychodynamiczny
 • Systemowy
Nurt:
 • Psychodynamiczny
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Jestem psychologiem (z doświadczeniem 25 lat pracy) i terapeutą systemowym, doceniającym psychodynamiczne rozumienie relacji i procesu terapeutycznego.

Od wielu lat jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Stowarzyszenia Balintowskiego, poddając swoją pracę regularnej superwizji.

Psychoterapia zaczyna się od spotkania osób i prowadzi ku zmianie – od wewnętrznego bólu, lęku, poczucia bezradności albo niezgody na istniejący stan rzeczy do zrozumienia, doświadczenia ulgi, otwarcia się przestrzeni, w której możliwy staje się wybór dalszej, naprawdę własnej drogi.

Pracuję więc spotykając się:

 • - indywidualnie z osobami, które odkryły, że potrzebują pomocy, bo codzienne trudności zaczynają je przerastać, a emocje towarzyszące temu doświadczeniu stają się nie do zniesienia
 •  
 • - z parami przeżywającymi bolesny kryzys w swojej relacji, stającymi w sytuacji dramatycznego wyboru pomiędzy rozstaniem a kontynuowaniem ich związku
 •  
 • - z rodzinami, które przybywają z troską i obawą o stan zdrowia bliskiej osoby, często dziecka, albo chcą popracować nad bardziej owocną komunikacją, pokonać impas we wzajemnym porozumieniu.

Zapraszam do mojego gabinetu w Krakowie.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08
Avatar

Wiktoria Walenista

Konsultacja online

Psycholog

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Nazywam się Wiktoria Walenista i jestem psychologiem. Specjalizuję się w pomocy psychologicznej dla kobiet starających się o dziecko, będących w ciąży i po porodzie. Pomagam w radzeniu sobie w nowej rzeczywistości, która często bywa wyzwaniem nie tylko dla kobiety, ale też całej rodziny. 

 

Moje zainteresowania zawodowe są skupione wokół okresu ciąży i porodu, gdzie udzielam kompleksowego wsparcia dla kobiet, par i rodzin. 

 

Obszary pomocy, w których się specjalizuję:

- niepłodność

- poronienie

- strata okołoporodowa

- lęk w ciąży 

- lęk przed porodem

- depresja poporodowa

- baby blues

- trauma poporodowa

- kryzysy w związku i rodzinie związane z narodzinami dziecka 

- trudności wychowawcze  

- choroby somatyczne

 

Jestem absolwentką psychologii stosowanej na UJ, pracuję w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz ciągle poszerzam swoją wiedzę w zakresie pomocy psychologicznej, uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursach. Prowadzę badania naukowe dotyczące obrazu ciała u kobiet po porodzie. 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08
Avatar

Marta Parczewska

Konsultacja online

Psycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR

Na co dzień współpracuję z krakowskimi przedszkolami i żłobkami, a także prowadzę konsultacje indywidualne dla rodziców dzieci z różnorodnymi trudnościami. Wspieram nauczycieli, ale także rodziców, którzy spotykają się z trudnościami natury wychowawczej, czasem związanymi z kryzysowymi momentami w życiu dziecka lub rodziny. Prowadzę też zajęcia z wykorzystaniem Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

W mojej pracy czerpię m.in. z rodzicielstwa bliskości, samoregulacji, pozytywnej dyscypliny, mindfulness oraz doświadczeń rodzin, pedagogów i psychologów, z którymi miałam szczęście współpracować.

Pomagam rodzinom, w których pojawił się problem z moczeniem i/lub zaparciami nawykowymi; u których dzieci występują trudne zachowania, zachowania związane z nadpobudliwością, dzieci, które mają trudności w kontaktach z rówieśnikami. 

Pracuję z rodzicami i ich rodzicielską złością (której tak naprawdę doświadczył chyba każdy rodzic), pomagam poczuć się bezpiecznie i poczuć się zrozumianym i akceptowanym, bo w ten sposób będą w stanie lepiej wspierać dzieci w ich codziennych trudnościach. 

Wierzę, że do każdego dziecka należy podejść indywidualnie, z szacunkiem, starając się rozpoznać jego potrzeby i wspierać w znajdowaniu drogi do ich zaspokajania, jednocześnie korzystając z rodzicielskiej intuicji.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08
Avatar

Patrycja Ziarko

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Jestem psychoterapeutą w procesie certyfikacji PTP, oraz certyfikowanym Trenerem Umiejętności Społecznych. W 2017 roku ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. 

