wróć do listy
psychoterapeuta-Karolina Kierasińska

mgr Karolina Kierasińska

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Konsultacja online

O mnie

Witam serdecznie,

    Nazywam się Karolina Kierasińska. Jestem psychoterapeutą w trakcie szkolenia w Szkole Psychoterapii Vis Salutis, atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne, którego jestem członkiem (PTP).

    Pracuję w podejściu integracyjnym, choć głównym nurtem, na którym bazuje w mojej pracy jest terapia akceptacji i zaangażowania wywodząca się z nurtów poznawczo-behawioralnych. Dostosowuję metody pracy do indywidualnych potrzeb pacjentów. Prowadzę konsultacje i sesje indywidualne osób dorosłych i młodzieży. 

Pracuję z osobami doświadczającymi:

lęków, 

objawów depresyjnych, 

zmagającymi się z kryzysem w relacjach z bliskimi lub w pracy. 

Pomagam radzić sobie z: 

cierpieniem, 

samotnością, 

stresem, 

nerwicą.

   Stale poszerzam swoją wiedzę i kompetencje uczestnicząc w specjalistycznych szkoleniach i warsztatach. Przestrzegam zasad kodeksu etycznego zawodu psychoterapeuty.

Zapraszam do współpracy.

 

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Integratywny
Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Traumy

Wywołane sytuacjami, które zagrażały zdrowiu lub życiu i wpłynęły na funkcjonowanie osoby np. gwałt, doświadczanie przemocy (fizycznej, psychicznej, seksualnej, ekonomicznej), wypadek samochodowy, bycie świadkiem napadu, zbrodni, czyjejś śmierci.

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś17.09
Jutro18.09
Su19.09
Mo20.09