wszystkie filtry
Filtry

(34)

Avatar

Dawid Juszyński

Konsultacja online

Psycholog

Nurt:
 • Integratywny
 • TSR
Nurt:
 • Integratywny
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par
 • Indywidualna

Jestem psychologiem i mogę śmiało powiedzieć że zawód ten to moja ogromna pasja. W mojej pracy opieram się tylko na udowodnionych naukowo metodach pracy psychologicznej. Łączę najskuteczniejsze narzędzia głównych nurtów terapeutycznych i coachingu aby w jak najkrótszym czasie mój klient odzyskał równowagę emocjonalną i uzyskał zadowalający poziom swoich możliwości. Uważam, że wszyscy mamy w sobie niezbędną energię i wiedzę, aby pokonać wszystkie swoje problemy - musimy tylko stworzyć odpowiednie warunki żeby nasze zasoby się zmaterializowały. Reprezentuję męski punkt widzenia w rozwiązywaniu problemów w życiu i w pracy, polegający na zebraniu wszystkich dostępnych możliwości pokonania trudności i pomocy w zastosowaniu najbardziej skutecznej.  Integracja kilku różnych szkół terapeutycznych pozwala mi dostosować metody pracy do każdego typu osobowości, jak i do większości problemów psychologicznych takich jak napady paniki, lęki, obniżenie nastroju, obniżone poczucie własnej wartości, problemy w relacjach czy opanowanie własnych emocji. Po latach nauki i weryfikowania skuteczności w praktyce, wybrałem najbardziej sprawdzone narzędzia i terapie:
- techniki terapii poznawczo- behawioralnej - modyfikacja sposobu myślenia i zachowań w celu poprawy jakości życia
- neuropsychologia - relacje między układem nerwowym a procesami poznawczymi
- terapia akceptacji i zaangażowania (ACT) - terapia ta pozwala w pełni zaangażować się w swoje życie. Tworzy wartościowe i mające znaczenie życie i pomaga radzić sobie z uciążliwymi myślami i nieprzyjemnymi emocjami
- terapia skoncentrowana na rozwiązaniach (TSR) - skoncentrowanie na osiągnięciu określonego celu, a nie analizie problemu czy deficytów
- racjonalna terapia zachowania (RTZ)- nurt krótkoterminowy terapii poznawczo-behawioralnej,  jest to metoda pracy z emocjami, służąca lepszym myślą i przekonaniom oraz zmianie zachowania
- terapia schematów - odkrywanie źródeł niespełnionych potrzeb emocjonalnych z najmłodszych lat aby wspierać rozwój poczucia własnej wartości i adekwatności oraz budować dobre relacje.

Jestem dumnym współwłaścicielem jednego z najlepszych centrów psychologicznych w Poznaniu - Self skuteczne terapie. Od kilkunastu lat zespół najlepszych ekspertów codziennie pomaga ludziom wieźć pełne i szczęśliwe życie. Wszyscy pracujemy zgodnie z  kodeksem etyczno- zawodowym psychologa i regularnie poddajemy się superwizji.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Arisa Jaz

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Gestalt
Nurt:
 • Gestalt
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Grupowa
 • Indywidualna

Jestem psychoterapeutką Gestalt w procesie kształcenia, a także arteterapeutką. 
W centrum mojej uwagi zawsze jest człowiek z całym bogactwem, a czasem ciężarem, swojej indywidualnej osobowości i temperamentu. W czasie spotkania ze mną nikt nie musi udawać, każdy może być po prostu sobą. Moją uwagę skupia poznawanie człowieka takim, jakim jest, kiedy zdejmie wszystkie maski i role, jakie musi grać – kiedy staje się sobą. Wtedy zmiany stają się możliwe, a życie bardziej świadome i lepsze.
Dzięki uważności, akceptacji i zrozumieniu, które są dla mnie najważniejszymi zasadami w pracy psychoterapeuty, w moim gabinecie panuje przyjazna, niewymuszona atmosfera, która pomaga w otwarciu się i nawiązaniu szczerej relacji terapeutycznej.
Moim celem jest wsparcie klienta w drodze do poznania siebie, akceptacji i pracy nad osiągnięciem zmiany, której klient oczekuje. Trzeba mieć świadomość, że to może być trudna droga, która wymaga szczerości i prawdy, z obu stron.
Mam za sobą kilkunastoletnie doświadczenie pracy w dużych, kilkudziesięcioosobowych, zespołach. Dobrze poznałam bolączki i radości dnia codziennego związane z pracą, życiem rodzinnym i towarzyskim. Te doświadczenia pomagają mi bardzo w pracy psychoterapeuty, bo nauczyły mnie zrozumienia, akceptacji i szacunku do drugiego człowieka.

