wszystkie filtry
Filtry

(18)

Avatar

Julitta Kulka

Konsultacja online

Psycholog

Interwent kryzysowy

Psycholog dzieci i młodzieży

Terapeuta uzależnień

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Nazywam się Julita Kulka, jestem psychologiem. Pomagam klientom w przezwyciężaniu kryzysów życiowych i różnych problemów osobistych, które na dany moment stanowią dla nich zbyt  duże obciążenie emocjonalnie. Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe oparte jest m.in. na pracy z osobami niepełnosprawnymi, doświadczającymi przemocy domowej, uzależnionymi, współuzależnionymi, długotrwale bezrobotnymi, posiadającymi niskie kompetencje społeczne, borykającymi się z chorobami przewlekłymi  oraz skutkami długotrwałego stresu.

W mojej pracy z klientami integruję różne narzędzia psychologiczne oraz podejścia terapeutyczne dostosowując je do indywidualnych potrzeb klienta.  Czerpię z dorobku  m.in. Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, NLP, Terapii Ericksonowskiej, Terapii Lowenowskiej, Racjonalnej Terapii Zachowania, Terapii Gestalt czy Psychobiologii.  Wierzę w skuteczność holistycznych metod pracy, scalających wszystkie aspekty funkcjonowania człowieka. Łączę pracę na poziomie poznawczym z elementami pracy z ciałem i oddechem  w myśl zasady, że  człowiek jest nierozerwalną  całością funkcjonującą jednocześnie na kilku poziomach: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym, duchowym.  Oferuję wsparcie i edukację dla rodziców doświadczających problemów wychowawczych z dziećmi.

 Poza indywidualnym wsparciem psychologicznym prowadzę treningi rozwoju osobistego, grupy wsparcia  oraz warsztaty edukacyjne.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr22.10
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Avatar

Marcin Tabara

Konsultacja online

Psycholog

Psycholog kliniczny

  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Indywidualna

Psycholog | Psycholog LGBTQ+ | edukator | trener | konsultant

Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Łódzkim o specjalności psychologia zdrowia i kliniczna
Swoją wiedzę i doświadczenie uzupełniałem podczas licznych kursów, szkoleń, konferencji i warsztatów, stale podążając ścieżką uzupełniania wiedzy.
Aktualnie swój warsztat poszerzam o widzę z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie.
Jako psycholog stawiam sobie za cel nadrzędny – Pacjenta/Pacjentkę, którym mam pomóc uwolnić ich od problemów, ale także znaleźć ich własny potencjał oraz sens i radość życia.
Wiem, że nie ma idealnych rozwiązań, jednego złotego środka dla każdego. Dlatego też Pacjent/Pacjenta to dla mnie osobna historia i indywidualne podejście z należytym szacunkiem dla każdego.
Kluczowe dla mnie jest równość dla każdego w każdym obszarze m.in. tożsamości, orientacji, preferencji i relacji.
Jestem terapeutą LGBTQ+ FRIENDLY

Jednocześnie jestem certyfikowanym edukatorem seksualnym, współpracującym z psychologami, seksuologami, socjologami, pedagogami oraz lekarzami. Staram się swoją działalnością szerzyć wiedzę z edukacji seksualnej dla każdego. Korzystając z możliwości współczesnego świata oraz trendu na jego otwartość chcę przekazywać, rzetelną wiedzę osobom, które tego potrzebują, w głównej mierze młodzieży, a także rodzicom i kadrze pedagogicznej.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr22.10
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Avatar

Agnieszka Banach

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Dzień dobry!
Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku psychologia o specjalności psychologia kliniczna i zdrowia. Swoją wiedzę z zakresu wsparcia psychologicznego poszerzałam również podczas szkoleń tematycznych, realizowanych zarówno w czasie studiów jak i obecnie. Ukończyłam również pierwszy stopień szkolenia z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Aktualnie szkolę się w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, w ramach czteroletniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pracuję w zgodzie z zasadami etyki psychologa i psychoterapeuty, a swoją pracę terapeutyczną poddaję systematycznej superwizji.

Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałam podczas praktyk odbywanych między innymi w prywatnej Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej Futurum, Zespole Szkół im. Marii Grzegorzewskiej w Zduńskiej Woli oraz w fundacji Pandora zajmującej się pomocą psychologiczną dla dzieci i młodzieży. Organizowałam warsztaty z zakresu profilaktyki, a także projektowałam programy zajęciowe. Od marca 2020 do lipca 2021, jako praktykantka z ramienia Centrum Integracji Psychoterapii i Dietetyki, zdobywałam doświadczenie zawodowe w pracy z nastolatkami, m.in. współpracując z wychowankami Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie.

Aktualnie pracuję z dziećmi w wieku przedszkolnym/szkolnym oraz z osobami dorosłymi podczas konsultacji indywidualnych. Zapraszam do gabinetu w Centrum Integracji Psychoterapii i Dietetyki, który mieści się w Łodzi na ul. Limanowskiego 121. Możliwe są również konsultacje online, za pomocą Skype'a.


Umawianie wizyt odbywa się poprzez e-mail, zapraszam do nawiązania kontaktu oraz wspólnego wybrania dogodnego terminu.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr22.10
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Avatar

Karina Kubiak

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Gestalt
Nurt:
 • Gestalt
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Witam serdecznie,

Nazywam się Karina Kubiak. Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku psychologia o specjalności psychologia rodziny i wspierania rozwoju oraz studentką przygotowania pedagogicznego do wykonywania zawodu Nauczyciela Psychologa w ,,Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu’’ w Bydgoszczy. Aktualnie rozwijam swoje kompetencje zawodowe kontynuując edukację w 4-letniej, podyplomowej ,,Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt’’ w Poznaniu, kształcącej specjalistów z zakresu pomocy psychoterapeutycznej w nurcie Gestalt.

Uczestniczyłam w szkoleniach organizowanych w ramach programu edukacyjnego Łódzkiej Warsztatowni, gdzie zdobyłam wiedzę z zakresu psychoterapii i dietoterapii osób z zaburzeniami odżywiania, pracy terapeutycznej z dorosłymi ofiarami wykorzystania seksualnego w dzieciństwie, a także dotyczącą wsparcia psychologicznego dla nastolatków i osób LGBTQ, indywidualnej pomocy klientom, którzy zgłaszają myśli samobójcze oraz trudności w związkach. Uzyskałam również warsztat psychologiczny z zakresu pomocy klientom z trudnościami seksuologicznymi i w tematyce wsparcia dzieci. Uczestniczyłam też w szkoleniu poświęconym męskiej seksualności, organizowanym przez Instytut Pozytywnej Seksualności w Warszawie.

Podczas realizacji studiów psychologicznych wspierałam działalność Polskiego Stowarzyszenia Psychologów i Absolwentów Psychologii (PSSiAP, oddział 
w Łodzi), koordynując sekcję terapeutyczną. Od marca 2020 do lipca 2021, jako praktykant Centrum Integracji Psychoterapii i Dietetyki, zdobywałam doświadczenie zawodowe w pracy z nastolatkami, m.in. współpracując 
z wychowankami Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie oraz angażując się w działalność charytatywną na rzecz młodzieży – bezpłatne wsparcie psychologiczne dla osób w wieku 12-18 lat. Doświadczenie zdobywałam także w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Łęczycy, niosąc pomoc dzieciom i młodzieży o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Aktualnie pracuję z młodzieżą od 13 roku życia oraz osobami dorosłymi, towarzysząc im w drodze do zmiany. Wspieram w lepszym zrozumieniu siebie, 
a także dostrzeżeniu i zadbaniu o własne potrzeby. Moją dewizą jest tworzenie autentycznej relacji terapeutycznej, opartej na zaufaniu i bezwarunkowej akceptacji.

Zapraszam do *Gabinetu, który mieści się w Centrum Integracji Psychoterapii 
i Dietetyki w Łodzi, gdzie znajdziesz bezpieczną przestrzeń do dzielenia się tym, co dla Ciebie ważne.
Jeśli nie jesteś z Łodzi lub nie możesz uczestniczyć w spotkaniach stacjonarnych, prowadzę także wizyty online.


