wszystkie filtry
Filtry

(14)

Avatar

Kristine Mkhitaryan

Konsultacja online

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Psycholog kliniczny

Nurt:
 • Gestalt
 • Psychoanalityczny
Nurt:
 • Gestalt
 • Psychoanalityczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Grupowa
 • Indywidualna

Witam Cię serdecznie. Nazywam się Kristine Mkhitaryan, z wykształcenia jestem psychologiem oraz hipnoterapeutą. Przygodę z psychologią rozpoczęłam kilka lat temu, ale już od dzieciństwa posiadam dobrą intuicję oraz wrażenie, że człowiek to nie tylko ciało, ale też umysł. Stopniowo wspinając się po szczeblach rozwoju, poznając psychikę człowieka zarówno w murach Uniwersytetów, na warsztatach, spotkaniach medycyny alternatywnej jak i w pracy indywidualnej z klientami - poznawałam i odkrywałam tajemnice ludzkiego umysłu. Wciąż poszukując, coraz to nowych i skuteczniejszych sposobów pomocy innym - ścieżka życiowa zaprowadziła mnie do hipnozy i alternatywnych metod pracy z podświadomością - wiedząc, że tam właśnie kryją się główne przyczyny problemów oraz ich rozwiązania. Wykorzystując wyjątkowy dar intuicji, w swojej pracy łączę zarówno doświadczenie z psychologii i mniej popularne, ale niezwykle skuteczne narzędzia pracy na głębszych poziomach świadomości.
 

Interesują mnie podróże, jazda konno, a dodatkowo hobbystycznie gram na saksofonie. Dodatkowo poza pracą uczęszczam na zajęcia taneczne (Bachata, Salsa, Reggaetón).


Jeśli jesteś gotowy/a na zmianę zapraszam na spotkanie. Zdaje sobie sprawę, że pierwszy krok jest trudny, natomiast wierzę, że w każdym z Nas drzemie ogromny potencjał, który przy odrobinie pracy i otwartości serca można z człowieka wydobyć.

∎ Specjalizuje się w pracy z zaburzeniami nastroju, lękowymi i emocjonalnymi.
∎ Również, pomogę Tobie w walce z depresją oraz podniesieniem swojej wartości i samooceny.
∎ Serdecznie zapraszam pary, które napotkały problemy na swojej wspólnej drodze życia.
METODA ODPINANIA jest to praktyczna metoda, która pod wpływem zasad fizyki pozwala odblokować dopływ energii do Naszego ciała. Dzięki tej metodzie pacjent poznaje jak kierować swoim wnętrzem oraz uczy się tego, w jaki sposób należy wyjść z każdego zaburzenia świadomości - mając na względzie ból fizyczny i psychiczny (cierpienie z powodu śmierci bliskich osób czy nawet z powodu kryzysu w związku). Uczę jak uwalniać powstałe napięcia i negatywne emocje, które w konsekwencji pozwalają na prawidłowe funkcjonowanie życia moich klientów. Metodę odpinania można stosować codziennie, kiedy tylko poczujemy dyskomfort. Dzięki niej pacjent odzyskuje spokój, harmonię. Pozwala kreować i spełniać zamierzone cele bez przeszkód.


Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Zapraszam do obserwacji strony internetowej PSYCHOTERAPIA SOK GRANATU. Poznacie mnie tam bliżej nie tylko ze strony specjalisty - psychologa, ale też od strony kobiety, a przede wszystkim człowieka.

Gabinet z wysokim standardem: przestronny, wygodny, w jasnych kolorach z dużą ilością wpadającego światła z zewnątrz, co sprzyja skupić się w pracy z klientem. Istotna informacja: gabinet jest położony w cichym i bezpiecznym miejscu.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa24.07
Dziś25.07
Jutro26.07
Tu27.07
Avatar

Julitta Kulka

Konsultacja online

Psycholog

Interwent kryzysowy

Psycholog dzieci i młodzieży

Terapeuta uzależnień

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Nazywam się Julita Kulka, jestem psychologiem. Pomagam klientom w przezwyciężaniu kryzysów życiowych i różnych problemów osobistych, które na dany moment stanowią dla nich zbyt  duże obciążenie emocjonalnie. Moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe oparte jest m.in. na pracy z osobami niepełnosprawnymi, doświadczającymi przemocy domowej, uzależnionymi, współuzależnionymi, długotrwale bezrobotnymi, posiadającymi niskie kompetencje społeczne, borykającymi się z chorobami przewlekłymi  oraz skutkami długotrwałego stresu.