W pracy wykorzystuję również metody arteterapeutyczne oraz terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Chętnie wykorzystuję też elementy pracy z ciałem oraz oddechem. 

Pracuję pod nadzorem superwizora. Zawsze korzystam z jego pomocy, co pomaga mi w bardziej obiektywnym i pełniejszym kontakcie z klientem. Daje to większe poczucie bezpieczeństwa i zadbania o klienta. 

Prowadzę indywidualną psychoterapię dorosłych i młodzieży od lat 12. 

Chętnie podejmuję wyzwania związane z pracą w grupie – budowanie kontaktu, nawiązywanie relacji i dobra komunikacja.

Pracuję także online (Skype), więc moim sesjom nie zagrażają ewentualne problemy z przemieszczaniem się i możliwością kontaktu. Dzięki temu mam też klientów w różnych stronach Polski.

Zapraszam Ciebie do pracy ze mną. Chętnie Cię poznam i razem zdecydujemy o podjęciu wspólnej terapeutycznej drogi.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Monika Walkiewicz

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta

Nurt:
 • Systemowy
 • TSR
Nurt:
 • Systemowy
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna

Jestem psychologiem i psychoterapeutą systemowym w trakcie certyfikacji.

Bliska jest mi także praca w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Mam 18  letnie doświadczenie pracy w zawodzie z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Poza wsparcie psychologicznym i terapeutycznym, prowadzę szkolenia dla rodziców i nauczycieli.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Honorata Łukaszewska

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Interwent kryzysowy

Psycholog kliniczny

Psychoonkolog

Psychotraumatolog

Nurt:
 • Humanistyczny
 • Integratywny
Nurt:
 • Humanistyczny
 • Integratywny
  Rodzaj terapii:
 • Grupowa
 • Indywidualna

Może stres pochłania Ci resztki energii...? Może ostatnio nie potrafisz wypocząć...?
Może na skutek pandemii jesteś w złej formie psychicznej...?
Może zawalił Ci się świat po bolesnej stracie...?
Może nie potrafisz wrócić do siebie po śmierci bliskiej Osoby...?
Może to, co robisz zawodowo lub poza pracą nie daje Ci satysfakcji...?
Może zmagasz się z lękami, wybuchami złości, ciągłym napięciem, objadaniem, stanami zniechęcenia, depresji, bezsennością itp....?
Może nie wierzysz w siebie? Może działasz jakby "na hamulcu"...?
Może zmagasz się ze skutkami pochodzenia z dysfunkcyjnego domu albo żyjesz w takim domu...? Na przykład z osobą przemocową, przewlekle chorą lub uzależnioną...?
Może trapią Cię pesymistyczne myśli, może brakuje Ci nadziei...?
Może trudno Ci wyrażać siebie, swoje emocje, obawy, potrzeby...?
Może jesteś uwikłan/y w relacje, które Cię niszczą? Może doświadczasz przemocy fizycznej, ekonomicznej lub psychicznej...?
Może nadal cierpisz wskutek znanego Ci lub nieuświadomionego doświadczenia traumatycznego (wypadek, choroba, zabieg medyczny, nadużycia, katastrofa naturalna itp.)...? Albo trudnego dzieciństwa...?


