wszystkie filtry
Filtry

(555)

Avatar

Anna Markowska

Konsultacja online

Psycholog

Psycholog biznesu

Terapeuta uzależnień

Diagnosta psychologiczny

Neuropsycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

Psychodietetyk

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • Gestalt
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • Gestalt
  Rodzaj terapii:
 • Rodzinna
 • Indywidualna
 • Dla par
 • Grupowa
 • Dla dzieci i młodzieży

Mam 42 lat. Z wykształcenia jestem Hotelarzem, Psychologiem, Psychoterapeutą, Pedagogiem, Trenerem Technik Pamięci i Koncentracji Uwagi, Specjalistą ds. Social Media, Nauczycielem języka angielskiego.

Obecnie studiuję DORADZTWO ZAWODOWE, PRZEDSIĘBIORSTWO I COACHING. Od 20 lat pracuję w zarządzaniu. Zaczynałam w hotelarstwie i gastronomii. Zarządzałam personelem, sprzedażą, reklamą, gospodarka magazynową, szkoleniami pracowników, działami konferencyjnymi.

Obecnie skupiam na prowadzeniu gabinet psychoterapii dla dorosłych, dzieci i młodzieży, szkoleniami rozwojowymi a w niedalekiej przyszłości planuję otworzyć działalność w zakresie doradztwa Zawodowego.

Przeprowadzam diagnozę psychologiczno- pedagogiczną dla dzieci i młodzieży,
Wykonuję testy osobowości,
Prowadzę terapię uzależnień, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości, DDA, DDD, depresji, nerwic i innych.

Pracuję z dziećmi, młodzieżą, dorosłymi i parami.

W ciągu ostatnich dziesięciu lat prowadziłam szkolenia i warsztaty dla szkół, kadry menadżerskiej oraz seniorów. Były to szkolenia merytoryczne z zakresu sprzętu medycznego oraz szkolenia i warsztaty z umiejętności miękkich. Prowadziłam warsztaty  dla dorosłych z kompetencji personalnych i społecznych oraz zajęcia dla dzieci z języka angielskiego i robotyki.

Bardzo lubię pracę z ludźmi i wśród ludzi. Lubię wnosić dobrą atmosferę i sprawiać, że inni się uśmiechają.

Moją pasją jest mieć wpływ na zmiany, które nas otaczają, wnosić coś dobrego do życia i być pomocną. Zdobywać użyteczną wiedzę, która potem daje owoce w postaci bardziej satysfakcjonującego życia.
Uwielbiam cieszyć się przyrodą i podróżami z moją rodziną.

Prywatnie jestem spełnioną mamą dwójki chłopców oraz żoną.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Elżbieta Słyś-Janusz

Konsultacja online

Psycholog

Nurt:
 • DBT
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • DBT
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

Jestem psycholożką ukończyłam SWPS w Warszawie, specjalizacja psychologia kliniczna i zdrowia. Kształciłam się w terapii behawioralno-poznawczej dotyczącej problemów depresji i zaburzeń lękowych w Beck Institute w USA oraz rozpoczęłam szkołę terapii dialektyczno-behawioralnej w Linehan Institute w USA. Odbyłam kurs Mental Health and Psychological Assessment organizowany przez Health Academy w Australii oraz kurs o terapii przyjaznej osobom LGBTQ+.

Od 20 lat mieszkam za granicą. Znam dobrze problemy ekspatów związane z pobytem w nowym kraju. Rozumiem problemy rodzin, które zmieniły miejsce zamieszkania. Jestem zafascynowana zjawiskami Third Culture Kids. Przebywając w międzynarodowym środowisku potrafię poruszać w obszarach międzykulturowych, rozumiem zagadnienia związane z komunikacją i sposoby ich rozwiązywania. Ukończyłam również studia antropologiczne co dało mi umiejętność patrzenia na świat z różnych perspektyw, co z kolei zwiększa ogląd problemu czy sytuacji. Doświadczenia związane z długim pobytem za granicą i podróże sprawiły, że szanuję odmienne kultury, religie i systemy wartości.

