Wszystkie ośrodki terapeutyczne (9)

Avatar

Adiuta

Konsultacja online
avataravataravataravataravataravataravatar
+12

"ADIUTA” oznacza miejsce, w którym otrzymasz pomoc. Odnajdziesz tutaj dobrostan psychiczny (tzw. wewnętrzny obiekt opiekuńczy), którego kojące, dobre właściwości dają możliwość przeżywania siebie i świata w pozytywny sposób. Jeśli nie pamiętasz drogi do tego miejsca, możemy odnaleźć ją wspólnie. Nasza misja to pomoc osobom zagubionym i cierpiącym, a także poszukującym nowych dróg rozwoju osobistego.

Zapraszamy na spotkanie w poszukiwaniu siebie i sensu. Nazywanie uczuć i myśli, odnajdywanie znaczeń tego, co wydarza się w człowieku i wokół niego – to są metody psychoterapeutyczne, do których mamy przekonanie i które stosujemy zarówno w pracy, jak i w życiu osobistym. Uczymy się cały czas – od ludzi, których spotykamy, od pacjentów, z książek i konferencji naukowych, z regularnych superwizji, z własnej pracy terapeutycznej. Chętnie dzielimy się swoim doświadczeniem. Dlatego tworzymy zespół psychoterapeutyczny, który w dbaniu o pacjentów kieruje się takimi samymi wartościami i ideami. Wspólnie dbamy o takie warunki do rozwoju i kontaktu, które w najwyższym stopniu przyczyniają się do tworzenia autentycznej wymiany emocjonalnej. Wierzymy, że nazwanie tego, co ważne, uwalnia od przymusu powtarzania trudnych doświadczeń. Zapewniamy profesjonalną pomoc, zaangażowanie i dyskrecję.
 

czytaj więcej
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Levitate

Konsultacja online

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Neuropsycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog kliniczny

Psychoonkolog

Psychotraumatolog

Seksuolog

Terapeuta uzależnień

avataravataravataravataravataravataravatar
+18

Jesteśmy zespołem psychologów udzielającym wsparcia, interwencji oraz konsultacji psychologicznych w domu, hospicjum lub firmie klienta. 

Wizytę psychologa można zamówić 7 dni w tygodniu od godziny 8:00 do 22:00. Nasi psycholodzy specjalizują się w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz osobami dorosłymi. Doświadczenie zebrali pracując w przedszkolach, szkołach, poradniach zdrowia psychicznego, domach pomocy, hospicjach oraz licznych oddziałach szpitalnych. 

Dodatkowo psychoedukujemy na naszym Instagramie i posiadamy działającą 24h na dobę infolinię obsługiwaną przez dyplomowanego psychologa.

czytaj więcej
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Psycholog kliniczny

Seksuolog

avataravatar

Zajmujemy się konsultacjami i poradnictwem psychologicznym i seksuologicznym, a także organizujemy warsztaty i szkolenia. Pracujemy z dorosłymi - indywidualnie bądź w parze, młodzieżą 15+ oraz rodzicami. Zapraszamy do kameralnego gabinetu w Śródmieściu lub na konsultacje on-line.

Samomiłość (ang. self-love) to, ni mniej, ni więcej: miłość do samego/samej siebie. To dbałość o swoje zdrowie fizyczne i psychiczne, potrzeby, samopoczucie, szczęście i spełnienie. To także spojrzenie z należytą troską i uwagą na trudności, których doświadczamy w codziennym życiu. To dbanie o siebie tak, jak dbamy o bliskich, których kochamy. Wierzymy, że tędy wiedzie droga do zdrowia, rozwoju i dobrych, satysfakcjonujących relacji i związków.

Właśnie dlatego stworzyłyśmy Pracownię Psychologiczno-Seksuologiczną SamoMiłość, gdzie w każdą środę prowadzimy spotkania dopasowane do indywidualnych potrzeb i rodzaju przeżywanych trudności.

czytaj więcej
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Ośrodek Dobrej Terapii

Konsultacja online

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

avataravataravatar

Ośrodek Dobrej Terapii 

 dobry psycholog | dobry terapeuta | dobry psychiatra 

Ośrodek Dobrej Terapii to zespół specjalistów, którzy mocno wierzą, że taki jaki jesteś w tym momencie jesteś dobry. A jeśli tylko tego chcesz, psychoterapia i nasze wsparcie psychologiczne przyniesie Ci zmianę i ulgę której szukasz. 