- Jeśli już za długo borykasz się sam/a ze swoim problemem, mogę Ci potowarzyszyć w poszukiwaniu zdrowego, pięknego życia. Nie dam Ci gotowych rozwiązań, ale jako psychoterapeuta mogę pomóc Ci skontaktować się ze swoimi emocjami, sygnałami z ciała oraz najbliższymi Ci wartościami, abyś odnalazł/a w życiu balans, spokój i radość i realizował/a swoje talenty.
Jestem przekonana, że zdrowia i radości z życia warto szukać nie tylko poprzez zmianę myślenia, ale też poprzez dobry kontakt z własnym ciałem, pracę z wyobraźnią, medytację lub modlitwę.

Jestem magistrem Psychologii (Uniwersytet SWPS, specjalność kliniczna), praktykiem Somatic Experiencing® w szkoleniu,  przeszłam 3-letnie szkolenie z Psychoterapii Tańcem i Ruchem Dance Movement Therapy, szkolenia z Terapii Akceptacji i Zaangażowania ACT, z pracy z z żałobą, nadużyciami seksualnymi oraz liczne szkolenia z zakresu choreoterapii, tańca i pracy z ciałem (Life/Art-Process Anny Halprin, taichi, taniec współczesny, gaga, Improwizacja i Symbolika Ciała Detlefa Kapperta, ruch autentyczny, tańce w kręgu itd.). Mam uprawnienia facylitatora Emotion Aid®. 

Pomagam osobom dotkniętym uświadomioną lub nieuświadomioną traumą. Praca z traumą tą metodą, pojmowaną jako rozregulowanie organizmu pod wpływem nadmiernego (nagłego lub ciągłego) stresu, idąca w parze z doświadczaniem ruchu i ciała jest według mnie bardzo efektywna. Stąd często zachęcam klientów, aby wstali z fotela w gabinecie i szukali w ruchu, w doznaniach z ciała, skojarzeniach, czasem w spontanicznym tańcu lub ćwiczeniach uważnościowych (mindfulness) itd. drogi do zdrowia. Pracuję też z grupami i cenię sobie bardzo siłę terapii grupowej - uczą one w bardzo naturalny sposób, m.in. jak zadbać o zdrowe relacje, pobudzić swoją kreatywność, docenić życie.
Najczęściej pracowałam z osobami z zaburzeniami nerwicowo-lękowymi i depresyjnymi, w żałobie, z bliskimi osób z chorobą alkoholową, seniorami, opiekunami osób z niepełnosprawnością, z osobami z zaburzeniami odżywiania, chorymi onkologicznie i innych kryzysach.
Prowadzę również indywidualne lub grupowe treningi relaksacyjne.
Zapraszam serdecznie!

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Justyna Filipiuk

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Gestalt
Nurt:
 • Gestalt
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia w nurcie psychoterapii humanistyczno-egzystencjalnej – Gestalt. To podejście terapeutyczne cechuje się indywidualnym, empatycznym spojrzeniem na dotychczasowe doświadczenia klienta. Relacja opierana jest na kilku fundamentach: poczuciu bezpieczeństwa, wzajemnej autentyczności, zaufaniu i akceptacji. Celem terapii jest poszerzenie wiedzy o sobie, poprzez poszukiwanie zrozumienia swojego umysłu jak i ciała oraz obranej drogi życiowej. W swojej praktyce inspiruję się myślą Fritza Perlsa oraz psychologią egzystencjalną Irvina Yaloma. Pracuję z młodzieżą powyżej 12. roku życia oraz dorosłymi.

 

Ukończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kształcąc się w specjalnościach psychoterapii zaburzeń psychicznych oraz psychologii zdrowia i choroby (w tym psychoonkologii). Obecnie jestem na II etapie szkolenia psychoterapeutycznego organizowanego przez Wielkopolską Szkołę Psychoterapii Gestalt w Poznaniu. Moja ścieżka szkoleniowa spełnia standardy Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (PTPG) oraz Europejskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt (EAGT).