*Gabinet LGBT+ friendly

Proszę o umawianie wizyt za pośrednictwem portalu, telefonicznie (883-077-658) lub mailowo (psychologia kontaktu@gmail.com). Zawsze mam przy sobie kalendarz, więc wspólnie dobierzemy najbardziej dogodny termin.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr22.10
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Avatar

Magdalena Tomczak

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Humanistyczny
 • Integratywny
Nurt:
 • Humanistyczny
 • Integratywny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Nauka

Wszechstronnie wykształcona w dziedzinach społecznej, filologicznej i terapii komunikacji. Dyplom Neurologopedy zdobyła w Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. Obecnie w trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej w Szkole Psychoterapii Vis Salutis w Łodzi. Członkini Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Posiada doświadczenie psychoterapii własnej. Pracuje pod stałą superwizją.

Doświadczenie

Posiada pięcioletnie doświadczenie w pracy z pacjentami z zaburzeniami komunikacji w Miejskim Centrum Medycznym im. dra Karola Jonschera w Łodzi i w Polskim Towarzystwie Stwardnienia Rozsianego oraz w działaniach profilaktycznych na rzecz pacjentów po udarze mózgu i ich rodzin w ramach współpracy z Fundacją Udaru Mózgu. Wiedzę zgłębia ale i dzieli z innymi prowadząc zajęcia na kierunkach Fizjoterapii i Lekarskim Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Od nastoletnich lat zaangażowana społecznie w pracę na rzecz wykluczonych w ramach działań Szczepu “Pegaz” ZHP - współtworzyła m.in. cykl półkolonii w łódzkich parkach dla dzieci wykluczonych pod nazwą “City of skills”

O psychoterapii

W relacji terapeutycznej stawiam na otwartość, zrozumienie i szacunek dla osób szukających wsparcia i ich emocji. Każde spotkanie terapeutyczne traktuję jak wspólną drogę do przebycia, w której siebie widzę jako współtowarzysza z mapą, pacjenta zaś jako piechura wytyczającego szlak. Czerpię z nurtów psychodynamicznego, humanistycznego i poznawczo-behawioralnego.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr22.10
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Avatar

Adam Jegliński

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Gestalt
Nurt:
 • Gestalt
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Kilka lat temu zachwyciłem się psychoterapią, gdy doświadczyłem, jak pozytywnie może ona wpłynąć na życie i uczynić je lżejszym. Postanowiłem dzielić się tym z innymi. Oczywiście nie sama terapia tak działa. Robi to człowiek, który naprawdę pragnie zmienić swoje życie na lepsze, a terapeuta mu w tym towarzyszy i go wspiera.

Pracuję w przekonaniu, że coś co klient/ka postrzega jako swój problem lub wadę jest zazwyczaj sposobem radzenia sobie z innym ważnym problemem. Ten sposób radzenia sobie powoduje jednak duże skutki uboczne i cierpienie. Moją rolą jest pomóc mu/jej znaleźć lepszy i zdrowszy sposób radzenia sobie. Dostrzec nowe rozwiązania poprzez rozszerzanie świadomości i uważności na siebie i świat, traktowanie ducha, umysłu i ciała jako całości.

Specjalizacja - uzależnienie od hazardu giełdowego.

Na początku kariery pracowałem jako archeolog, potem w korporacjach. Tam zdobyłem doświadczenie życiowe. Psychologia była od młodości moją pasją, obecnie kończę szkołę terapeutyczną. 

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr22.10
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Avatar

Gabriela Strzelec-Kochowicz

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Interwent kryzysowy

Nurt:
 • Integratywny
 • Systemowy
Nurt:
 • Integratywny
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Witam serdecznie.

Jestem psychoterapeutką w trakcie całościowego 5-letniego szkolenia w Szkole Psychoterapii Vis Salutis w Łodzi, członkinią Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. 

Posiadam wykształcenie wyższe w dziedzinie nauk społecznych, wieloletnie doświadczenie w pracy z osobami i rodzinami znajdującymi się w trudnej sytuacji życiowej, a także np. z kobietami w sytuacji okołoporodowej. Pracowałam m.in. w instytucjach pomocy oraz wsparcia społecznego (w Polsce i zagranicą), placówce opiekuńczo-wychowawczej dla młodzieży oraz współpracowałam z ośrodkiem interwencji kryzysowej.

Posiadam również doświadczenie w prowadzeniu grup wsparcia i grup samopomocowych.