W mojej pracy z klientami integruję różne narzędzia psychologiczne oraz podejścia terapeutyczne dostosowując je do indywidualnych potrzeb klienta.  Czerpię z dorobku  m.in. Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, NLP, Terapii Ericksonowskiej, Terapii Lowenowskiej, Racjonalnej Terapii Zachowania, Terapii Gestalt czy Psychobiologii.  Wierzę w skuteczność holistycznych metod pracy, scalających wszystkie aspekty funkcjonowania człowieka. Łączę pracę na poziomie poznawczym z elementami pracy z ciałem i oddechem  w myśl zasady, że  człowiek jest nierozerwalną  całością funkcjonującą jednocześnie na kilku poziomach: fizycznym, emocjonalnym, mentalnym, duchowym.  Oferuję wsparcie i edukację dla rodziców doświadczających problemów wychowawczych z dziećmi.

 Poza indywidualnym wsparciem psychologicznym prowadzę treningi rozwoju osobistego, grupy wsparcia  oraz warsztaty edukacyjne.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa24.07
Dziś25.07
Jutro26.07
Tu27.07
Avatar

Marcin Tabara

Konsultacja online

Psycholog

Psycholog kliniczny

  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Indywidualna

Psycholog | Psycholog LGBTQ+ | edukator | trener | konsultant

Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie Łódzkim o specjalności psychologia zdrowia i kliniczna
Swoją wiedzę i doświadczenie uzupełniałem podczas licznych kursów, szkoleń, konferencji i warsztatów, stale podążając ścieżką uzupełniania wiedzy.
Aktualnie swój warsztat poszerzam o widzę z zakresu seksuologii klinicznej na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie.
Jako psycholog stawiam sobie za cel nadrzędny – Pacjenta/Pacjentkę, którym mam pomóc uwolnić ich od problemów, ale także znaleźć ich własny potencjał oraz sens i radość życia.
Wiem, że nie ma idealnych rozwiązań, jednego złotego środka dla każdego. Dlatego też Pacjent/Pacjenta to dla mnie osobna historia i indywidualne podejście z należytym szacunkiem dla każdego.
Kluczowe dla mnie jest równość dla każdego w każdym obszarze m.in. tożsamości, orientacji, preferencji i relacji.
Jestem terapeutą LGBTQ+ FRIENDLY

Jednocześnie jestem certyfikowanym edukatorem seksualnym, współpracującym z psychologami, seksuologami, socjologami, pedagogami oraz lekarzami. Staram się swoją działalnością szerzyć wiedzę z edukacji seksualnej dla każdego. Korzystając z możliwości współczesnego świata oraz trendu na jego otwartość chcę przekazywać, rzetelną wiedzę osobom, które tego potrzebują, w głównej mierze młodzieży, a także rodzicom i kadrze pedagogicznej.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa24.07
Dziś25.07
Jutro26.07
Tu27.07
Avatar

Ewa Zawistowska

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Gestalt
Nurt:
 • Gestalt
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Psychoterapię postrzegam jako spotkanie człowieka z człowiekiem, w którym moi klienci mogą poczuć się, czasem po raz pierwszy w życiu, naprawdę  zauważeni, wysłuchani i zaakceptowani. Prowadzę psychoterapię online oraz stacjonarnie  w Łodzi. Pracuję w języku polskim i angielskim. Swoją pracę opieram na przekonaniu, ze każdy człowiek doświadczający trudności ma możliwość ich przezwyciężenia, wzięcia życia w swoje ręce i przeżywania go w sposób bardziej satysfakcjonujący. Z podziwem podchodzę do osób, które zdecydowały się stanąć po swojej stronie i poszukać  wsparcia. Zapraszam Cię na spotkanie jeśli: - jesteś w trudnej sytuacji życiowej (np. utrata pracy, rozstanie, wypalenie zawodowe, innej) - odczuwasz smutek, pustkę, obniżony nastrój, masz poczucie utknięcia w martwym punkcie - doświadczasz trudności w relacjach z innymi ludźmi - masz problemy ze snem, dolegliwości fizyczne mimo braku jasnych przyczyn medycznych - doświadczasz niepokoju, lęku, miewasz ataki paniki - masz zaburzenia odżywiania (objadanie się, bulimia, anoreksja) - chcesz skuteczniej radzić sobie z sytuacjami jakie niesie ze sobą życie - po prostu czujesz, że potrzebujesz pomocy. Pracuję z klientami holistycznie, uwzględniając fakt, że mamy nie tylko umysł ale również ciało i serce, oraz funkcjonujemy w określonym środowisku rodzinnym, zawodowym i społecznym. Takie podejście pomaga uporać się skutecznie  z szerokim zakresem problemów. Jestem psychoterapeutką w szkoleniu w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie w trakcie certyfikacji przez European Association for Gestalt Therapy (EAGT). Prywatnie żona i mama dwójki nastolatków. Mam bogate doświadczenie życiowe i zawodowe w pracy z ludźmi, również w środowisku biznesowym, Jestem dyplomowanym coachem i mentorem. Interesuję się pracą z ciałem i jej wykorzystaniem w psychoterapii oraz dietetyką. Uwielbiam czytać książki, które pomagają zaglądać w siebie oraz inspirują. Górskie wędrówki i joga pomagają mi nabrać dystansu do codzienności, a taniec i spotkania z przyjaciółmi dają dużo radości.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa24.07
Dziś25.07
Jutro26.07
Tu27.07
Avatar