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych, dzieci oraz młodzieży. Pracuję w podejściu psychodynamicznym. Rodzaj terapii zawsze dostosowuję do potrzeb i możliwości Pacjenta.
Staż certyfikacyjny odbywałam m.in. na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w kolejnych szkoleniach oraz konferencjach z zakresu psychoterapii i psychologii.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Na co dzień przyjmuję Pacjentów w krakowskiej Poradni Zdrowia Psychicznego a także prywatnie. 
Pracuję pod regularną superwizją, zgodnie z zasadą Poufności. W swojej pracy kieruję się standartami Kodeksu Etyki Psychoterapeuty.


Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą nad sobą, zapraszam na konsultację. Będziemy mogli przyjrzeć się problemom i razem poszukać właściwej formy pomocy.

 

W celu umówienia terminu, którego nie ma w kalendarzu proszę o kontakt telefoniczny lub poprzez e-mail. 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08
Avatar

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Psychotraumatolog

Seksuolog

Terapeuta uzależnień

Nurt:
 • Psychoanalityczny
Nurt:
 • Psychoanalityczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Indywidualna

Jestem psychoterapeutą analitycznym. Ukończyłem szkolenie I i II stopnia w Polskim Towarzystwie Psychoanalizy Jungowskiej, jestem routerem w procesie certyfikacyjnym Międzynarodowego Stowarzyszenia Psychologii Analitycznej w Zurichu, Członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Psychoanalizy Jungowskiej. Absolwentem Wydziału Filozoficznego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Ukończyłem 4-letni kurs psychoterapii psychoanalitycznej organizowany przez szpital im. Dr J. Babińskiego w Krakowie, a także 2-letnie studium psychoterapii uzależnień, organizowane przez Polsko-Niemiecki Instytut Terapii Uzależnień “Błękitny Krzyż”.

Posiadam przeszło 10 lat doświadczenia w psychoterapii. Prowadzę zorientowaną analitycznie, psychoterapię indywidualną, par i grupową osób dorosłych. Pracuję także w obszarze wsparcia psychoterapeutycznego wczesnych relacji matki z dzieckiem.

W swojej praktyce pracowałem i nadal współpracuję z ośrodkami klinicznymi:

Poradnia Leczenia Uzależnień w Zakopanem.

Poradnia Zdrowia Psychicznego w Myślenicach.

Krakowskie Centrum Psychoterapii Uzależnień.

Ośrodek Psychoterapii DDA w Krakowie.

Zielony Domek – Placówka wspierająca relacje rodziców z dziećmi do lat trzech.

Centrum Seksuologii i Psychoterapii Synteza w Krakowie.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u analityków jungowskich w Polsce i zagranicą, oraz superwizji seksuologicznej.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08
Avatar

Dawid Czyż

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Oferuję psychoterapię indywidualną w nurcie psychodynamicznym. Doświadczenie zawodowe zdobywałem pracując min. na Oddziale Psychiatrii Całodobowej i Dziennej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Częstochowie. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji. 

Pomagam osobom, które potrzebują wsparcia w poszukiwaniu radości i sensu życia, zmagającymi się problemami w relacjach, stanami lękowymi. Wspieram osoby przytłoczone przez samotność i pustkę. Z otwartością czekam na każdego, kto chciałby odmienić swoje życie i potrzebuje wsparcia. Moja praca jest dla mnie wielką pasją, do której podchodzę z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. 

Swoim pacjentom zapewniam atmosferę dyskrecji i akceptacji.  

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08
Avatar

Martyna Leśniewska

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Gestalt
Nurt:
 • Gestalt
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem psychoterapeutką w nurcie Gestalt w procesie certyfikacji. Prowadzę terapie indywidualną osób dorosłych. Pracuję w gabinecie w Krakowie jak i online. Zapraszam do kontaktu.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08
Avatar

Katarzyna Skoneczna

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta

Diagnosta psychologiczny

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • * Therapy in English & Polish

Pomagam osobom doświadczającym smutku, niepokoju, stanów lekowych, a także zmagających się z brakiem motywacji i z trudnościami w budowaniu bliskich relacji z innymi. Pracuję także z osobami cierpiącymi na zaburzenia odżywiania, bezsenność i przechodzącymi przez kryzys w swoim życiu. Mam doświadczenie także w pracy z rodzinami osób uzależnionych i dorosłymi dziećmi alkoholików (DDA).