 

Pracuję w nurcie integracyjnym, co daje mi możliwość indywidualnego podejścia do każdego klienta i dostosowania sposobu pracy do zgłaszanych potrzeb i problemów. W pracy terapeutycznej bardzo ważna jest dla mnie relacja z klientem, autentyczność i zaangażowanie, dostrzeżenie wyjątkowości i unikatowości każdego człowieka. 

 

Zakres pracy (m.in.):

- zaburzenia emocjonalne

- pogorszenie / obniżenie nastroju

- lęk / niepokój

- fobie

- poczucie braku sensu życia

- zaniżona samoocena

- trudne / traumatyczne doświadczania

- dolegliwości somatyczne (np. bóle głowy, brzucha, omdlenia, kołatania serca, bezsenność) nie mające podstaw medycznych

- współuzależnienie

- problemy w związku / rodzinne

- niesatysfakcjonujące relacje z ludźmi

- reaktywne zaburzenie przywiązania
i wiele innych sytuacji, powodujących dyskomfort, czy brak satysfakcji.
 

Zapraszam do kontaktu.

gabrielastrzeleck@gmail.com

gabstrzel@poczta.onet.pl

 

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr22.10
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Avatar

Iwona Stefankiewicz

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta certyfikowany

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Humanistyczny
 • Systemowy
Nurt:
 • Humanistyczny
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna

W przypadku braku dostępnych terminów w kalendarzu proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy w celu umówienia spotkania.

Serdecznie zapraszam osoby, które pragną doświadczać spokoju, równowagi i spełnienia w swoim życiu. W swojej pracy i życiu kieruję się przekonaniem, że każdy z nas posiada potencjał zasobów, który wystarczy wydobyć i rozwinąć, aby wieść radosne, zbalansowane życie i jeszcze lepiej radzić sobie z wyzwaniami jakie stawia przed nami każdy dzień. Metoda BSFT, którą z ogromnym przekonaniem stosuję w pracy terapeutycznej, jest spójna z tą filozofią i pomogła mi samej oraz wielu moim klientom osiągnąć życiową pełnię. Zapraszam serdecznie osoby, które pragną doświadczać spokoju, równowagi i spełnienia w swoim życiu. Proponuję wsparcie specjalistyczne w formie psychoterapii oraz szeroko rozumianego poradnictwa psychologicznego przede wszystkim w zakresie kryzysów osobistych, zaburzeń nastroju i lękowych, trudności wychowawczych, rozwoju osobistego. Pracuję z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz parami stacjonarnie i online. Z wykształcenia jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą. Pracuję w nurcie BSFT (Terapia Krótkoterminowa Skoncentrowana na Rozwiązaniu). Ukończyłam również kurs psychoterapii dzieci i młodzieży w nurcie poznawczo- behawioralnym (CBT Warszawa). Moja praca psychoterapeutyczna podlega stałej superwizji. Prywatnie spełniam się w uprawie roślin, uwielbiam śpiew i górskie wędrówki.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr22.10
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Avatar