Jestem bardzo otwarta na nowe doświadczenia i bardzo lubię pomagać.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Dawid Juszyński

Konsultacja online

Psycholog

Nurt:
 • TSR
 • Integratywny
Nurt:
 • TSR
 • Integratywny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par

Jestem psychologiem i mogę śmiało powiedzieć że zawód ten to moja ogromna pasja. W mojej pracy opieram się tylko na udowodnionych naukowo metodach pracy psychologicznej. Łączę najskuteczniejsze narzędzia głównych nurtów terapeutycznych i coachingu aby w jak najkrótszym czasie mój klient odzyskał równowagę emocjonalną i uzyskał zadowalający poziom swoich możliwości. Uważam, że wszyscy mamy w sobie niezbędną energię i wiedzę, aby pokonać wszystkie swoje problemy - musimy tylko stworzyć odpowiednie warunki żeby nasze zasoby się zmaterializowały. Reprezentuję męski punkt widzenia w rozwiązywaniu problemów w życiu i w pracy, polegający na zebraniu wszystkich dostępnych możliwości pokonania trudności i pomocy w zastosowaniu najbardziej skutecznej.  Integracja kilku różnych szkół terapeutycznych pozwala mi dostosować metody pracy do każdego typu osobowości, jak i do większości problemów psychologicznych takich jak napady paniki, lęki, obniżenie nastroju, obniżone poczucie własnej wartości, problemy w relacjach czy opanowanie własnych emocji. Po latach nauki i weryfikowania skuteczności w praktyce, wybrałem najbardziej sprawdzone narzędzia i terapie:
- techniki terapii poznawczo- behawioralnej - modyfikacja sposobu myślenia i zachowań w celu poprawy jakości życia
- neuropsychologia - relacje między układem nerwowym a procesami poznawczymi
- terapia akceptacji i zaangażowania (ACT) - terapia ta pozwala w pełni zaangażować się w swoje życie. Tworzy wartościowe i mające znaczenie życie i pomaga radzić sobie z uciążliwymi myślami i nieprzyjemnymi emocjami
- terapia skoncentrowana na rozwiązaniach (TSR) - skoncentrowanie na osiągnięciu określonego celu, a nie analizie problemu czy deficytów
- racjonalna terapia zachowania (RTZ)- nurt krótkoterminowy terapii poznawczo-behawioralnej,  jest to metoda pracy z emocjami, służąca lepszym myślą i przekonaniom oraz zmianie zachowania
- terapia schematów - odkrywanie źródeł niespełnionych potrzeb emocjonalnych z najmłodszych lat aby wspierać rozwój poczucia własnej wartości i adekwatności oraz budować dobre relacje.

Jestem dumnym współwłaścicielem jednego z najlepszych centrów psychologicznych w Poznaniu - Self skuteczne terapie. Od kilkunastu lat zespół najlepszych ekspertów codziennie pomaga ludziom wieźć pełne i szczęśliwe życie. Wszyscy pracujemy zgodnie z  kodeksem etyczno- zawodowym psychologa i regularnie poddajemy się superwizji.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Kristine Mkhitaryan

Konsultacja online

Psycholog

Interwent kryzysowy

Psycholog kliniczny

Diagnosta psychologiczny

Nurt:
 • Gestalt
 • Systemowy
Nurt:
 • Gestalt
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla par
 • Grupowa

Witam Cię serdecznie. Nazywam się Kristine Mkhitaryan, z wykształcenia jestem psychologiem oraz hipnoterapeutą. Przygodę z psychologią rozpoczęłam kilka lat temu, ale już od dzieciństwa posiadam dobrą intuicję oraz wrażenie, że człowiek to nie tylko ciało, ale też umysł. Stopniowo wspinając się po szczeblach rozwoju, poznając psychikę człowieka zarówno w murach Uniwersytetów, na warsztatach, spotkaniach medycyny alternatywnej jak i w pracy indywidualnej z klientami - poznawałam i odkrywałam tajemnice ludzkiego umysłu. Wciąż poszukując, coraz to nowych i skuteczniejszych sposobów pomocy innym - ścieżka życiowa zaprowadziła mnie do hipnozy i alternatywnych metod pracy z podświadomością - wiedząc, że tam właśnie kryją się główne przyczyny problemów oraz ich rozwiązania. Wykorzystując wyjątkowy dar intuicji, w swojej pracy łączę zarówno doświadczenie z psychologii i mniej popularne, ale niezwykle skuteczne narzędzia pracy na głębszych poziomach świadomości.
 

Interesują mnie podróże, jazda konno, a dodatkowo hobbystycznie gram na saksofonie. Dodatkowo poza pracą uczęszczam na zajęcia taneczne (Bachata, Salsa, Reggaetón).


Jeśli jesteś gotowy/a na zmianę zapraszam na spotkanie. Zdaje sobie sprawę, że pierwszy krok jest trudny, natomiast wierzę, że w każdym z Nas drzemie ogromny potencjał, który przy odrobinie pracy i otwartości serca można z człowieka wydobyć.

