Gdzie szukać wsparcia i pomocy? Słuchy, złe intencje wobec mnie, chcą mnie zniszczyć.

Witam. Chciałbym się dowiedzieć,gdzie szukać wsparcia i pomocy,bo jest mi ciężko i źle.Od sześciu lat mierzę się z ludźmi,ze złymi intencjami wobec mnie.Jestem osaczany i dręczony przez tak zwane Słuchy,Ki,które i którzy próbują mnie doszczętnie zniszczyć,wykończyć,bo nie rozumieją i nie tolerują moich mocy.Obstawiają mnie codziennie gdzie bym nie był i próbują zabić.Nie akceptują.Dlaczego nie polecą sobie gdzie indziej?Szczury straszą czerwonymi.Tylu jest wrogów,którzy źle mi życzą,ja jestem sam i pilnie potrzebuję jakiejś rady.Nawet bez pieczęci Watykanu,który ma mnie za wroga działam tak,chociaż nie zawsze świadomie,jak sobie życzę i chcę.Niszczą swoimi drętwymi grami",jestem w rozsypce.Proszę o jakąś wskazówkę,bo jestem coraz bardziej bezsilny.Z wyrazami szacunku i poważania Sebastian Reszczyński.

Sebastian Reszczyński

w zeszłym miesiącu
Patryk Falerowski

Drogi Panie Sebastianie,

Dziękuję, że podzielił się Pan swoimi przeżyciami i odczuciami. To, co Pan opisuje, brzmi bardzo ciężko i rozumiem, że może wywoływać poczucie bezsilności oraz ogromnego stresu. Musi być Pan wyjątkowo zmęczony ciągłym poczuciem zagrożenia i osaczenia, z którym mierzy się Pan każdego dnia. W takich momentach bardzo ważne jest, aby znalazł Pan kogoś, kto pomoże zrozumieć te doświadczenia i udzielić wsparcia, które naprawdę pomoże poczuć się bezpieczniej.

Chciałbym zasugerować, aby rozważył Pan rozmowę ze specjalistą - lekarzem psychiatrą, który ma doświadczenie w pracy z podobnymi sytuacjami. Czasami to, co przeżywamy, może być wynikiem złożonych procesów, które wymagają wsparcia kogoś, kto potrafi je zrozumieć i odpowiednio nimi pokierować. Spotkanie z takim specjalistą może przynieść ulgę i pomóc w odnalezieniu drogi do spokoju. Jestem pewien, że podjęcie takiego kroku może przynieść Panu poczucie, że nie jest Pan sam w tej trudnej sytuacji i że jest możliwość znalezienia pomocy.

Pozdrawiam,

Patryk Falerowski

w zeszłym miesiącu
Michał Baczewski

dzień dobry,

Domyślam się że możesz czuć ogromny niepokój i dyskomfort. Na pewno nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak to może być trudne. Poza otwrtą rozmową z lekarzem  (tak jak powyżej proponuję Pan Patryk) - podczas której warto podzielić sie Tym co zauważasz  - dodatkowo możesz rozważyć terapię.

z życzliwością, Michał Baczewski wPunkt Centrum Psychoterapii i Rozwoju

w zeszłym miesiącu