wróć do listy
psychoterapeuta-Magdalena Buława

mgr Magdalena Buława

Psycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

Konsultacja online

O mnie

Pierwsza konsultacja jest bezpłatna.

 

Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jestem w trakcie Programu Pomocy Psychologicznej w Instytucie Integratywnej Psychoterapii Gestalt, będącego częścią całościowego kursu psychoterapii. Pracuję z osobami dorosłymi oraz młodzieżą.

 

Oferuję bezpieczną przestrzeń, opartą na szacunku, otwartości i akceptacji. Traktuję pacjentów bardzo indywidualnie i holistycznie, co oznacza, że każdy człowiek jest dla mnie wyjątkowy i akceptowany wraz z całym jego wachlarzem emocji i bagażem doświadczeń. W trakcie konsultacji przyglądam się obecnemu stanowi pacjenta, jego przyczynom, skutkom i wspólnie z pacjentem badam jego potrzeby i możliwości zaspokojenia ich. Zapraszam Cię na spotkanie - wspólnie zajmiemy się Twoimi zmaganiami.

 

Swoją pracę magisterską poświęciłam przeżywaniu żałoby po śmierci partnera. Ukończyłam w tej dziedzinie również kurs pomocy psychologicznej. 

 

Dbam o własny rozwój, nieustannie uczestnicząc w warsztatach, kursach, szkoleniach, superwizji i psychoterapii własnej. Dotychczasowe doświadczenie zdobywałam między innymi w Katedrze Psychoterapii UJ Collegium Medicum, Centrum Metody Krakowskiej i w Szpitalu im. Dr. J. Babińskiego. Przez kilka lat pracowałam również w HR w korporacji. Stosuję się do kodeksu etyki zawodu psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

Sesje on-line odbywają się na platformie komunikacyjnej Skype. Od 1 września możliwe będą sesje w gabinecie (centrum Krakowa).

pokaż więcej

Specjalizacja

 • Gestalt
 • Humanistyczny
Rodzaje terapii
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par
 • Indywidualna
 • Rodzinna
Obszary pomocy

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Traumy

Wywołane sytuacjami, które zagrażały zdrowiu lub życiu i wpłynęły na funkcjonowanie osoby np. gwałt, doświadczanie przemocy (fizycznej, psychicznej, seksualnej, ekonomicznej), wypadek samochodowy, bycie świadkiem napadu, zbrodni, czyjejś śmierci.

Moje doświadczenie

Edukacja
 • Uniwersytet Jagielloński (mgr)
Staże i praktyki
 • Fundacja The Presja (2020-obecnie)
Certyfikaty i szkolenia
 • Program Pomocy Psychologicznej (Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt, 2021-obecnie)
 • Strata i żałoba - jak wspierać osoby po śmierci bliskich? (Fundacja NAGLE SAMI, 2021)
 • Podstawy Psychoterapii (Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej i Systemowej, 2020)
 • Psychoterapia Praktyczna (Katedra Psychoterapii UJ CM, 2018)

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08