∎ Specjalizuje się w pracy z zaburzeniami nastroju, lękowymi i emocjonalnymi.
∎ Również, pomogę Tobie w walce z depresją oraz podniesieniem swojej wartości i samooceny.
∎ Serdecznie zapraszam pary, które napotkały problemy na swojej wspólnej drodze życia.
METODA ODPINANIA jest to praktyczna metoda, która pod wpływem zasad fizyki pozwala odblokować dopływ energii do Naszego ciała. Dzięki tej metodzie pacjent poznaje jak kierować swoim wnętrzem oraz uczy się tego, w jaki sposób należy wyjść z każdego zaburzenia świadomości - mając na względzie ból fizyczny i psychiczny (cierpienie z powodu śmierci bliskich osób czy nawet z powodu kryzysu w związku). Uczę jak uwalniać powstałe napięcia i negatywne emocje, które w konsekwencji pozwalają na prawidłowe funkcjonowanie życia moich klientów. Metodę odpinania można stosować codziennie, kiedy tylko poczujemy dyskomfort. Dzięki niej pacjent odzyskuje spokój, harmonię. Pozwala kreować i spełniać zamierzone cele bez przeszkód.


Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji.

Zapraszam do obserwacji strony internetowej PSYCHOTERAPIA SOK GRANATU. Poznacie mnie tam bliżej nie tylko ze strony specjalisty - psychologa, ale też od strony kobiety, a przede wszystkim człowieka.

Gabinet z wysokim standardem: przestronny, wygodny, w jasnych kolorach z dużą ilością wpadającego światła z zewnątrz, co sprzyja skupić się w pracy z klientem. Istotna informacja: gabinet jest położony w cichym i bezpiecznym miejscu.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Sara Drężek

Konsultacja online

Psycholog

  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Jeśli czujesz, że coś jest nie tak w Twoim życiu; pragniesz dokonać jakiejś zmiany, ale nie wiesz dokładnie, na czym miałaby ona polegać; wiesz, że jest jakiś problem, ale nie potrafisz go dokładnie zdefiniować…
 • … jesteś w dobrym miejscu. 

 

Jestem dyplomowanym psychologiem.

Posiadam uprawnienia do przeprowadzania testów psychologicznych, diagnozowania i opiniowania, udzielania pomocy psychologicznej, prowadzenia doradztwa, poradnictwa oraz psychoedukacji.

 

Ukończyłam 5-letnie jednolite studia magisterskie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Studiowałam także na Uniwersytecie Autonomicznym w Barcelonie oraz na Uniwersytecie w Huelvie. 

Odbyłam staż badawczy na Uniwersytecie w Porto, gdzie wspierałam międzynarodowy zespół naukowy w badaniach nad mową, językiem i komunikacją.

 

Posiadam przygotowanie akademickie - w czasie studiów ukończyłam kursy takie jak min.:  

 • Psychologia zaburzeń
 • Psychologia rozwoju w biegu życia
 • Pomoc psychologiczna – pomoc dzieciom i młodzieży
 • Pomoc psychologiczna – pomoc dorosłym
 • Diagnoza psychologiczna
 • Wybrane zagadnienia z psychologii i psychoterapii egzystencjalnej
 • Attention Deficit Hyperactivity Disorder (ADHD)
 • Tratamientos Cognitivo-Conductuales en Adultos (Terapia poznawczo-behawioralna osób dorosłych)
 • Infància y Families en Contexts de Dificultats (Dzieciństwo i rodziny w kontekście trudności)
pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Gabriela Ciuraszkiewicz

Konsultacja online

Psycholog

Psychoonkolog

Diagnosta psychologiczny

Nurt:
 • Integratywny
Nurt:
 • Integratywny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

Pomagam osobom które odczuwają smutek, cierpienie  lub lęk w związku z sytuacją życiową, z powodu zdiagnozowania choroby czy nabycia niepełnosprawności. Pomagam nastolatkom i dorosłym uwolnić się od  depresji, stanów smutku i złego samopoczucia tak aby mogły odzyskać utraconą energię, mogły się rozwijać i realizować swoje cele.Pomagam kobietom odnaleźć w sobie siłę i odwagę aby zakończyć lub podjąć próbę pracy nad trudną relacją.Pomagam osobom na życiowych zakrętach wyjść na prostą. Jeśli jesteś taką osobą lub znasz kogoś z takimi problemami to serdecznie zapraszam na spotkanie:-)