Ewa Zawistowska

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Gestalt
Nurt:
 • Gestalt
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Psychoterapię postrzegam jako spotkanie człowieka z człowiekiem, w którym moi klienci mogą poczuć się, czasem po raz pierwszy w życiu, naprawdę  zauważeni, wysłuchani i zaakceptowani. Prowadzę psychoterapię online oraz stacjonarnie  w Łodzi. Pracuję w języku polskim i angielskim. Swoją pracę opieram na przekonaniu, ze każdy człowiek doświadczający trudności ma możliwość ich przezwyciężenia, wzięcia życia w swoje ręce i przeżywania go w sposób bardziej satysfakcjonujący. Z podziwem podchodzę do osób, które zdecydowały się stanąć po swojej stronie i poszukać  wsparcia. Zapraszam Cię na spotkanie jeśli: - jesteś w trudnej sytuacji życiowej (np. utrata pracy, rozstanie, wypalenie zawodowe, innej) - odczuwasz smutek, pustkę, obniżony nastrój, masz poczucie utknięcia w martwym punkcie - doświadczasz trudności w relacjach z innymi ludźmi - masz problemy ze snem, dolegliwości fizyczne mimo braku jasnych przyczyn medycznych - doświadczasz niepokoju, lęku, miewasz ataki paniki - masz zaburzenia odżywiania (objadanie się, bulimia, anoreksja) - chcesz skuteczniej radzić sobie z sytuacjami jakie niesie ze sobą życie - po prostu czujesz, że potrzebujesz pomocy. Pracuję z klientami holistycznie, uwzględniając fakt, że mamy nie tylko umysł ale również ciało i serce, oraz funkcjonujemy w określonym środowisku rodzinnym, zawodowym i społecznym. Takie podejście pomaga uporać się skutecznie  z szerokim zakresem problemów. Jestem psychoterapeutką w szkoleniu w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie w trakcie certyfikacji przez European Association for Gestalt Therapy (EAGT). Prywatnie żona i mama dwójki nastolatków. Mam bogate doświadczenie życiowe i zawodowe w pracy z ludźmi, również w środowisku biznesowym, Jestem dyplomowanym coachem i mentorem. Interesuję się pracą z ciałem i jej wykorzystaniem w psychoterapii oraz dietetyką. Uwielbiam czytać książki, które pomagają zaglądać w siebie oraz inspirują. Górskie wędrówki i joga pomagają mi nabrać dystansu do codzienności, a taniec i spotkania z przyjaciółmi dają dużo radości.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr22.10
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Avatar

Agnieszka Dulińska

Konsultacja online

Psycholog

Seksuolog

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Indywidualna

Nazywam się Agnieszka Dulińska i wierzę, że każdy z nas ma w sobie wystarczająco dużo zasobów, by mieć szansę pokonać trudności oraz czerpać z życia więcej radości i satysfakcji. Pracuję indywidualnie oraz z parami, w tym także z osobami ze społeczności LGBTQIAP+. W gabinecie dużą wagę przykładam do stworzenia bezpiecznej atmosfery pełnej akceptacji, zaufania i zrozumienia :)

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim oraz seksuologię praktyczną na Uniwersytecie SWPS, która koncentruje się na pozytywnym podejściu do seksualności człowieka i ujmuje ją w sposób dostosowany do zmieniających się norm. Skończyłam również szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR). Aktualnie poszerzam swój zakres kompetencji w 4-letniej szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez regularne uczestnictwo w warsztatach, szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych.
Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Instytucie Badań Psychologicznych, Szkoleń, Coachingu i Psychoterapii w Łodzi, Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania we Wrocławiu i Fundacji Wsparcia Psychospołecznego w Łodzi.

Prywatnie pasjonatka zdrowego stylu życiu, tańca i jogi. Moim największym źródłem życiowej satysfakcji jest praca z drugim człowiekiem - zrozumienie jego sytuacji oraz wspieranie go w procesie zmiany i rozwiązywaniu problemów osobistych. 
.

Aktualnie przyjmuję w Poradni CLUE (tel. 578-203-103), Navis Clinic (tel.600 475 552) oraz w Fundacji Wsparcia Psychospołecznego (tel. 794-430-463) w Łodzi. 
Istnieje również możliwość spotkań online.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr22.10
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Avatar

Aleksandra Kurczyńska

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Integratywny
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Integratywny
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Dzień dobry, miło mi, że zdecydowali się Państwo zapoznać z moim profilem. Poniżej kilka zdań o mnie, kim jestem, o moim wykształceniu i doświadczeniu.

Jestem psychologiem i psychoterapeutką w trakcie szkolenia. Ukończyłam studia na kierunku psychologia, specjalność psychologia zdrowia i kliniczna w Instytucie Psychologii Stosowanej Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, aktualnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Szkole Psychoterapii Vis Salutis prowadzonej przez Fundację Promocji Zdrowia Psychicznego i Somatycznego Vis Salutis z siedzibą w Łodzi. Dodatkowo ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku dietetyka o specjalności psychodietetyka w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Pracuję w nurcie integracyjnym łączącym podejścia psychoanalityczne, poznawczo-behawioralne, humanistyczne oraz systemowe.