Iwona Stefankiewicz

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta certyfikowany

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Humanistyczny
 • Systemowy
Nurt:
 • Humanistyczny
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna
Serdecznie zapraszam osoby, które pragną doświadczać spokoju, równowagi i spełnienia w swoim życiu. W swojej pracy i życiu kieruję się przekonaniem, że każdy z nas posiada potencjał zasobów, który wystarczy wydobyć i rozwinąć, aby wieść radosne, zbalansowane życie i jeszcze lepiej radzić sobie z wyzwaniami jakie stawia przed nami każdy dzień. Metoda BSFT, którą z ogromnym przekonaniem stosuję w pracy terapeutycznej, jest spójna z tą filozofią i pomogła mi samej oraz wielu moim klientom osiągnąć życiową pełnię. Zapraszam serdecznie osoby, które pragną doświadczać spokoju, równowagi i spełnienia w swoim życiu. Proponuję wsparcie specjalistyczne w formie psychoterapii oraz szeroko rozumianego poradnictwa psychologicznego przede wszystkim w zakresie kryzysów osobistych, zaburzeń nastroju i lękowych, trudności wychowawczych, rozwoju osobistego. Pracuję z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi oraz parami stacjonarnie i online. Z wykształcenia jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą. Pracuję w nurcie BSFT (Terapia Krótkoterminowa Skoncentrowana na Rozwiązaniu). Ukończyłam również kurs psychoterapii dzieci i młodzieży w nurcie poznawczo- behawioralnym (CBT Warszawa). Moja praca psychoterapeutyczna podlega stałej superwizji. Prywatnie spełniam się w uprawie roślin, uwielbiam śpiew i górskie wędrówki. W przypadku braku dostępnych terminów w kalendarzu proszę o kontakt telefoniczny lub mailowy.
pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa24.07
Dziś25.07
Jutro26.07
Tu27.07
Avatar

Karina Kubiak

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Gestalt
Nurt:
 • Gestalt
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Witam serdecznie,

Nazywam się Karina Kubiak. Jestem absolwentką jednolitych studiów magisterskich na Uniwersytecie Łódzkim na kierunku psychologia o specjalności psychologia rodziny i wspierania rozwoju oraz studentką przygotowania pedagogicznego do wykonywania zawodu Nauczyciela Psychologa w ,,Wyższej Szkole Nauk o Zdrowiu’’ w Bydgoszczy. Aktualnie rozwijam swoje kompetencje zawodowe kontynuując edukację w 4-letniej, podyplomowej ,,Wielkopolskiej Szkole Psychoterapii Gestalt’’ w Poznaniu, kształcącej specjalistów z zakresu pomocy psychoterapeutycznej w nurcie Gestalt.

Uczestniczyłam w szkoleniach organizowanych w ramach programu edukacyjnego Łódzkiej Warsztatowni, gdzie zdobyłam wiedzę z zakresu psychoterapii i dietoterapii osób z zaburzeniami odżywiania, pracy terapeutycznej z dorosłymi ofiarami wykorzystania seksualnego w dzieciństwie, a także dotyczącą wsparcia psychologicznego dla nastolatków i osób LGBTQ, indywidualnej pomocy klientom, którzy zgłaszają myśli samobójcze oraz trudności w związkach. Uzyskałam również warsztat psychologiczny z zakresu pomocy klientom z trudnościami seksuologicznymi i w tematyce wsparcia dzieci. Uczestniczyłam też w szkoleniu poświęconym męskiej seksualności, organizowanym przez Instytut Pozytywnej Seksualności w Warszawie.