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Joanna Sybistowicz

Konsultacja online

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Systemowy
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Systemowy
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par
Jestem psychologiem, absolwentką Uniwersytetu SWPS we Wrocławiu specjalność kliniczna. Obecnie swoją wiedzę praktyczną i merytoryczną uzupełniam uczestnicząc w podyplomowym studium psychoterapii dzieci i młodzieży we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii akredytowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne. Pozyskałam umiejętności pracy terapeutycznej w nurcie systemowym poprzez ukończenie szkolenia potwierdzonego certyfikatem „Terapia systemowa – dziecko i rodzina w konflikcie około rozwodowym” w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii. Doświadczenie zawodowe zdobywałam odbywając staż w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego we Wrocławiu na oddziale całodobowym. Współpracowałam także z Fundacją „Maj” pomagając osobom wykluczonym społecznie w przezwyciężaniu ich problemów. Prowadzę także własny gabinet psychologiczny. W swojej pracy kieruję się standardami zawartymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym psychologa. Jestem również akredytowanym mediatorem sądowym, decyzją Prezesa Sądu Okręgowego we Wrocławiu wpisana na listę stałych mediatorów. Posiadam certyfikację zewnętrzną swoich kompetencji – międzynarodowy certyfikat Mediatora Sądowego i Pozasądowego w standardach Vocational Competence Certificate. Prowadzę również mediacje pozasądowe, potrafię prowadzić negocjacje i mediacje cywilne modelem harwardzkim oraz mediacje rodzinne modelem transformatywnym, wykorzystującym podejście skoncentrowane na rozwiązaniach, racjonalnej terapii zachowań oraz porozumienia bez przemocy.
pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Magdalena Żukowska

Konsultacja online

Psycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog sądowy

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Rodzinna
 • Indywidualna
 • Dla par
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Grupowa

Prowadzę konsultacje STACJONARNE w gabinecie w Lublinie oraz ONLINE.

Nazywam się Magdalena Żukowska. Jestem psychologiem i terapeutą.
Pracuję z dziećmi, nastolatkami jak również osobami dorosłymi doświadczającymi kryzysów.

Ukończyłam Wydział Pedagogiki i Psychologii w Wyższej Szkole Ekonomii i Innowacji w Lublinie oraz Wydział Prawa Uniwersytetu SWPS w Warszawie. Ukończyłam I stopień szkolenia w obszarze Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach. Ukończyłam również kurs Terapia poznawczo-behawioralna oraz kurs Profesjonalny Coaching w Centrum Rozwoju Personalnego. Od 5 lat pracuję zawodowo polepszając funkcjonowanie i zmieniając sposób postrzegania świata wielu osób.

Czujesz smutek lub niepokój? A może nie masz pewności co do przyszłości swojego związku lub po prostu uważasz, że nie żyjesz życiem, które naprawdę chcesz prowadzić? Bez względu na to, jakie są Twoje potrzeby — jestem tutaj, aby Ci pomóc. Terapia jest procesem rozwoju i samopoznania. Podczas moich sesji skupiam się na transformacji zachowań, zachęcam do pozytywnego spojrzenia na świat oraz przyjmowania nowych postaw i nowego sposobu reagowania. Mam wiedzę i doświadczenie zawodowe, które pomogą Ci wrócić na właściwe tory.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Anna Jurek

Konsultacja online

Psycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

Interwent kryzysowy

Psychotraumatolog

Psychoonkolog

Diagnosta psychologiczny

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Rodzinna
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par

Jestem psychologiem i terapeutą w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniu w trakcie certyfikacji. Swoje doświadczenie zdobywałam m. in  w szpitalu neuropsychiatrycznym gdzie mogłam szlifować swoją wiedzę kliniczną. Pracowałam w wielu fundacjach i przedszkolach gdzie doskonaliłam się w zakresie pomocy dzieciom i młodzieży, często z rodzin z problemem alkoholowym. Obecnie pracuje w jednostce wojskowej w charakterze psychologa. Terapia którą prowadzę jest mocno skoncentrowana na rozwiązaniu, dzięki czemu pacjenci mogą odnaleźć potrzebę zmiany i sukcesywnie do niej dążyć. 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Jagoda Gręźlikowska