 

Swoje doświadczenie poszerzałam przeprowadzając warsztaty integracyjno-aktywizujące dla młodzieży i dorosłych ze spektrum autyzmu. Odbyłam półroczny staż na oddziale dziennym Poznańskiego Ośrodka Zdrowia Psychicznego, prowadząc terapię zajęciową oraz współprowadząc psychoterapię grupową. Aktualnie pracuję w Punkcie Interwencji Kryzysowej w Poznaniu.

 

Specjalizuję się w pomocy Osobom zmagającym się z:

 • ‣ Zaburzeniami osobowości,
 • ‣ Zaburzeniami emocjonalnymi (w tym z depresją czy dystymią),
 • ‣ Zaburzeniami lękowymi (w tym z atakami paniki czy lękiem uogólnionym),
 • ‣ Zaburzeniami psychosomatycznymi,
 • ‣ Nadmiernym stresem,
 • ‣ Nagłymi kryzysami,
 • ‣ Skutkami przeżytej traumy, żałobą i utratą bliskiej osoby,
 • ‣ Chorobami onkologicznymi,
 • ‣ Problemami rozwojowymi,
 • ‣ Problemami z samooceną,
 • ‣ Problemami egzystencjalnym (poczucie bezsensu i pustki),
 • ‣ Problemami interpersonalnymi (w związkach czy relacjach rówieśniczych).
 •  

Moja praca podlega Kodeksowi Etyczno-Zawodowemu Psychologa, Kodeksowi Etycznemu Psychoterapeuty oraz regularnej superwizji szkoleniowej.

 

Oferuję spotkania terapeutyczne w języku polskim i angielskim.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Psycholog

Psychoterapeuta

Nurt:
 • Psychoanalityczny
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychoanalityczny
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem psychologiem, psychoterapeutą w trakcie certyfikacji, pracującym w nurcie psychologii analitycznej. W swojej praktyce inspiruję się dziedzictwem C.G. Junga, klasyczną i współczesną psychoanalizą oraz psychologią egzystencjalną.

 

Ukończyłem psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, kształcąc się w specjalnościach psychoterapii zaburzeń psychicznych oraz seksuologii klinicznej. Obecnie kontynuuje ścieżkę szkoleniową Polskiego Towarzystwa Psychologii Analitycznej oraz studia doktorskie na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, prowadząc badania z zakresu historii myśli psychologicznej.

 

Moja praktyka opiera się na zindywidualizowanym podejściu do każdej historii i dąży do wielopoziomowego zrozumienia obecnej sytuacji. Psychoterapia jest dla mnie drogą autorefleksji i przemiany - zarówno dla osób przeżywających kryzys, jak i poszukujących realizacji swojego potencjału. Jej celem jest nie tylko zrozumienie mechanizmów, które leżą u podłoża przeżywanych trudności, lecz przede wszystkim zainicjowanie realnej zmiany. Moją rolą jako terapeuty jest aktywne towarzyszenie w tej zmianie i wspieranie mechanizmów przezwyciężania własnych traum i ograniczeń. Wspólne spotkania mają na celu powiązanie bieżących problemów z powielanymi schematami oraz stworzenie nowej jakości.

 

Swoim Klientom zapewniam profesjonalną i zaangażowaną pomoc oraz pełną dyskrecję. Pracuję z dorosłymi oraz młodzieżą powyżej 16. roku życia. Moja praca psychoterapeutyczna podlega regularnej superwizji oraz Kodeksowi Etyczno-Zawodowemu Psychologa i Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty. Konsultacje oraz psychoterapię prowadzę w języku polskim i angielskim.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Psycholog

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalności: Psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz Seksuologia kliniczna). Obecnie jestem w trakcie szkolenia z zakresu psychoterapii psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.  