Podczas realizacji studiów psychologicznych wspierałam działalność Polskiego Stowarzyszenia Psychologów i Absolwentów Psychologii (PSSiAP, oddział 
w Łodzi), koordynując sekcję terapeutyczną. Od marca 2020 do lipca 2021, jako praktykant Centrum Integracji Psychoterapii i Dietetyki, zdobywałam doświadczenie zawodowe w pracy z nastolatkami, m.in. współpracując 
z wychowankami Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Dobieszkowie oraz angażując się w działalność charytatywną na rzecz młodzieży – bezpłatne wsparcie psychologiczne dla osób w wieku 12-18 lat. Doświadczenie zdobywałam także w Zespole Placówek Edukacyjno-Wychowawczych w Łęczycy, niosąc pomoc dzieciom i młodzieży o specjalnych potrzebach edukacyjnych.

Aktualnie pracuję z młodzieżą od 13 roku życia oraz osobami dorosłymi, towarzysząc im w drodze do zmiany. Wspieram w lepszym zrozumieniu siebie, 
a także dostrzeżeniu i zadbaniu o własne potrzeby. Moją dewizą jest tworzenie autentycznej relacji terapeutycznej, opartej na zaufaniu i bezwarunkowej akceptacji.

Zapraszam do *Gabinetu, który mieści się w Centrum Integracji Psychoterapii 
i Dietetyki w Łodzi, gdzie znajdziesz bezpieczną przestrzeń do dzielenia się tym, co dla Ciebie ważne.
Jeśli nie jesteś z Łodzi lub nie możesz uczestniczyć w spotkaniach stacjonarnych, prowadzę także wizyty online.


*Gabinet LGBT+ friendly

Proszę o umawianie wizyt za pośrednictwem portalu, telefonicznie (883-077-658) lub mailowo (psychologia kontaktu@gmail.com). Zawsze mam przy sobie kalendarz, więc wspólnie dobierzemy najbardziej dogodny termin.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa24.07
Dziś25.07
Jutro26.07
Tu27.07
Avatar

Agnieszka Dulińska

Konsultacja online

Psycholog

Seksuolog

  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par
 • Indywidualna

WOLNE TERMINY  w poniedziałki i czwartki w Poradni CLUE :)

Umów wizytę telefonicznie lub na stronie https://poradniaclue.pl/umow-wizyte/.
 

Serdecznie zapraszam Cię na spotkanie z samym sobą, podczas którego potowarzyszę Ci, dbając o stworzenie bezpiecznej atmosfery pełnej akceptacji, zaufania i zrozumienia. Wierzę, że każdy z nas ma w sobie wystarczająco dużo zasobów, by mieć szansę pokonać trudności oraz czerpać z życia więcej radości i satysfakcji. Moim największym źródłem życiowej satysfakcji jest właśnie praca z drugim człowiekiem - zrozumienie jego sytuacji oraz wspieranie go w procesie zmiany i rozwiązywaniu problemów osobistych.

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Łódzkim oraz seksuologię praktyczną na Uniwersytecie SWPS, która koncentruje się na pozytywnym podejściu do seksualności człowieka i ujmuje ją w sposób dostosowany do zmieniających się norm. Aktualnie poszerzam swój zakres kompetencji w 4-letniej szkole psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje poprzez regularne uczestnictwo w warsztatach, szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych.

Wierzę, że pozytywne podejście do seksualności jest kluczem do
uzyskania satysfakcjonującej relacji z innymi ludźmi oraz samym sobą. Pracuję indywidualnie oraz z parami, w tym także z osobami ze społeczności LGBT+.

Aktualnie przyjmuję w Poradni CLUE (tel. 578-203-103) oraz w Fundacji Wsparcia Psychospołecznego (tel. 794-430-463) w Łodzi. 
Istnieje również możliwość spotkań online.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa24.07
Dziś25.07
Jutro26.07
Tu27.07
Avatar

Aleksandra Kurczyńska

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Integratywny
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Integratywny
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Dzień dobry, miło mi, że zdecydowali się Państwo zapoznać z moim profilem. Poniżej kilka zdań o mnie, kim jestem, o moim wykształceniu i doświadczeniu.

