wróć do listy
psychoterapeuta-Marta Parczewska

mgr Marta Parczewska

Psycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

Konsultacja online

O mnie

Na co dzień współpracuję z krakowskimi przedszkolami i żłobkami, a także prowadzę konsultacje indywidualne dla rodziców dzieci z różnorodnymi trudnościami. Wspieram nauczycieli, ale także rodziców, którzy spotykają się z trudnościami natury wychowawczej, czasem związanymi z kryzysowymi momentami w życiu dziecka lub rodziny. Prowadzę też zajęcia z wykorzystaniem Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne.

W mojej pracy czerpię m.in. z rodzicielstwa bliskości, samoregulacji, pozytywnej dyscypliny, mindfulness oraz doświadczeń rodzin, pedagogów i psychologów, z którymi miałam szczęście współpracować.

Pomagam rodzinom, w których pojawił się problem z moczeniem i/lub zaparciami nawykowymi; u których dzieci występują trudne zachowania, zachowania związane z nadpobudliwością, dzieci, które mają trudności w kontaktach z rówieśnikami. 

Pracuję z rodzicami i ich rodzicielską złością (której tak naprawdę doświadczył chyba każdy rodzic), pomagam poczuć się bezpiecznie i poczuć się zrozumianym i akceptowanym, bo w ten sposób będą w stanie lepiej wspierać dzieci w ich codziennych trudnościach. 

Wierzę, że do każdego dziecka należy podejść indywidualnie, z szacunkiem, starając się rozpoznać jego potrzeby i wspierać w znajdowaniu drogi do ich zaspokajania, jednocześnie korzystając z rodzicielskiej intuicji.

pokaż więcej

Specjalizacja

  • TSR
Obszary pomocy

Praca z dziećmi (0-11 lat)

Wszelkie trudności występujące w naturalnych stadiach rozwoju dziecka (0-11 lat), na przykład: trudności sensoryczno-motoryczne, zaburzenia mowy, nieutrzymywanie kontaktu wzrokowego z opiekunami, lęk separacyjny.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Uniwersytet Jagielloński (mgr, 2012)

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś28.07
Jutro29.07
Fr30.07
Sa31.07