Konsultacja online

Diagnosta psychologiczny

Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog sportu

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Grupowa
Psycholog sportu, terapeutka TSR, trener TUS, pracujący z biofeedbackiem, absolwentka studiów podyplomowych w zakresie psychologii sportu na warszawskim AWF oraz rocznej szkoły trenerskiej, autorka projektu „Mental Calendar”, uczestnik i prelegent konferencji naukowych, członkini Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, w stałej współpracy z superwizorem, absolwentka psychologii klinicznej na USWPS w Warszawie. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą oraz dorosłymi, w sportach zespołowych, drużynowych, a także indywidualnych. Prowadzi spotkania grupowe oraz indywidualne z rodzicami, trenerami, a także zawodnikami takich dyscyplin jak piłka nożna, siatkówka, tenis ziemny, sztuki walki, szermierka czy taniec wyczynowy. Pracuje także z muzykami, aktorami oraz osobami ze świata biznesu. Na swym koncie ma również wiele godzin warsztatów o różnorodnej tematyce psychologicznej.
pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Monika Bązi

Konsultacja online

Psycholog sportu

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Grupowa
 • Dla dzieci i młodzieży

Nazywam się Monika Bązi. Jestem psychologiem, psychologiem sportu, terapeutką w nurcie TSR, terapeutką EEG Biofeedback, trenerem umiejętności społecznych. Jako psycholog sportu współpracuję również z klubami sportowymi. Pracuję też w szkołach jako psycholog szkolny. Jestem magistrem psychologii; ukończyłam ten kierunek na Uniwersytecie Opolskim (specjalność: psychologia kliniczna), a także studia podyplomowe z pedagogiki. Jestem też absolwentką kierunku Psychologia Sportu na Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Aneta Trojanowska

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • Systemowy
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

Twój psycholog - Aneta Trojanowska - profil psychoterapeuty (twojpsycholog.pl)

Jestem psychologiem, pedagogiem-terapeutą , oligofrenopedagogiem. Obecnie uczestniczę w Całościowym Akredytowanym Kursie Psychoterapii w nurcie systemowo-ericksonowskim we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku: Wspomaganie rozwoju osób z autyzmem, w tym Zespołem Aspergera, Diagnoza i terapia pedagogiczna, Kształcenie zintegrowane, Język polski, historia. Ukończyłam kursy kwalifikacyjne z zakresu oligofrenopedagogiki, pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej oraz etyki. Byłam uczestniczką kursów z zakresu Dietetyki klinicznej, Dietoterapii oraz Edukacji Zdrowotnej. Jestem  instruktorem Jogi dla dzieci. Odbyłam liczne szkolenia, kursy, warsztaty zgłębiające tematykę pracy z osobami ze spektrum autyzmu, w tym z kręgu treningu umiejętności społecznych, diagnozy i terapii autyzmu, zastosowania narzędzia M-CHAT-R/F, roli terapeuty rozwijaniu autonomii osobistej i życiowej dorosłych osób z niepełnosprawnością intelektualną, metod pracy z ASD, komunikacji AAC, seksualności osób ze spektrum oraz roli diety w autyzmie. Uczestniczyłam w szkoleniach, kursach z zakresu treningu zastępowania agresji, przemocy rówieśniczej, wykorzystywania seksualnego dzieci, Mindfulness dla dzieci,  pracy z parami stosującymi przemoc, traumy i reaktywnych zaburzeniach przywiązania, diagnozy psychologicznej i neuropsychologicznej, pracy z osobami w kryzysie psychotycznym, z lękiem panicznym, OCD, depresją, CHAD oraz borderline i inne. Ukończyłam 8-tygodniowy kurs MBSR. 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Magdalena Hadaj

Konsultacja online

Psycholog

Nurt:
 • Systemowy
 • Integratywny
Nurt:
 • Systemowy
 • Integratywny

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz podyplomowe studia z zakresu pedagogiki również na UMCS. Pracowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Prowadzę indywidualną terapię psychologiczną  w Stowarzyszeniu na rzecz Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży. 

Współpracuję z poradniami rodzinnymi oraz tymi których główną misją jest wspieranie rozwoju dzieci. Prowadzę konsultacje gabinetowe i konsultacje online.

Wspieram rodziny znajdujące się w obliczu kryzysu spowodowanego chorobą, rozwodem, rozłąką i innymi sytuacjami trudnymi. Pomagam rodzicom odszukać i zrozumieć przyczyny zachowania ich dzieci. Wspieram pary i rodziny w procesie rozwiązywania problemów. Udzielam wsparcia również kobietom w ciąży i w połogu.