Jestem psychologiem i psychoterapeutką w trakcie szkolenia. Ukończyłam studia na kierunku psychologia, specjalność psychologia zdrowia i kliniczna w Instytucie Psychologii Stosowanej Społecznej Akademii Nauk w Łodzi, aktualnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne w Szkole Psychoterapii Vis Salutis prowadzonej przez Fundację Promocji Zdrowia Psychicznego i Somatycznego Vis Salutis z siedzibą w Łodzi. Dodatkowo ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku dietetyka o specjalności psychodietetyka w Wyższej Szkole Biznesu i Nauk o Zdrowiu w Łodzi. Pracuję w nurcie integracyjnym łączącym podejścia psychoanalityczne, poznawczo-behawioralne, humanistyczne oraz systemowe.

Zapraszam do kontaktu osoby doświadczające wszelkiego rodzaju trudności emocjonalnych, interpersonalnych, w kryzysie życiowym, w procesie żałoby, utraty, zmagających się z zaburzeniami depresyjnymi i lękowymi, czy przeżywające negatywne skutki stresu. Udzielam wsparcia rodzicom, opiekunom, dzieciom osób z niepełnosprawnościami oraz pracownikom z sektorów pracy społecznej. Towarzyszę w rozwoju interpersonalnym i procesie podejmowania ważnych decyzji życiowych. 

Doświadczenie zdobywałam pracując w Towarzystwie Przyjaciół Niepełnosprawnych z osobami z niepełnosprawnościami, zaburzeniami ze spektrum autyzmu oraz ich rodzinami, gdzie prowadziłam i nadal prowadzę treningi psychologiczne rozwijające kompetencje społeczne i emocjonalne oraz zajmuje się wsparciem psychologicznym w sytuacjach trudnych, przeprowadzam diagnozę oceny funkcjonowania i wywiady wstępne. W tym samym miejscu miałam możliwość pracy z osobami chorującymi psychicznie wspierając w osiąganiu celów terapeutycznych i pracy nad utrzymaniem zdrowia. Pracuję również w Poradni Psychologicznej w Centrum Medycznym MKK Trimed w Łodzi z osobami dorosłymi udzielając wsparcia psychologicznego, wyznaczamy razem cel spotkań podczas których pracujemy nad jego osiągnięciem. W pracy terapeutycznej najważniejsze jest dla mnie zbudowanie relacji opartej na szacunku, zrozumieniu i poczuciu bezpieczeństwa.

Moja praca jest stale superwizowana przez certyfikowanych superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, posiadam również doświadczenie terapii własnej.

W celu umówienia się na wizytę w MKK Trimed proszę o telefon 42 657 20 23 lub +48 793 821 828.


Pozdrawiam ciepło,
Aleksandra Kurczyńska

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa24.07
Dziś25.07
Jutro26.07
Tu27.07
Avatar

Psycholog

Psychoterapeuta certyfikowany

Diagnosta psychologiczny

Nurt:
 • DBT
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • DBT
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Grupowa
 • Indywidualna

Jestem psychologiem i certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym (certyfikat PTTPB nr 554). Zajmuję się diagnozą psychologiczną, psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz psychoterapią par.

Od około 10 lat pracuję w Klinice Psychiatrycznej i Terapii Uzależnień Wolmed, gdzie pełnię funkcję kierownika zespołu terapeutycznego Oddziału Psychiatrycznego. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. w Centrum Medycznym Scanmed Multimedis w Warszawie, Pracowni Psychologicznej UL w Warszawie, Fundacji Rozwój-Lepsza Przyszłość w Dubiu, w Domu Dziecka w Łodzi, na Oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej oraz Oddziale Psychiatrii Dziecięcej w Łodzi.

Obszary mojej specjalizacji to zaburzenia depresyjne, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenia lękowe: fobie specyficzne, fobie społeczne, napady paniki, lęk uogólniony, zaburzenie obsesyjno-kompulsyjne, zespół stresu pourazowego (PTSD) oraz zaburzenia osobowości. Pomagam osobom potrzebującym wsparcia w sytuacjach kryzysowych, zmagającym się z problemami w relacjach oraz z niskim poczuciem własnej wartości.