Doświadczenia zawodowe zdobywałam w Szpitalu dla Nerwowo i Psychicznie Chorych „Dziekanka” im. Aleksandra Piotrowskiego w Gnieźnie oraz Klinice Psychiatrii Dorosłych w Poznaniu. Ponadto współpracowałam z Poradnią Leczenia Uzależnień i Współuzależnienia. Obecnie pracuję w klinice NeuroTeam, Specjalistycznym Centrum Medycznym LacusMed s.c. oraz Centrum Psychoterapii Solutio, gdzie prowadzę konsultacje psychologiczne. Dodatkowo pełnię funkcję psychologa w Centrum Interwencji Kryzysowej w Poznaniu, gdzie wspieram osoby zmagające się z zaburzonym poczuciem równowagi psychicznej.

Pracuję w podejściu psychodynamicznym, którego głównym obszarem zainteresowania jest więź między pacjentem a psychoterapetą. Wykorzystywana teoria bazuje na dorobku psychoanalizy oraz założeniu o istnieniu nieświadomości i jej wpływu na ludzkie życie.

Zapraszam osoby w kryzysie, zmagające się z poczuciem braku satysfakcji i niezadowolenia z życia, samotnością, jak i trudnościami w bliskich relacjach interpersonalnych. Pracuję z konsekwencjami występowania zaburzeń osobowości i nerwic charakteru przyczyniających się do poczucia cierpienia u pacjentów. Oferuję pomoc osobom pragnącym zgłębienia swoich wewnętrznych motywacji oraz przywrócenia poczucia kontroli w życiu. Przyjmuję głównie dorosłych, natomiast jestem również otwarta na pracę z młodzieżą, uwzględniając specyficzny moment rozwojowy jednostek. Swoją pracę poddaję superwizji u kadry szkoleniowej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego. Stosuję się do zasad Kodeksu Etyczno - Zawodowego Psychologa. Zapraszam do kontaktu!

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Marta Szmania-Deierling

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Gestalt
Nurt:
 • Gestalt
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

🇬🇧 I really enjoy working therapeutically with people. It’s inspiring to accompany them on their journey to self-discovery and to witness their healing and growth. I approach each person holistically and openly, without judgement but with total honesty. Psychotherapy is a dynamic and creative process that can help you discover your potential and your blocks. When you know yourself truly and allow yourself to experience new qualities you create a space for change and new possibilities. 
If you feel you can benefit from such an approach, please call, or message me. Let’s meet in a way most convenient to you.
📞 0048 789 122 377 📧 marta@pracowniatriskelion.pl


🇩🇪 Als Gestalttherapeutin begleite ich Menschen auf ihrem Weg zu Selbstbewusstheit und Veränderung. Es freut mich immer wieder zu beobachten, wie die Kunden lebendiger und lebensfroher werden. Psychotherapie ist ein kreativer Prozess, in dem du dein wahres Selbst entdecken kannst – sobald du weißt welches Potenzial du trägst und welche Widerstände dich im Leben blockieren, schaffst du Raum für Veränderung und neue Möglichkeiten. 
Wenn du das Gefühl hast, dass ich dir eine Hilfe sein kann, ruf mich bitte an oder schreibe mir eine Nachricht. Treffen wir uns wie es für dich optimal ist.
📞 0048 789 122 377 📧 marta@pracowniatriskelion.pl

🇵🇱 Bardzo lubię i cenię pracę z ludźmi. Wspaniale jest towarzyszyć im i obserwować, jak się rozwijają i coraz bardziej siebie lubią. 
Pracuję w nurcie gestalt, więc do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Angażuję się, nie oceniam, dopytuję i szczerze nazywam to, co zadziewa się w gabinecie. Relacja terapeutyczna ma umożliwić Ci poznanie siebie, odkrycie swojego potencjału oraz blokad. Taka świadomość i doświadczanie nowych jakości doprowadzi do zmian i wyłoni nowe możliwości.  
Jeśli czujesz, że taki sposób pracy Ci odpowiada, to zadzwoń lub napisz. Spotkajmy się w dogodny dla Ciebie sposób.
📞 0048 789 122 377 📧 marta@pracowniatriskelion.pl