Kochamy to co robimy, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu robimy to dobrze. Korzystamy z najnowszych metod opartych o badania z zakresu zdrowia psychicznego, cały czas podnosimy swoje kwalifikacje, uczestniczymy w regularnych superwizjach i współpracujemy w zespole. 

czytaj więcej
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Fundacja PROMENADA

Konsultacja online

Diagnosta psychologiczny

Psycholog kliniczny

avataravataravataravatar

Fundacja PROMENADA została utworzona 28.11.2016 z inicjatywy czwórki ludzi, których łączy wspólna pasja jaką jest CZŁOWIEK – jego wielowymiarowość, wieloaspektowość, indywidualność. Misją fundacji stała się zatem szeroko rozumiana pomoc i wsparcie osób, które znajdują się aktualnie w sytuacjach, w których tego potrzebują. Naczelną zasadą, na bazie której opiera się misja Fundacji PROMENADA jest RÓWNOŚĆ i poszanowanie godności drugiego człowieka.

Prowadzimy psychoterapię indywidualną, par (w koterapii), grupową. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kompetencje, a swoją pracę regularnie superwizują.

Prowadzimy także grupy wsparcia, szkolenia oraz grupy psychoterapeutyczne. 

Zajmujemy się również diagnostyką, w tym niezgodności płciowej. Wspieramy osoby LGBT+, ich rodziny i bliskich; towarzyszymy osobom w procesie tranzycji.  

 

czytaj więcej
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Fala Wsparcia

Konsultacja online
avatar

Przestrzeń terapeutyczno – edukacyjna w duchu tzw.”3 fali” terapii poznawczo – behawioralnej (CBT)

Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Simul Gabinet Psychologiczny

Konsultacja online

Diagnosta psychologiczny

Seksuolog

avataravatar

Simul (łac.) – RAZEM. To słowo, które uważamy za wyjątkowo trafnie charakteryzujące proces terapeutyczny. Jako psychologowie pracujemy razem z klientami, towarzyszymy im w drodze, nie jesteśmy ważniejsi, mądrzejsi, nie mówimy co należy robić i jak kierować swoim życiem. Razem rozmawiamy o trudnościach, szukamy ich możliwych przyczyn oraz optymalnych rozwiązań. 

SIMUL to psycholożka, seksuolożka i psychoterapeutka w trakcie szkolenia - Olga Woźna oraz psycholog, seksuolog w trakcie szkolenia - Sławomir Stepa. Cały czas podnosimy swoje kwalifikacje, swoją pracę poddajemy superwizji oraz interwizji. Pracujemy zespołowo.

czytaj więcej
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01

Dzień dobry. Wraz z moim zespołem w Centrum Rozwoju Osobowości Inner Home zajmuję się psychoterapią indywidualną osób dorosłych, młodzieży i dzieci oraz poradnictwem seksuologicznym.

Moje doświadczenie zawodowe to aktualnie praca w gabinecie poddawana regularnej superwizji, a wcześniej również praca na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości W Szpitalu im. Babińskiego w Krakowie, współpraca z Gabinetami Rozwoju  oraz z Poradnią Pro Vita w Krakowie. 
Doświadczenie pracy z dziećmi i młodzieżą zdobyłam pracując 5 lat w Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej, w przedszkolu oraz w Ośrodku Profilaktyki Środowiskowej. 
Prowadzę terapię w nurcie psychodynamicznym (posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej), a obecnie poszerzam wiedzę studiując psychoterapię psychoanalityczną w Szkole Psychoterapii Analitycznej w Warszawie (wiąże się to z udziałem we własnej analizie oraz regularnymi, pogłębionymi superwizjami psychoanalitycznymi). 
Ukończyłam również studia podyplomowe z seksuologii, co daje mi możliwość konsultacji i porad w tym zakresie. 
W Centrum Inner Home współpracuję z całym zespołem specjalistów zajmujących się psychoterapią dorosłych, młodzieży, dzieci i rodzin, par oraz seksuologią.

Serdecznie zapraszam do kontaktu.

czytaj więcej
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01
Avatar

Interwent kryzysowy

Psycholog kliniczny

avataravatar

Spokojne miejsce to przestrzeń, w której możesz poczuć się bezpiecznie. To miejsce, gdzie uzyskasz pomoc psychologa, psychoterapeuty(ki), nie zostaniesz oceniony(a) a wysłuchany(a). 

Zapisz się, jeśli: 

-czujesz lęk

-czujesz, że masz depresję

-męczą Cię natręctwa 

-masz problem w związku 

-żyjesz w ciągłym stresie 

lub

- straciłeś chęci do życia

-obawiasz się przyszłości 

-masz ataki paniki , fobię, nerwicę

-masz niskie poczucie własnej wartości 

-jesteś Dorosłym Dzieckiem Alkoholika

-chcesz porozmawiać o swoich problemach ze specjalistą 

czytaj więcej
Dziś18.01
Jutro19.01
cz20.01
pt21.01