Moja praca jest dla mnie wielką pasją, do której podchodzę z pełnym zaangażowaniem i odpowiedzialnością. Stale wzbogacam swoją wiedzę i umiejętności, regularnie uczestniczę w licznych szkoleniach i konferencjach dotyczących psychiatrii, psychoterapii poznawczo-behawioralnej oraz trzeciej fali CBT (terapia schematów, DBT, ACT). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Swoją pracę poddaję superwizji u certyfikowanych superwizorów-dydaktyków PTTPB.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa24.07
Dziś25.07
Jutro26.07
Tu27.07
Avatar

Psycholog

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Nazywam się Anna Maria Gawrońska i jestem magistrem psychologii stosowanej w trakcie nauki psychoterapii poznawczo-behawioralnej. Ukończyłam Uniwersytet Jagielloński w Krakowie. Przez jeden semestr studiowałam także na Uniwersytecie Karola w Pradze. Podczas studiów zrealizowałam moduł specjalizacyjny z psychologii sądowej. 

 

Ukończyłam kurs I stopnia z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, organizowany przez Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Warszawie. Obecnie uczestniczę w 4-letnim szkoleniu z zakresu psychoterapii poznawczo-behawioralnej z elementami dialogu motywującego w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie (kurs uprawniający do ubiegania się o certyfikat psychoterapeuty). Nieustannie poszerzam swoją wiedzę i uczestniczę w szkoleniach doskonalących. Jestem członkinią Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. W centrum moich zainteresowań znajduje się psychoterapia (CBT, ACT, schematów), psychopatologia (zwłaszcza zaburzenia snu), psychofarmakologia. Posiadam doświadczenie w terapii własnej. 

 

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Szpitalu Klinicznym im. dr Józefa Babińskiego w Krakowie na Oddziale Psychiatrii Sądowej o Wzmocnionym Zabezpieczeniu oraz w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie na Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych. 

 

Obecnie udzielam wsparcia psychologicznego osobom dorosłym w Centrum Medycznym MKK „Trimed” w Łodzi oraz pracuję jako Specjalista HR w firmie McCormick. W pracy z pacjentami wykorzystuję elementy Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, dialog motywujący oraz techniki poznawczo-behawioralne. Kieruję się zasadami Kodeksu Etycznego Psychologa. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji. 

 

Jeśli doskwiera Państwu smutek i obniżony nastrój, przeżywają Państwo kryzys, żałobę lub doświadczają lęku albo innych trudności oraz cierpienia w codziennym funkcjonowaniu, serdecznie zapraszam do gabinetu.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa24.07
Dziś25.07
Jutro26.07
Tu27.07
Avatar

Joanna Zuzańska

Konsultacja online

Psycholog

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Jestem psychologiem i terapeutką w trakcie szkolenia zaawansowanego prowadzącego do uzyskania tytułu Terapeuty Krótkoterminowego oraz certyfikatu w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu SFBT. Udzielaniem pomocy psychologicznej zajmuje się od 2006 roku.

 

W 2011 r. obroniłam pracę doktorską z zakresu psychologii, która poruszała zagadnienia z obszaru psychodermatologii, radzenia sobie z chorobą przewlekłą i poczuciem stygmatyzacji.

 

W pracy terapeutycznej cenię i czerpię z podejścia krótkoterminowego skoncentrowanego na rozwiązaniu oraz podejścia poznawczo-behawioralnego, zwłaszcza z tzw. trzeciej fali (terapia akceptacji i zaangażowania ACT, terapia skoncentrowana na współczuciu CFT). Jestem członkinią Association For Contextual Behavioral Science (ACBS) oraz ACBS Polska.

 

W kontakcie z Klientem ważna jest dla mnie komunikacja oparta na empatii oraz budowanie atmosfery zaufania, bezpieczeństwa i szacunku dla jego wartości i potrzeb. Stale poszerzam swoją wiedzę i wzmacniam kompetencje terapeutyczne, uczestnicząc w licznych kursach, szkoleniach oraz konferencjach.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa24.07
Dziś25.07
Jutro26.07
Tu27.07
Avatar

Psycholog

Psychoterapeuta certyfikowany

Nurt:
 • Integratywny
 • Systemowy
Nurt:
 • Integratywny
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Grupowa
 • Indywidualna

Jestem certyfikowaną psychoterapeutką Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej.
Ukończyłam 4-letni Podyplomowy Kurs Psychoterapii atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego; ukończyłam również Kurs Psychoterapii atestowany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Oba całościowe szkolenia były organizowane przez Polski Instytut Ericksonowski w Łodzi, w którym szkolę się od 2000r. oraz korzystam z regularnych superwizji.
W pracy terapeutycznej integruję głównie nurt ericksonowski i systemowy.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentami, obecnie koncentruję się przede wszystkim na praktyce psychoterapeutycznej, prowadzę też warsztaty dla osób zainteresowanych rozwojem osobistym. Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej, zwłaszcza średnio- i długoterminowej, prowadzę też terapię par/małżeństw i rodzin oraz terapię grupową.

