wróć do listy pytań

Gdzie znajdę Specjalistów działających w ramach aplikacji terapiabezsennosci.pl?

terapiabezsennosci.pl to aplikacja oraz 6-tygodniowy program poprawy snu oparty na terapii poznawczo-behawioralnej. Aplikację stworzyli wiodący eksperci medycyny snu w Polsce. Program jest zarejestrowany jako wyrób medyczny i został pozytywnie zaopiniowany przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, jako oprogramowanie do diagnozowania, monitorowania oraz łagodzenia skutków choroby.

Program składa się z sześciu cotygodniowych sesji, które przeprowadzasz samodzielnie w domu. Podczas każdej sesji oglądasz edukacyjne materiały wideo, wypełniasz testy i poznajesz techniki zmiany nawyków i myśli wpływających na powstawanie bezsenności. W każdym tygodniu między sesjami logujesz się codziennie do aplikacji i korzystasz z dostępnych narzędzi, umożliwiających wygodne stosowanie nowo poznanych technik.

Od pierwszego dnia programu i pierwszej sesji prowadzisz w aplikacji Dziennik Snu, który umożliwia monitorowanie Twoich parametrów snu i porównywanie poprawy wydajności snu z tygodnia na tydzień.

Podczas każdej kolejnej sesji otrzymujesz raport z parametrami Twojego snu z poprzedniego tygodnia oraz wskaźnikami postępu wydajności snu od momentu rozpoczęcia programu.

W ramach aplikacji można również odbyć wizytę u Specjalisty, którą można umówić między innymi za pomocą platformy TwójPsycholog. Każdy Psycholog/Psychoterapeuta, który przy swoim nazwisku ma logo terapiabezsenności.pl udziela wizyt w ramach aplikacji. Szczegóły dotyczące umawiania tego rodzaju wizyt otrzymasz po wykupieniu dostępu do aplikacji.

Więcej szczegółów na temat aplikacji oraz zasad jej funkcjonowania znajdziesz tutaj.