W pracy terapeutycznej nurtem eksploracji jest dla mnie podejście psychodynamiczne. Prowadzę terapię pomagającą pacjentowi zrozumieć swoje doświadczenia oraz poszukiwać źródeł trudnych emocji, czy niezrozumiałych zachowań wpływających na funkcjonowanie pacjenta i jego relacje z innymi osobami. W swojej pracy skupiam się na interpretacji tych części, które mogą być niedostępne świadomości pacjenta, a tym samym niemożliwe do samodzielnego przepracowania, które miałoby prowadzić do polepszenia obszarów, z którymi pacjent się zgłasza i sprawienie, że jego odpowiedzi i reakcje staną się bardziej elastyczne i lepiej dostosowane do sytuacji, w której pacjent się znajduje.

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Ukończyłam kierunek Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim.  Pracuję pod stałą superwizją indywidualną oraz grupową u superwizorów certyfikowanych w Polskim Towarzystwie Psychologicznym oraz Polskim Towarzystwie Psychodynamicznym. 

WYKSZTAŁCENIE:

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w Szpitalu im. Babińskiego w Krakowie na Oddziale Psychiatrycznym oraz w Szpitalu Uniwersyteckim im. Kopernika w Krakowie na Oddziale Zaburzeń Afektywnych. Pracowałam również w Wiedniu z osobami wypuszczonymi lub przebywającymi w zakładzie karnym.  Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach i warsztatach z zakresu psychoterapii i psychologii, w Polsce, Austrii oraz Niemczech. Pracuję pod stałą superwizją indywidualną oraz grupową u superwizorów certyfikowanych w Polskim Towarzystwie Psychologicznym oraz Polskim Towarzystwie Psychodynamicznym. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w szkoleniach i konferencjach psychologicznych oraz psychoterapeutycznych.

ZAKRES POMOCY:

 • - zaburzenia osobowości
 • - zaburzenia odżywiania (kompulsywne objadanie się, anoreksja, bulimia, ortoreksja)
 • - DDA
 • - nerwica
 • - zaburzenia lękowe, niepokój
 • - depresja
 • - samoakceptacja
 • - brak motywacji
 • - trudności w relacjach z innymi
 • - stres
 • - radzenie sobie z trudnymi emocjami
 • - problemy tożsamościowe Third Culture Kids

ETYKA:

W swojej praktyce kieruje się standardami etycznymi zgodnymi z Polskim Towarzystwem Psychoterapii Psychodynamicznej.

Who I help?

I offer my help for those struggling with sadness, fear, anxiety or those feeling lost in their daily life who find that they don’t experience joy or satisfaction anymore. My help applies also to people sensing stress, lack of motivation or difficulties in building relationships. I also offer a therapy for people feeling somehow off or suffering from eating disorders, sleep disturbances or emotional crisis of any sort. My experience includes also working with addicted patients and their families.

What to expect from the therapy?

In the therapy I apply psychodynamic approach which allows to explore the cause of the difficulties appearing and understand how it may influence different areas in one’s life. In the therapy I help to name and understand the emotions, thoughts and fears. There is also space to discover one’s needs and urges. I offer the therapy that help to learn more about the inner experiences that brought a patient to a treatment.

The therapy is preceded by the consultation sessions which enable me to gain clear understanding of difficulties a patient struggles with. After having it explained by the patient we may start the therapy sessions taking place once or twice a week. The goal of the therapy is always settled together and agreed on both sides.

My experience:

I have graduated from Applied Psychology at the Jagiellonian University in Cracow and Heinrich-Heine University in Düsseldorf in Germany.  Currently I am in the course of the training in Psychodynamic Psychotherapy Centre (Krakowskie Centrum Psychodynamiczne) in Cracow. I have also finished courses in Vienna preparing for the praxis as a psychologist.

 • - Babiński Clinical Hospital in Psychiatric Division, Cracow
 • - Kopernik University Hospital in Affective Disorders Division, Cracow
 • - praxis in providing the individual therapy
 • - praxis in providing the therapy for addicted patients and their families in Alko-Med Clinic, Cracow
 • - Integrationshilfe Association, Vienna

My Ethics:

I follow the ethical standards designated by Polish Psychological Society and Polish Society for Psychodynamic Psychotherapy.

I have my work systematically supervised by supervisors certified by Polish Psychological Society and Polish Society for Psychodynamic Psychotherapy.

