mgr Klaudia Dynur
Psycholożka, Seksuolożka
- Doświadczenie

- Usługi

- Opinie (1)

- Kontakt

Kluczowe informacje
Miejsce spotkań
online, stacjonarnie
Wiek
20+
Przyjazny LGBT+
Tak
Język terapii
polski
Doświadczenie zawodowe
1 rok
Praca z osobami głęboko wierzącymi
Tak
Praca pod stałą superwizją
Tak
O mnie
czytaj więcejSpecjalizacja
Rodzaje terapii
- Indywidualna
Obszary pomocy
Zaburzenia nastroju i osobowości
Obszar zaburzeń psychicznych i osobowości, które powodują cierpienie i utrudniają codziennie funkcjonowanie. Wpływają na zaburzone postrzeganie rzeczywistości i siebie, pobudzenie lub osłabienie emocjonalne, zmienioną aktywność dnia codziennego. Najczęściej występuje obniżenie lub pobudzenie nastroju, mania, psychoza, urojenia. Zaburzenia osobowości to wzorzec zachowania, nad którym można pracować i dostosowywać do służącego funkcjonowania.
Obszary
Kryzysy
Obszar ostrych, przejściowych zmian, które zakłócają stabilną równowagę psychiczną i powodują cierpienie psychiczne. Kryzys powstaje wtedy, gdy sytuacja, przekracza możliwości i dotychczasowe strategie radzenia sobie. Przedłużający się kryzys, może prowadzić do zaburzeń i chorób psychicznych. Można wyróżnić kryzys sytuacyjne, rozwojowe, egzystencjalne czy środowiskowe.
Obszary
- Określenie tożsamości
- Rozwód / rozstanie
Związki i relacje
Obszar trudności, które mogą pojawić się w relacji romantycznej (partnerskiej lub małżeńskiej) i powodują cierpienie psychiczne. Pracy może podlegać jedna osoba z relacji lub wszystkie osoby będące w związku (partnerzy_rki).
Obszary
- Kłótnie
- Problemy seksualne
- Problemy z bliskością / przywiązaniem
- Rozwód
- Trudności w komunikacji związku
- Zdrada
Pokaż więcej
Moje doświadczenie
Edukacja
- Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie
- Seksuologia kliniczna Uniwersytet SWPS (w trakcie)
Doświadczenie
- Bonifraterskie Centrum Medyczne oddział w Krakowie, psycholog (09.2025 - obecnie)
- Wellbeing Polska, psycholog (07.2025 - obecnie)
Staże i praktyki
- Biuro rzecznika praw pacjenta szpitala psychiatrycznego w Krakowie (2021)
- Centrum wsparcia dla osób dorosłych w kryzysie psychicznym (2022)
- Bonifraterska fundacja dobroczynna w Konarach (2023)
- II Opiniodawczy Zespół Sądowych Specjalistów w Krakowie (2023)
- Krakowski szpital specjalistyczny im. Jana Pawła II w Krakowie (2024)
- Szpital kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego w Krakowie (2024)
- Centrum medyczne VADIMED (2024)
Certyfikaty i szkolenia
- Certyfikowane szkolenie w zakresie mediacji (Zintegrowany Plan Rozwoju Uniwersytetu Papieskiego Jana Pawła II w Krakowie, 2022)
- Kurs Podstawy profesjonalnej pomocy psychologicznej i interwencji dla osób w kryzysie i traumie (Psychodia, 2023)
- Kurs choreoterapii - terapia tańcem i ruchem (Wyższa Szkoła Nauk Społecznych z siedzibą w Lublinie (2023)
Umów wizytę
Wybierz termin i miejsce wizyty