Jestem członkiem Zarządu Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Integratywnej oraz delegatem PTPI w Polskiej Radzie Psychoterapii.

Proces psychoterapii rozumiem jako towarzyszenie człowiekowi w odkrywaniu własnego potencjału na drodze ku konstruktywnej ZMIANIE. Za istotne w mojej pracy uważam budowanie relacji opartej na poczuciu bezpieczeństwa i zaufaniu. Stwarza to odpowiednie warunki, aby uaktywnić ZASOBY, które tkwią w każdym człowieku i które można wykorzystać tak, żeby służyły ROZWOJOWI.

Rozpoczęcie psychoterapii zawsze jest poprzedzone konsultacją (1-2 spotkania), podczas której ma miejsce poznanie oczekiwań Pacjenta wobec terapii, zaproponowanie  jej najbardziej odpowiedniej formy oraz zawarcie kontraktu terapeutycznego tzn. ustalenie celów oraz zasad współpracy m.in. czasu trwania terapii, częstotliwości spotkań oraz wytycznych dotyczących odpowiedzialności finansowej w przypadku odwołania zaplanowanych sesji.

UWAGA! Obecnie nie ma możliwości umówienia konsultacji za pomocą udostępnionego kalendarza. W sprawie dostępności terminów proszę o kontakt telefoniczny: 606 270 368.

Więcej informacji: http://twojpsychologlodz.pl

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa24.07
Dziś25.07
Jutro26.07
Tu27.07
Avatar

Magdalena Rachubińska

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta

Psychodietetyk

Psychodramatysta

Psycholog kliniczny

Psychotraumatolog

Seksuolog

Nurt:
 • Gestalt
 • Integratywny
Nurt:
 • Gestalt
 • Integratywny
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Grupowa
 • Indywidualna

Witam serdecznie,

Nazywam się Magdalena Rachubińska. Jestem psychologiem i psychoterapeutą integracyjnym a także specjalistą leczenia zaburzeń odżywiania.

Ukończyłam studia psychologiczne ze specjalnością kliniczną i zdrowia oraz studia pedagogiczne w zakresie resocjalizacji. Moja praca magisterska z psychologii dotyczyła relacji interpersonalnych w związkach miłosnych.
Skończyłam także 4-letnie szkolenie w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia w Warszawie, posiadającej rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Jednak uważam, że najwięcej uczę się od swoich pacjentów.

Obecnie jestem w trakcie 2.5-letniego szkolenia z zakresu psychoterapii trudności seksualnych w Fundacji Rozwoju Terapii Rodzin Na Szlaku oraz rocznego kursu seksuologicznego terapeuty ciała w Akademii Zdrowia Seksualnego. 

Zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży od 16 roku życia. Ponadto konsultacjami psychologicznymi i interwencją w sytuacjach kryzysowych.

Specjalizuję się w leczeniu zaburzeń odżywiania, zaburzeń lękowych oraz w pomocy ofiarom wykorzystania seksualnego w dzieciństwie.

Moim zadaniem jest pomoc w poprawie funkcjonowania, wsparcie pacjenta w dążeniu do poprawy swojej sytuacji życiowej, lepszego rozumienia siebie, a także odkryciu tego, co było dotąd nieznane.

Pracuję w nurcie integracyjnym, co pozwala mi łączyć różne techniki terapeutyczne. Podczas pracy upewniam się, iż niezwykle ważnym aspektem psychoterapii jest dostosowanie jej do potrzeb pacjenta, jego możliwości i problemów. Każdy jest odrębną jednostką, która ze względu na swoje przeżycia potrzebuje czegoś innego.

Wspieram swoich pacjentów w sytuacjach kryzysowych. Spotykam się również z przypadkami zaburzeń seksuologicznych, osobowości, odżywiania, nastroju i stanów lękowych.

