Narzeczona nienawidzi mojej rodziny

Dzień dobry, Piszę w takiej sprawie. Narzeczona nienawidzi mojej rodziny do takiego stopnia, że jak pojechałem po siostrę na lotnisko, to chciała się wyprowadzać oraz zrobiła awanturę na cały dzień. Niestety ciągle są wyzywani a mi każe wypie**** za każdym razem, kiedy mam z nimi kontakt..jak temu zaradzić jakąś terapią?

Kalibovers

2 tygodnie temu
Jakub Okoczuk

Dzień dobry,

jestem poruszony Pana wypowiedzią... To, co Pan odczuwa, za każdym razem kiedy kontekst Pana rodziny zaistnieje, zdaje się nie lada wyzwaniem. Uważam, że chcąc budować wspólną przyszłość wskazane jest, aby Państwo wspólnie skorzystali z konsultacji ze specjalistą z zakresu psychoterapii par. W przypadku braku zgody na konsultację ze strony narzeczonej, uważam że warto, aby Pan udał się do specjalisty.

Z poważaniem

Jakub Okoczuk

w zeszłym tygodniu
Agnieszka Wojda

Witam serdecznie

Pisze Pan, że narzeczona nienawidzi pańskiej rodziny. Zastanawia mnie jedno i tutaj warto zadać pytanie co lub kto jest przyczyną tego, że u partnerki pojawiają się takie reakcje? Czy wydarzyło się coś w przeszłości między nią a osobą z rodziny? Warto się zastanowić razem z terapeutą nad emocjami, które towarzyszą u partnerki, gdy pojawia się temat Pana rodziny.

Pozdrawiam serdecznie

w zeszłym tygodniu