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Martyna Miziniak-Kużaj

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Seksuolog

Nurt:
 • Systemowy
Nurt:
 • Systemowy
  Rodzaj terapii:
 • Dla par
 • Rodzinna
 • Indywidualna

wizyty stacjonarne- Klinika LMC  +48 784 355 472 

Psycholog, Psychoterapeuta w trakcie certyfikacji, Terapeuta, Doradca seksuologiczny, Trener interpersonalny
(dorośli), Terapia małżeńska i par

 

Pracują w ramach systemowego podejścia psychoterapeutycznego. Towarzyszę Państwa staraniom w dokonaniu i wprowadzeniu zmian w życie. Do każdego podchodzę w sposób indywidualny, wysłuchuję Państwa opowieści i zadaję pytania, które te opowieści uzupełniają i doprowadzając do szerszej perspektywy i kontekstu.

 

Wykształcenie

 • Absolwentka psychologii (specjalność kliniczna) na UAM w Poznaniu
 • Ukończyła Studium Trenerskie Pracy z Grupą
 • Absolwentka Podyplomowego Studium Pomocy Psychologicznej w Dziedzinie Seksuologii
 • Absolwentka systemowego kursu podstawowego oraz zaawansowanego prowadzonego prze WTTS w Poznaniu

Specjalizuje się w leczeniu

 • Problemów w sferze relacyjnej, kontaktów społecznych, emocjonalnych oraz związanych z seksualnością
 • Stany lękowe
 • Stany depresyjne
 • Wspieram podczas trudności w realizacji ról i zadań życiowych w obszarze rodzinny oraz związanych z pracą
 • Wspomagam pary w kłopotach komunikacyjnych oraz dotyczących sfery seksualnej
 • Konsultuję rodziców zaniepokojonych rozwojem psychoseksualnym swoich dzieci

Doświadczenia zawodowe

 • Od 10 lat pracuję w ramach prywatnych gabinetów psychologicznych
 • Od 10 lat prowadzę szkolenia i warsztaty kompetencji społecznych dla klientów indywidualnych oraz dla firm, placówek oraz organizacji.
 • Moje artykuły oraz recenzje książek można odnaleźć w przestrzeni cyfrowej.

Etyka

W pracy kieruję się Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa. Regularnie pracuję w ramach superwizji systemowej, oraz systematycznie doskonalę swój warsztat zawodowy.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Weronika Sochańska

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Terapeuta uzależnień

Nurt:
 • Humanistyczny
 • Integratywny
Nurt:
 • Humanistyczny
 • Integratywny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem magistrem psychologii (2014), certyfikowanym terapeutą uzależnień (certyfikat nr SP/1681/2019) i psychoterapeutą w trakcie procesu certyfikacji (obecnie na ostatnim roku Szkoły Psychoterapii Humanistycznej Intra w Warszawie). Od 2014 roku prowadzę terapie indywidualne i grupowe w Poradniach NFZ z osobami m.in. uzależnionymi, borykającymi się z depresją, zaburzeniami osobowości, chorobą afektywną dwubiegunową i zaburzeniami lękowymi.

Pracuję w nurcie humanistycznym, co oznacza że najważniejsza dla mnie jest pełna empatii relacja, w której wspólnie szukamy Twojego wewnętrznego kompasu wskazującego drogę do autentyczności, akceptacji i zrozumienia siebie. Chcę pomóc Ci znaleźć przestrzeń wewnętrznego spokoju. 

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Diagnosta psychologiczny

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jako psycholog i psychoterapeuta psychodynamiczny zajmuję się psychoterapią osób dorosłych, które doświadczają problemów w relacjach z innymi, zmagają się z brakiem satysfakcji z życia, brakiem poczucia własnej wartości oraz trudnościami emocjonalnymi, takimi jak depresja, lęki, napięcie, agresja.