Współpracuję z Łódzką Warsztatownią, gdzie prowadzę szkolenia i warsztaty rozwojowe dla studentów oraz absolwentów psychologii, pedagogiki i dietetyki. Szkolenia dla firm oferuję we współpracy z Centrum Medycznym Medicover.

Poprzednio współpracowałam z Centrum Psychologicznym Psychotesto jako trener. Na Uniwersytecie Łódzkim pełniłam funkcję wykładowcy-doktoranta, prowadząc zajęcia dydaktyczne z psychologii rodziny, wychowania i psychologii klinicznej.

Pracowałam stacjonarnie z młodzieżą w Centrum Kształcenia i Wychowania w Dobieszkowie, gdzie prowadziłam terapię indywidualną oraz konsultacje dla młodzieży i ich rodziców. Spotykałam się z różnymi problemami młodych ludzi, poczynając od bycia ofiarami przemocy przez uzależnienia do depresji, samookaleczeń i prób samobójczych.

Doświadczenie zawodowe zdobyłam podczas licznych staży i wolontariatów. Przez ponad rok pracowałam z osobami uzależnionymi od narkotyków w Ośrodku Leczenia, Terapii i Rehabilitacji Uzależnień (Stowarzyszenie MONAR) w Łodzi. Podjęłam się także praktyki z dorosłymi uzależnionymi od alkoholu w Wojewódzkim Ośrodku Leczenia Uzależnień w Łodzi. Przez długi czas zajmowałam się także dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi w Szpitalach Psychiatrycznych, gdzie pacjenci zmagali się z różnymi trudnościami i zaburzeniami (ofiary molestowania/wykorzystania seksualnego, próby samobójcze, depresja, choroba afektywna dwubiegunowa, schizofrenia, otępienie, choroba Alzheimera, itp.). Ponadto praktykowałam również w Domu Dziecka nr 2 i Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii nr 2 w Łodzi.


Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.


Zapraszam do spotkań w bezpiecznej atmosferze, która umożliwi uporać się z trudnościami.


Proszę o umawianie wizyt telefonicznie. Zawsze mam przy sobie kalendarz, więc wspólnie dobierzemy najszybszy i najlepszy termin.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa24.07
Dziś25.07
Jutro26.07
Tu27.07
Avatar

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem psychologiem, ukończyłem studia (spec. psychologia kliniczna i zdrowia) na Uniwersytecie Łódzkim. Udzielam pomocy osobom dorosłym z obniżonym nastrojem, depresją, lękiem, poczuciem nadmiernego stresu w życiu, zaburzeniami pamięci, łagodnymi zaburzeniami poznawczymi, otępieniem (demencją) oraz trudnościami w sferze seksualnej. Prowadzę konsultacje, psychoedukację, wsparcie psychologiczne oraz wykonuję diagnozę psychologiczną.


Doświadczenie zawodowe zdobywałem w: Specjalistycznej Poradni Wspierania Rozwoju i Terapii, Poradni Zdrowia Psychicznego „Staszica”, Centrum Zdrowia Psychicznego przy Centralnym Szpitalu Klinicznym w Łodzi, Zespole Leczenia Środowiskowego oraz w Łódzkim Towarzystwie Alzheimerowskim. Od 2019 roku współpracuje z Stowarzyszeniem Działającym na Rzecz Zdrowia Psychicznego „Dla Rodziny”, gdzie udzielam pomocy psychologicznej osobom z niepełnosprawnościami psychicznymi i neurologicznymi. 

Obecnie jestem słuchaczem studiów podyplomowych akredytowanych przez Polskie Towarzystwo Seksuologiczne z zakresu seksuologii klinicznej pod opieką merytoryczną prof. dr hab. n. med. Zbigniewa Lew-Starowicza na AEH w Warszawie.


Regularnie poszerzam swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w specjalistycznych kursach i szkoleniach z zakresu psychologii klinicznej, neuropsychologii, seksuologii, psychiatrii i neurologii.

 

Przyjmuję w: 
Centrum Zdrowia Psychicznego CSK NZOZ MULTIMED  w ramach kontraktu z Narodowych Funduszem Zdrowia, ul. Przędzalniana ⅓, Łódź (wymagane skierowanie),

Przychodnia SALVE w ramach wizyt odpłatnych, ul. Łagiewnicka 53, Łódź.

 •  


 


 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Sa24.07
Dziś25.07
Jutro26.07
Tu27.07