wszystkie filtry
Filtry

(3)

Avatar

Marta Adamska

Konsultacja online

Psychoterapeuta

Nurt:
 • Gestalt
 • Humanistyczny
Nurt:
 • Gestalt
 • Humanistyczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Witaj,

Jestem psychoterapeutką w trakcie procesu certyfikacji (po czteroletnim szkoleniu w zawodzie psychoterapeuty w Warszawskiej Szkole Psychoterapii Gestalt, która kształci w oparciu o program zgodny z wymaganiami EAGT - Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt  oraz EAP - Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii).

 

Chcąc poszerzać swoje zainteresowania związane z problematyką zdrowia psychicznego w 2017 roku rozpoczęłam pięcioletnie studia magisterskie na kierunku psychologia. Jestem absolwentką religioznawstwa Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie a także dyplomowaną masażystką.

 

Swoją pracę psychoterapeutyczną z klientami systematycznie superwizuję u certyfikowanych superwizorów, biorę udział w interwizjach, treningach, warsztatach i szkoleniach dla psychoterapeutów. W pracy terapeutycznej kieruję się Kodeksem Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Obowiązuje mnie tajemnica zawodowa.

Pracuję w prywatnym gabinecie w Białymstoku ale także online Platforma Twój Psycholog (również Zoom/Skype/WhatsApp) W przypadku sesji online obowiązuje 24h przedpłata na konto. 

Moją życiową pasją jest praca z ludźmi, towarzyszenie im w odkrywaniu swoich własnych, nieznanych dotąd jeszcze obszarów i zasobów. Interesuje mnie Bienergetyka A. Lowena i praca z ciałem. 

Ponad 10 lat pracowałam jako masażystka, opiekując się mniej lub bardziej spiętymi ludźmi. Dzięki temu mogłam przypatrywać się skomplikowanej naturze ludzkiej i jej reakcjom na trudności życia codziennego. Wierzę, że ciało jest mądre, ma w sobie zapisaną historię naszych emocji i zna odpowiedź na trapiące nas pytania. Wystarczy zapytać i wsłuchać się w jego podszepty. Ciało łagodnie nam podpowiada, czego potrzebuje, delikatnie prosi nas o uwagę. Niewysłuchane buntuje się i choruje. Czasem jest to nerwowo zaciskana, szczęka niedopuszczana do wypowiedzenia emocji, niekiedy problemy z wzięciem oddechu i pozwoleniem sobie na życie pełną piersią.

 

Jestem tu by Cię wysłuchać, byś mogła_mógł zapłakać, wzruszyć, cieszyć się z małych i dużych sukcesów. Jeżeli mi pozwolisz będę towarzyszyć Ci w drodze do poznawania samego siebie. 

 

Gdy nie pracuję, to czytam, tańczę, medytuję, spaceruję z psicą - jestem w poruszeniu ale czasem robię nic i jest mi z tym dobrze :) 

 

Jeśli poczułaś_eś, że chcesz ruszyć z miejsca i masz choćby najmniejszą gotowość do zmiany albo tylko i czasem nawet aż tylko, chcesz mnie o coś zapytać - zapraszam do kontaktu. Jestem :)

 

Pozdrawiam ciepło

Marta

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr22.10
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Avatar

Psycholog

Terapeuta uzależnień

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Grupowa
 • Indywidualna

Jestem psychologiem, certyfikowanym psychoterapeutą uzależnień. Ukończyłam szkolenie z Programu Ograniczania Picia. Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Obecnie jestem w trakcie szkolenia psychoterapii prof. Cechnickiego akredytowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Należę do Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Doświadczenie zdobyłam pracując w Poradni Terapii Uzależnień i Współuzależnień oraz na Oddziale Dziennym Leczenia Uzależnień. Obecnie prowadzę terapię indywidualną i grupową.
Pracuję z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi, DDA (Dorosłe Dzieci Alkoholików), DDD (Dorosłe Dzieci z Rodzin Dysfunkcyjnych), osobami z zaburzeniami lękowymi, depresyjnymi i o niskim poczuciu własnej wartości. Zajmuję się także zaburzeniami w relacjach międzyludzkich oraz zaburzeniami emocjonalnymi.
W mojej pracy kieruję się dobrem pacjenta, zasadami etyki zawodowej, empatią.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr22.10
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10
Avatar

Joanna Mieszkowska

Konsultacja online

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Integratywny
 • TSR
Nurt:
 • Integratywny
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Joanna Małgorzata Mieszkowska – jestem psychologiem o specjalizacji psychologia kliniczna, socjologiem, terapeutą osób dorosłych i młodzieży oraz trenerem umiejętności psychospołecznych.

Specjalizuję się w pomocy osobom borykającym się z nieśmiałością, trudnościami w relacjach społecznych, niskim poczuciem własnej wartości, obniżonym poczuciem wpływu (sprawstwa), przeżywającym silny stres, będącym w kryzysie osobistym lub zawodowym, jak również osobom doświadczającym lęku, obniżenia nastroju i stanów depresyjnych.
 

W swojej pracy łączę podejście skoncentrowane na rozwiązaniach, elementy koncepcji poznawczo – behawioralnej, techniki pracy z ciałem oraz terapii prowokatywnywnej, co pozwala zachować lekkość i transparentność spotkań terapeutycznych.
Pracuję w oparciu o Kodeks Etyczno – Zawodowy Psychologa, stosując metody i techniki pracy zgodne z wytycznymi Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, którego jestem członkiem.
Systematycznie aktualizuję swoją wiedzę i umiejętności uczestnicząc w kursach i szkoleniach zawodowych.

Moja praca zorientowana jest na wspieraniu klientów w budowaniu rozwiązań poprawiających jakość ich życia.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr22.10
Dziś23.10
Jutro24.10
Mo25.10