W swojej czerpię z podejścia systemowego, rodzicielstwa bliskości, teorii przywiązania, teorii samoregulacji, teorii poliwagalnej. Podczas komunikacji z innymi korzystam z zasobów i narzędzi jakie daje Porozmienie bez Przemocy (NVC), którego twórcą jest dr Marshall B. Rosenberg. W pracy z dziećmi czerpię z podejścia, które nosi nazwę ,,rodzicielstwa przez zabawę” ( playful parenting). Terapia dzieci, którą prowadzę w dużej mierze opiera się na zabawie, która ma określony cel i działanie terapeutyczne. Jest to metoda pracy, która jest dużym wsparciem zwłaszcza dla młodszych dzieci.

Podstawą mojej pracy jest również wiedza związana z neuropsychologią i procesem rozwoju układu nerwowego.

W swojej pracy zawodowej działam w oparciu o aktualną wiedzę naukową. 

Prywatnie jestem żoną oraz mamą. Mieszkam i działam w Rzeszowie.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Magdalena Kwaśnik

Konsultacja online

Psycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Grupowa
 • Dla dzieci i młodzieży

Jestem psychologiem dziecięcym. Przez 4 lata pracowałam jako socjoterapeuta i wychowawca, prowadząc zajęcia grupowe dla dzieci w różnym przedziale wiekowym. Obecnie prowadzę terapię psychologiczną oraz konsultacje dla rodziców/opiekunów dzieci. Pracuję głównie w obszarze kompetencji emocjonalno-społecznych i pomagam dzieciom, które mają trudność z rozpoznawaniem oraz wyrażaniem swoich emocji, samooceną i poczuciem własnej wartości oraz relacjach rówieśniczych. 

Obecnie przyjmuję zapisy na zajęcia grupowe: Trening Umiejętności Społecznych, Trening Kontroli Złości, Terapię ręki oraz zajęcia z edukacji medialnej. Start zajęć planuję na marzec 2021 r. 

Serdecznie zapraszam!

Więcej informacji na stronie: www.domeknadrzewie.edu.pl oraz na FB: PsychologDomekNaDrzewie 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Marika Żyrek

Konsultacja online

Psycholog

  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

Pracownia Pomocy Psychologicznej to miejsce, gdzie znajdziesz wsparcie w  przezwyciężaniu kryzysów, rozwijaniu się i szukaniu życiowej harmonii. Tutaj, w atmosferze życzliwości i poczucia bezpieczeństwa otrzymasz pomoc w zrozumieniu przyczyn cierpienia i trudności emocjonalnych w ważnych sferach Twojego życia.

 

Witaj,
mam na imię Marika. Pomagam tym, którzy stanęli w obliczu takich sytuacji życiowych, w których trudno sobie samemu poradzić.
Tytuł magistra psychologii zdobyłam na Uniwersytecie im. Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Ukończyłam również studia podyplomowe na kierunku psychoonkologia kliniczna na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Posiadam uprawienia pedagogiczne. Swoją wiedzę staram się wciąż poszerzać na różnych kursach i szkoleniach.
Swoje studenckie doświadczenie zawodowe budowałam w poradni zdrowia psychicznego, szpitalu onkologicznym oraz zakładzie karnym. Po studiach pierwsze kroki stawiałam w firmie szkoleniowej – głównie z osobami bezrobotnymi oraz pisząc artykuły dla portalu internetowego. Kolejno pojawiały się nowe projekty w pracy z młodzieżą i dziećmi w wieku szkolnym, a także w przedszkolu. Kilka lat zawodowo związana byłam z Domami Dziennego Pobytu, Klubem Seniora oraz pracą z nastolatkami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, w tym objętymi nadzorem kuratorskim. Od niespełna 6 lat zajmuję stanowisko psychologa w Zakładzie Pielęgnacyjno - Opiekuńczym. Jestem również nauczycielem akademickim na UMK Collegium Medicum w Bydgoszczy.
Zgłaszają się do mnie osoby doświadczające kryzysów. Pomagam im zrozumieć przyczyny cierpienia i trudności emocjonalnych w ważnych sferach swojego życia. Moim zadaniem jest wsparcie w tych trudnych momentach, a także zwiększenie zakresu umiejętności radzenia sobie z nimi. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie, dobierając odpowiednie dla niego metody. Bazuję gównie na elementach terapii poznawczo – behawioralnej, terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach oraz racjonalnej terapii zachowania.
Moim celem jest kierowanie się kodeksem etycznym zawodu psychologa oraz zachowanie dyskrecji i poufności, aby każdy pacjent czuł się w tej relacji swobodnie i bezpiecznie.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05