Zapraszam do kontaktu osoby doświadczające wszelkiego rodzaju trudności emocjonalnych, interpersonalnych, w kryzysie życiowym, w procesie żałoby, utraty, zmagających się z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi, czy przeżywające negatywne skutki stresu. Udzielam wsparcia rodzicom, opiekunom, dzieciom osób z niepełnosprawnościami oraz pracownikom z sektorów pracy społecznej. Towarzyszę w rozwoju interpersonalnym i procesie podejmowania ważnych decyzji życiowych. 

Doświadczenie zdobywałam pracując w Towarzystwie Przyjaciół Niepełnosprawnych z osobami z niepełnosprawnościami, zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz ich rodzinami, gdzie prowadziłam i nadal prowadzę treningi psychologiczne rozwijające kompetencje społeczne i emocjonalne oraz zajmuje się wsparciem psychologicznym w sytuacjach trudnych, przeprowadzam diagnozę oceny funkcjonowania i wywiady wstępne. W tym samym miejscu miałam możliwość pracy z osobami chorującymi psychicznie wspierając w osiąganiu celów terapeutycznych i pracy nad utrzymaniem zdrowia. Pracuję również w Poradni Psychologicznej w Centrum Medycznym MKK Trimed w Łodzi z osobami dorosłymi udzielając wsparcia psychologicznego, wyznaczamy razem cel spotkań podczas których pracujemy nad jego osiągnięciem. W pracy terapeutycznej najważniejsze jest dla mnie zbudowanie relacji opartej na szacunku, zrozumieniu i poczuciu bezpieczeństwa.

Moja praca jest stale superwizowana przez certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, posiadam również doświadczenie terapii własnej.

W celu umówienia się na wizytę w MKK Trimed proszę o telefon 42 657 20 23 lub +48 793 821 828.


Pozdrawiam ciepło,
Aleksandra Kurczyńska

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr22.10
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Avatar

Psycholog

Psychoterapeuta certyfikowany

Diagnosta psychologiczny

Nurt:
 • DBT
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • DBT
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Grupowa
 • Indywidualna

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat PTTPB nr 554). Zajmuję się diagnozą psychologiczną, psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapią par.

Od około 10 lat pracuję w Klinice Psychiatrycznej i Terapii Uzależnień Wolmed, gdzie pełnię funkcję kierownika zespołu terapeutycznego Oddziału Psychiatrycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Centrum Medycznym Scanmed Multimedis w Warszawie, Pracowni Psychologicznej UL w Warszawie, Fundacji Rozwój-Lepsza Przyszłość w Dubiu, w Domu Dziecka w Łodzi, na Oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej oraz Oddziale Psychiatrii Dziecięcej w Łodzi.

Obszary mojej specjalizacji to zaburzenia depresyjne, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenia lękowe: fobie specyficzne, fobie społeczne, napady paniki, lęk uogólniony, zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, zespół stresu pourazowego (PTSD) oraz zaburzenia osobowości. Pomagam osobom potrzebującym wsparcia w sytuacjach kryzysowych, zmagającym się z problemami w relacjach oraz z niskim poczuciem własnej wartości.

Moja praca jest dla mnie wielką pasją, do której podchodzę z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Stale wzbogacam swoją wiedzę i umiejętności, regularnie uczestniczę w licznych szkoleniach i konferencjach dotyczących psychiatrii, psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz trzeciej fali CBT (terapia schematów, DBT, ACT). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę poddaję superwizji u certyfikowanych superwizorów-dydaktyków PTTPB.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr22.10
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Avatar

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Psycholog dzieci i młodzieży

  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Jestem psychologiem i pedagogiem pracującym z dziećmi, młodzieżą, rodzicami i nauczycielami. Udzielam porad psychologicznych, wsparcia emocjonalnego, wychowawczego oraz prowadzę psychoedukację. Kieruję się etyką zawodową i jeśli uznam, że nie jestem w stanie pomóc klientowi/pacjentowi lub moje wykształcenie i doświadczenie są niewystarczające - kieruję do innego specjalisty. Nigdy nie zostawiam osoby zgłaszającej się do mnie bez pomocy.

Aktualnie pracuję w dwóch Szkołach Podstawowych jako psycholog szkolny, dzięki czemu doświadczam bardzo różnych problemów dzieci i młodzieży, a także opiekunów. Regularnie odwiedzam również żłobko-przedszkole, gdzie obserwuję rozwój dzieci i w razie potrzeby udzielam konsultacji rodzicom i opiekunom. 

