wszystkie filtry
Filtry
Avatar

Agnieszka Matias

Konsultacja online
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

Nazywam się Agnieszka Matias i z wykształcenia, powołania oraz pasji jestem psycholożką. Specjalizuję się w pomocy osobom chorującym na zaburzenia odżywiania, gdyż sama przez ponad 10 lat chorowałam na anoreksję, bulimię, a nawet epizod depresyjny. Znam te choroby od podszewki. Przeszłam przez wiele terapii, spotkań z psychologami, psychiatrami, dietetykami, odbyłam również 3 wielomiesięczne hospitalizacje. Pomimo, że psychicznie, fizycznie i żywieniowo nie był to najlepszy okres mojego życia, gdyby nie te doświadczenie - najprawdopodobniej nigdy nie zainteresowałabym się psychologią. Wszystkie te wydarzenia zaprowadziły mnie do miejsca, w którym jestem dzisiaj i sprawiają, że czuję się szczęśliwą osobą. Pomagam w zmianie dotychczasowego stylu odżywiania, odzyskaniu radości z życia, a przede wszystkim zdrowej relacji z jedzeniem. Moje doświadczenie nauczyło mnie, że nie ma dróg na skróty, a jedyną osobą, która może zmienić Twoje życie - jesteś TY.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś25.10
Jutro26.10
Tu27.10
We28.10
Avatar

Paulina Ziomek-Wołczkiewicz

Konsultacja online

Psycholog

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem psychologiem oraz Coachem. Obecnie w trakcie szkolenia Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu. Z Klientami najczęściej pracuję nad tematami związanymi z psychologią pracy: wypaleniem zawodowym, pracoholizmem, budowaniem ścieżek zawodowych, pewnością siebie, efektywnością, skutkami mobbingu itp. Wierzę, że potencjał drzemie w każdym z nas, tylko czasami trzeba pomóc mu się wydobyć :) Zapraszam na konsultacje!

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś25.10
Jutro26.10
Tu27.10
We28.10
Avatar

Patrycja Piekarczyk

Konsultacja online

Psychoonkolog

Psycholog

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem absolwentką Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Psychologia. Ukończyłam studia podyplomowe z zakresu psychoonkologii i psychodietetyki. Jestem certyfikowanym terapeutą metody A.Tomatisa oraz Konsultantem Transkulturowej Psychoterapii Pozytywnej. Ukończyłam szkolenie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach i to w tym nurcie głównie pracuję z klientami. Od 4 lat prowadzę prywatną praktykę terapeutyczną, w której udzielam konsultacji psychologicznych dla dorosłych. W swojej pracy podążam za klientem, jego potrzebami oraz tempem pracy. Wspieram osoby, które: * chcą poradzić sobie z trudnościami w związkach lub relacjach społecznych, *mają zaniżoną samooceną i czują się niepewne *potrzebują wsparcia, aby lepiej zrozumieć siebie i swoje emocje *przechodzą kryzys życiowy, zawodowy, partnerski *zmagają się z brakiem akceptacji swojego ciała i wizerunku *mają trudności z odżywianiem *są pacjentami onkologicznymi lub mają kogoś w rodzinie kto zmaga się z chorobą

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś25.10
Jutro26.10
Tu27.10
We28.10
Avatar

Anna Osuch

Konsultacja online

Psychoterapeuta

Psycholog

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

Tel.505 553 916 Należę do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji, aby móc jak najkorzystniej towarzyszyć klientowi w procesie zmiany. Ukończyłam jednolite 5-letnie studia magisterskie na Wydziale Nauk Społecznych na Uniwersytecie Gdańskim o specjalnościach: psychologia kliniczna dorosłego, patologie społeczne i psychologia sądowo-penitencjarna. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie psychologii transportu. Ukończyłam I stopień Racjonalnej Terapii Zachowania oraz I i II stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR) W czerwcu 2020 rozpoczelam w ten sposób proces certyfikacji na Terapeutę w wyżej wymienionym nurcie. Ukończyłam liczne szkolenia w zakresie interwencji kryzysowej organizowane w ramach Narodowego Programu Zdrowia. Ukończyłam kurs (150h) w zakresie psychotraumatologii oraz procedury przedłużonej ekspozycji (terapia traum) organizowane przez Polskie Towarzystwo Psychotraumatologii Aktualnie realizuję szkolenie w zakresie socjoterapii dzieci. W 2020 roku rozpoczęłam 4-letnie szkolenie w zakresie uzyskania tytułu Specjalisty Psychoterapii Uzależnień, organizowane przez Polską Federację Społeczności Terapeutycznych Pracuję z dorosłymi, dziećmi od lat 6 i młodzieżą. W swojej pracy wykorzystuję podejście w oparciu o Porozumienie bez Przemocy (Non Violence Communication). Pracuję dla Wojska Polskiego jako Psycholog-Konsultant Dowódcy ds. Profilaktyki Psychologicznej na rzecz pracowników resortu, personelu latającego, żołnierzy, ich rodzin, oraz weteranów po misjach. Doświadczenie zdobywałam m. in. w Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku, w Klinice Hematologii i Transplantologii, Katedrze i Klinice Onkologii i Radioterapii UCK w Gdańsku, w Słupskim Szpitalu Specjalistycznym na oddziale Onkologii, w Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno- Konsultacyjnym, Instytucie Wspomagania Rozwoju Dziecka, w Wojskowym Instytucie Medycyny Lotniczej (Zakład Psychologii Lotniczej), w Zespołach Interwencji Kryzysowej oraz w ośrodkach świadczących pomoc osobom doświadczającym przemocy.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś25.10
Jutro26.10
Tu27.10
We28.10
Avatar

Psycholog

Interwent kryzysowy

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Grupowa

Nazywam się Sylwia Olszewska, jestem psycholożką z wykształcenia i ogromnej pasji, a także edukatorem zdrowia i trenerem umiejętności psychospołecznych. Udzielam psychologicznego wsparcia kobietom w ciąży i mamom dzieci do 5 r.ż w formie konsultacji indywidualnych, warsztatów rozwojowych i cyklicznych spotkań. Współpracuję z gdańskimi szkołami rodzenia, w których prowadzę profilaktyczne zajęcia z baby bluesa i depresji poporodowej oraz innych problemów (wyzwań) okołoporodowych. Pracuję w nurcie psychologii pozytywnej i podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniach (TSR). Obszary pracy: profilaktyka depresji, wahania nastroju, brak radzenia sobie ze stresem i problemami, niska samoocena, wypalenie rodzicielskie, chroniczne zmęczenie, brak odczuwania radości z bycia mamą i inne sytuacje "bez wyjścia". Zapraszam do kontaktu. Więcej o organizowanych wydarzeniach na facebook.com/olszewskapsycholog

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś25.10
Jutro26.10
Tu27.10
We28.10