How I am prepared to work with people from different cultures:

I am fluent in English having the experience of living abroad and using the language in everyday life. I also have interests in the field of adaptation process and building or updating the sense of self and identity for migrants and expats. I am convinced the cultural aspect needs always to be taken into consideration.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08
Avatar

Aleksandra Mazurek

Konsultacja online

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog kliniczny

Nurt:
 • Integratywny
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Integratywny
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Grupowa
 • Indywidualna

Z zawodu i pasji jestem psychologiem dziecięcym. 

Pracuję z dziećmi, choć tak naprawdę najpierw pracuję z rodzicami. Doradzam w kwestii wychowawczej, rozwojowej, zauważalnych trudności. Zajmuję się także komunikacją w rodzinie i stresem, a najogólniej jego skutkami w życiu codziennym i rodzinnym. 

Swoje doświadczenie zdobywałam w placówkach publicznych, oraz prywatnych- szkolnych i przedszkolnych. Samodzielnie prowadząc warsztaty dla rodziców, oraz zajęcia z dziećmi. 

Czas pandemii i izolacji ukazał mi jak ważna jest rola psychologa w życiu rodzinnym, dziecięcym… dlatego zdecydowałam się przenieść swoją działalność online. Dzięki temu jestem jeszcze bardziej dostępna dla moich podopiecznych, ich rodziców, oraz współpracowników. 

Jestem twórcą warsztatów psychologicznych, oraz e-booków i work-booków. 

Można mnie znaleźć na Facebooku: 

Psycholog Aleksandra Mazurek - Pozytywnie Inspirując 

Dostarczam tam Państwu wiedzę, porady oraz informację o webinarach, moich projektach zawodowych. 

Zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam serdecznie. 

Psycholog Aleksandra Mazurek 

 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08
Avatar

Aleksandra Ziemiańska

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Interwent kryzysowy

Psychodramatysta

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Psycholog, interwent kryzysowy, psychoterapeuta w trakcie szkolenia. 
Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą. 
Jestem absolwentką Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu Kryzysów psychologicznych i Interwencji kryzysowej, posiadam także Przygotowanie pedagogiczne
Obecnie jestem w trakcie realizowania 4-letniego Całościowego Kursu Psychoterapii w Śląskiej Szkole Psychoterapii, atestowanego przez zarząd Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, który umożliwia prowadzenie psychoterapii oraz nadaje tytuł Asystenta psychodramy (szkolenie I stopnia Psychodramy).

Na co dzień pracuję także w Powiatowym Ośrodku Interwencji Kryzysowej w Wieliczce.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08
Avatar

Anna Antonik

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem dyplomowaną psychoterapeutką i psychologiem. Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, czteroletnią Szkołę Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz dwuletnie Studium Treningu Grupowego i Warsztatu Umiejętności Psychospołecznych w Instytucie Treningu i Edukacji Psychologicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym oraz w poradniach psychologicznych.

Aktualnie przyjmuję w poradniach psychologicznych w ramach NFZ, jak również w gabinecie prywatnym.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Pracuję również w języku francuskim.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08
Avatar

Beata Fotomajczyk

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie szkolenia rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych. W swojej pracy wykorzystuję nurt psychoterapii psychodynamicznej, jak również czerpię z metody Otwartego Dialogu. Swoją pracę dostosowuję do indywidualnych potrzeb każdego pacjenta.

Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim jak również studia podyplomowe na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie „Otwarty dialog i rozwój sieci społecznych w sytuacji kryzysu psychicznego”. Jestem w trakcie całościowego 4-letniego szkolenia do certyfikacji zgodnie z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego realizowanego w Katedrze Psychoterapii UJ Collegium Medicum.

Na co dzień pracuję z osobami dorosłymi w Środowiskowym Centrum Zdrowia Psychicznego w Wieliczce, gdzie prowadzę psychoterapię indywidualną, jak również wsparcie psychologiczne. Działam również w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Biskupicach współpracując z osobami doświadczającymi przemocy w rodzinie.
Wcześniejsze doświadczenie zawodowe zdobywałam w Zakładzie Opiekuńczo-Leczniczym SP ZOZ w Myślenicach, a także w świetlicach środowiskowych w Jawczycach oraz Szczygłowie, gdzie prowadziłam warsztaty psychologiczne z zakresu komunikacji interpersonalnej, konstruktywnego radzenia sobie ze stresem, asertywności. Odbyłam także staże na Oddziale Ogólnopsychiatrycznym w Szpitalu Klinicznym im. Dr. Józefa Babińskiego w   Krakowie oraz w Zakładzie Karnym w Tarnowie.

Pracuję zgodnie z kodeksem etycznym Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. Systematycznie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach naukowych.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08