Wszystko w trosce
o zdrowie psychiczne

Edukujemy i pomagamy znaleźć profesjonalną pomoc psychologiczną. Uświadamiamy społeczeństwo o wadze psychoterapii. Przywracamy równowagę pomiędzy zdrowiem psychicznym a fizycznym.

Kto za tym stoi?

Kaja Toczyska

Kaja Toczyska

Psycholożka, Projektantka UX

Waldek Pieniak

Waldek Pieniak

Programista, Przedsiębiorca

Robert Witkowski

Robert Witkowski

Programista, Architekt IT

Dlaczego to robimy?

Zmiana postrzegania psychoterapii

Psychoterapia to skuteczna forma terapii poprawiająca jakość życia na wielu płaszczyznach. Niestety w Polsce nadal traktowana jest często z obawą lub niechęcią - niesłusznie!

Chcemy pokazać, że sięganie po specjalistyczną pomoc psychologiczną jest zupełnie normalne i umożliwia szybsze poradzenie sobie z problemami.

Dlatego poruszamy trudne tematy, normalizujemy, dzielimy się wiedzą psychologiczną i oddajemy głos Specjalistom z różnych dziedzin poprzez nasze media społecznościowe, bloga, webinary oraz akcje społeczne, np. Pandemiczny Serwis Zdrowotny.

Trudność w znalezieniu specjalisty

W Polsce brakuje prawnie wiążących ustaw dotyczących zawodu psychologa i psychoterapeuty. Do tego dochodzi brak wiedzy w społeczeństwie na temat tego zawodu, obawa przed sięganiem po pomoc psychologiczną i wiele innych. Naszym celem jest, aby oferować proste i szybkie umówienie wizyty do sprawdzonego specjalisty zdrowia psychicznego.

Zależy nam jednocześnie, by pomoc była jak najbardziej dopasowana do aktualnych potrzeb danej osoby.

Dlatego stworzyliśmy Formularz Doboru Specjalisty, mamy dostępne różne typy wizyt (stacjonarne, online, domowe), Specjalistów indywidualnych oraz ośrodki. W ramach akcji "Konsultacje w Potrzebie" można znaleźć u nas również wizyty darmowe. Wychodzimy z pomocą także poza naszą platformę, współpracując między innymi z Mindgram, terapiabezsenności.pl, Levitate czy HomeDoctor.

Pomoc tym, którzy pomagają

Zarządzenie swoim gabinetem czy ośrodkiem zajmuje często sporo czasu. Dlatego chcemy ułatwić pracę psychologów i psychoterapeutów, by mogli mocniej skupić się na pomaganiu pacjentom, a mniej na marketingu i organizowaniu swoich kalendarzy.

Wychodząc naprzeciw ich potrzebom stworzyliśmy system usprawniający zarządzanie grafikiem, tworzenie bazy Klientów i przygotowywanie prostych raportów. Automatyzujemy wysyłkę przypomnień i płatności. Mamy własny komunikator video oraz wyjątkowy system opinii. Stawiamy także na promocję naszych Specjalistów, dodatkowe płatne współprace i elastyczność w zarządzaniu swoim Kontem. Ważny jest dla nas dialog - angażujemy naszych psychologów i psychoterapeutów w rozwój platformy pytając o opinie oraz zachęcając do dzielenia się pomysłami. Wspólnie rozbudowujemy TwójPsycholog!

Każdy z nas jest inny! Dlatego stawiamy na różnorodne formy wsparcia. Chcemy, aby każdy mógł znaleźć pomoc jak najbardziej dopasowaną do swoich aktualnych potrzeb.

Jesteś Specjalistą?

Daj się znaleźć przez Pacjentów dzięki naszej platformie łączącej Specjalistów z osobami poszukującymi pomocy psychologicznej. Łatwo zarządzaj swoim grafikiem, wizytami i Klientami.

Posiadasz ośrodek?

Na naszej platformie mogą zarejestrować się także ośrodki psychologiczne i kolektywy. Ułatw sobie organizację pracy i zarządzanie zespołem. Twój ośrodek zyska natomiast dodatkowe pole do promocji swoich usług.

Jesteś działaczem?

Skontaktuj się z nami w sprawie partnerstwa. Wspierajmy się i rośnijmy razem! Podczas rozmaitych kampanii i działań społecznych mieliśmy już przyjemność współpracować między innymi z Kampanią Terapia to nie wstyd, YourKAYA, Wellbee, HearMe czy terapiabezsenności.pl.

Wspierasz misję?

Daj znać znajomym o naszym portalu, obserwuj nas na social media oraz bierz udział w naszych live’ach i webinarach. Jeśli natomiast chcesz być z nami w stałym kontakcie - dołącz do newslettera!