 

Moim celem jest pomoc innym w odnalezieniu równowagi. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i ze zrozumieniem. Razem z nim szukam najlepszej drogi do rozwiązania problemu. Współpracę z pacjentem opieram na wzajemnym zaufaniu.

 

Jestem absolwentką psychologii oraz kognitywistyki na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ukończyłam czteroletnie szkolenie z psychoterapii rekomendowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym.

 

Doświadczenie kliniczne zdobyłam na stażu w Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu oraz w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie Im. Oskara Bielawskiego , gdzie miałam okazję pracować z osobami z licznymi chorobami i zaburzeniami psychicznymi. 

Doświadczenie w prowadzeniu terapii oraz konsultacji psychologicznych zdobywałam w Centrum Medycznym Scanmed w Poznaniu oraz Klinice LMC w Poznaniu.

Pracowałam także z młodzieżą w Ośrodku Opiekuńczo-Wychowawczym Dom Młodzieży  w Poznaniu, gdzie zajmowałam  się konsultacjami z dziećmi, młodzieżą, rodzinami i instytucjami, sporządzaniem diagnoz oraz opinii dla sądu.
Obecnie kontynuuje pracę z młodzieżą w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Poznaniu na stanowisku psychologa szkolnego. 

 

W swojej pracy kieruję się zasadami etycznymi zawartymi w Kodeksie Etyki Psychologa oraz w Kodeksie Etyki Psychoterapeuty Psychodynamicznego.

 

Jestem członkiem nadzwyczajnym Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.


Nieustannie doskonalę warsztat swojej pracy uczęszczając na seminaria, konferencje naukowe oraz specjalistyczne kursy i szkolenia. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Ilona Michalska

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Diagnosta psychologiczny

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Grupowa
 • Indywidualna

Specjalizuje się w diagnozie i psychoterapii.

Szczególnie bliska jest mi tematyka macierzyństwa, budowania relacji interpersonalnych oraz sposoby, w jakie ludzie wyrażają (lub nie) swoje emocje. Dużą satysfakcje daje mi praca z dziećmi i ich rodzicami; a także z kobietami starającymi się o dziecko, będącymi w ciąży lub po porodzie; oraz z osobami dorosłymi z problematyką relacji, stresu, kryzysów emocjonalnych.

Diagnozuję dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Prowadzę psychoterapię dzieci z trudnościami z emocjami i zachowaniem. 
Wspieram kobiety starające się o dziecko. Prowadzę wsparcie psychologiczne dla kobiet w ciąży, które zmagają się z niepokojem, smutkiem, dużym stresem. Pracuję terapeutycznie z kobietami po porodzie, które walczą z nagłymi zmianami nastroju, czasem z depresją poporodową lub trudnościami związanymi z opieką nad noworodkiem, czy niemowlęciem.

Zapraszam do kontaktu wszystkie osoby, które chcą lepiej zrozumieć siebie i innych.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog kliniczny

Seksuolog

Nurt:
 • Psychodynamiczny
 • TSR
Nurt:
 • Psychodynamiczny
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Indywidualna

W 2008 roku zaczęłam swoją praktykę zawodową w pracy z osobami z orzeczoną niepełnosprawnością, zaburzonymi psychicznie i z niepełnosprawnością fizyczną, następnie powiększyłam oddziaływania na grupę jaką stanowią rodziny zastępcze i podopieczni rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej. Specyfika klientów zmotywowała mnie do nabywania nowej wiedzy i rozwoju kompetencji w pracy z osobami mającymi traumatyczne przeżycia, lęki, zaburzony styl przywiązania oraz pogłębiające się zaburzenia osobowości. Dała mi również szanse wspierać rodziców zastępczych w skutecznych, terapeutycznych oddziaływaniach na rzecz swoich podopiecznych. Obecnie pracę diagnosty łączę z pracą psychoterapeutyczną, a także prowadzę konsultacje seksuologiczne dla osób ujawniających różnego rodzaju trudności w obszarze tożsamości płciowej, preferencji, orientacji seksualnej oraz bliskości i intymności w związku. Jestem też członkiem Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. W pracy skupiam się na budowaniu atmosfery bezpieczeństwa i zaufania, aby każdy klient, który zechce przejść drogę terapii wraz ze mną, czuł się zaopiekowany i zrozumiany. Pracuje pod regularną superwizją i zgodnie z Kodeksem Etyczno-Zawodowym Psychologa.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Katarzyna Michalska