Studia Psychologiczne ukończyłam na Uniwersytecie Łódzkim w 2019 roku. Rok później, na tej samej uczelni uzyskałam tytuł licencjata na kierunku Pedagogika (specjalność - Edukacja przez sztukę). Jestem również certyfikowanym Terapeutą Ręki.

W trakcie studiów jak i po rozpoczęciu pracy brałam udział w wielu szkoleniach dotyczących diagnozy i pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą m.in.:

-Wprowadzenie do pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą w nurcie poznawczym TherapyTools (20 h)

- Kreatywne interwencje poznawczo-behawioralne w terapii zaburzeń lękowych u dzieci i młodzieży TherapyTools (8h)

- Terapia ręki i zaburzeń motoryki małej I i II stopnia: diagnoza-terapia-masaż ProCentrum (12 h)

- Wywiad i diagnoza jako wstęp do procesu leczenia - jak zacząć terapię Łódzka Warsztatownia (6 h)

 • -Kiedy lęk przejmuje kontrolę, czyli jak pracować z klientami z zaburzeniami lękowymi Łódzka Warsztatownia (6h)

 

 

Stale doskonalę swój warsztat pracy uczestnicząc w szkoleniach, warsztatach, kursach i superwizji.

 

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr22.10
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Avatar

Psycholog

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Nazywam się Anna Maria Gawrońska i jestem magistrem psychologii stosowanej w trakcie nauki psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Ukończyłam Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Przez jeden semestr studiowałam także na Uniwersytecie Karola w Pradze. Podczas studiów zrealizowałam moduł specjalizacyjny z psychologii sądowej. 

 

Ukończyłam kurs I stopnia z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, organizowany przez Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie. Obecnie uczestniczę w 4-letnim szkoleniu z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej z elementami dialogu motywującego w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie (kurs uprawniający do ubiegania się o certyfikat psychoterapeuty). Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i uczestniczę w szkoleniach doskonalących. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. W centrum moich zainteresowań znajduje się psychoterapia (CBT, ACT, schematów), psychopatologia (zwłaszcza zaburzenia snu), psychofarmakologia. Posiadam doświadczenie w terapii własnej. 

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie na Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych. 

 

Obecnie udzielam wsparcia psychologicznego osobom dorosłym w Centrum Medycznym MKK „Trimed” w Łodzi oraz pracuję jako Specjalista HR w firmie McCormick. W pracy z pacjentami wykorzystuję elementy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, dialog motywujący oraz techniki poznawczo-behawioralne. Kieruję się zasadami Kodeksu Etycznego Psychologa. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

 

Jeśli doskwiera Państwu smutek i obniżony nastrój, przeżywają Państwo kryzys, żałobę lub doświadczają lęku albo innych trudności oraz cierpienia w codziennym funkcjonowaniu, serdecznie zapraszam do gabinetu.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr22.10
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Avatar

Joanna Zuzańska

Konsultacja online

Psycholog

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Jestem psychologiem i terapeutką w trakcie szkolenia zaawansowanego prowadzącego do uzyskania tytułu Terapeuty Krótkoterminowego oraz certyfikatu w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu SFBT. Udzielaniem pomocy psychologicznej zajmuje się od 2006 roku.

 

W 2011 r. obroniłam pracę doktorską z zakresu psychologii, która poruszała zagadnienia z obszaru psychodermatologii, radzenia sobie z chorobą przewlekłą i poczuciem stygmatyzacji.

 

W pracy terapeutycznej cenię i czerpię z podejścia krótkoterminowego skoncentrowanego na rozwiązaniu oraz podejścia poznawczo-behawioralnego, zwłaszcza z tzw. trzeciej fali (terapia akceptacji i zaangażowania ACT, terapia skoncentrowana na współczuciu CFT). Jestem członkinią Association For Contextual Behavioral Science (ACBS) oraz ACBS Polska.

 

W kontakcie z Klientem ważna jest dla mnie komunikacja oparta na empatii oraz budowanie atmosfery zaufania, bezpieczeństwa i szacunku dla jego wartości i potrzeb. Stale poszerzam swoją wiedzę i wzmacniam kompetencje terapeutyczne, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr22.10
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10