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Gestalt
Nurt:
 • Gestalt
  Rodzaj terapii:
 • Grupowa
 • Indywidualna

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą Gestalt w procesie kształcenia. Podczas pracy równie ważne będą dla mnie Twoje myśli, emocje oraz odczucia płynące z ciała i to jak doświadczasz świata poprzez zmyłsły. Oprócz dialogu zapraszam Cię także do poszerzania świadomości w aspekcie cielesnym. Umysł, emocje i ciało oraz duchowość składają się na pełnię tego kim jesteś i tego jaki/jaka możesz się stać. Podejście to jest szczególnie cenne dla osób, które nie mogą poradzić sobie z problemami przy pomocy terapii opierających się głównie na dialogu. Czasami praca poprzez ciało jest właśnie tą furtką do rozwoju, której nie można było dostrzec eksplorując tylko myśli oraz emocje.

Wierzę, że w każdym człowieku ukryty jest potencjał do stawania się dojrzałą, szczęśliwą i coraz pełniejszą osobą.

W pracy z Tobą ważna jest dla mnie relacja i kontakt, który razem współtworzymy. Dzięki nim możliwe jest budowanie zaufania i bezpiecznej przestrzeni, w której możesz doświadczyć siebie w różnych aspektach, różnych emocjach, działaniach i nowych sposobach myślenia o samym sobie. W ten sposób buduje się i utrwala zmiana, której pragniesz.

Moje doświadczenie zawodowe budowałam pracując w organizacjach pozarządowych oraz Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Poznaniu. 
Obejmuje ono pracę z osobami:
z rodzin alkoholowych, 
doznającymi różnych form krzywdzenia, 
doświadczających lęku,niepokoju i napięcia,
obniżonego nastoju i depresji, 
zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych,
będącymi w doświadczeniu straty,
doświadczających obniżonego poczucia własnej wartości,
z różnego rodzaju niepełnosprawnościami
będących w kryzysie.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10
Avatar

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem absolwentką psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalności: psychoterapia zaburzeń psychicznych oraz psychologia zdrowia i choroby).

Wiedzę z zakresu psychoterapii nieustannie poszerzam w ramach Szkoły Psychoterapii w nurcie Analizy Transakcyjnej, która spełnia warunki rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 6 listopada 2013, w sprawie świadczeń gwarantowanych z zakresu opieki psychiatrycznej i leczenia uzależnień (Dz. U. 27.11.2013, Poz. 1386).
Posiadam certyfikat TA 101 w zakresie Analizy Transakcyjnej wydany przez European Association for Transactional Analysis (EATA) uzyskany w ramach szkolenia organizowanego przez Centrum Analizy Transakcyjnej w Poznaniu.

Doświadczenie zdobywałam podczas licznych staży i praktyk, m. in. na Rehabilitacyjnym Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Centrum Medycznego Gizińscy w Bydgoszczy, Oddziale Dziennym Psychiatrycznym Poznańskiego Ośrodka Zdrowia Psychicznego oraz w Wielkopolskim Centrum Zdrowia Psychicznego „Katharsis”, a także pracując z młodzieżą w Placówce Opiekuńczo-Wychowawczej Dom Młodzieży w Poznaniu.

Swoją wiedzę i umiejętności nieustannie poszerzam i doskonalę uczestnicząc w różnego rodzaju szkoleniach i warsztatach. W swojej pracy kieruję się zasadami zawartymi w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa.

Prowadzę psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży.

czytaj więcej
 • Brak wolnych terminów
Fr15.10
Dziś16.10
Jutro17.10
Mo18.10