
- Strona główna
- Forum
- inne
- Jakie są objawy...
Jakie są objawy wypalenia cukrzycowego i jak sobie z nim poradzić, gdy już nastąpi?
D. B
Usunięty Specjalista
Dzień dobry, przy takich pytaniach warto zgłosić się do lekarza rodzinnego. Wskaże on odpowiednie badania i udzieli wskazówek odnośnie dalszego postępowania. Leczenie somatyczne można oczywiście łączyć z psychoterapią - wtedy dobrze powiedzieć terapeucie o diagnozie i stosowanych lekach.

Zobacz podobne
Witam, stopniowo od początku roku przyjmuje Setaloft zwiększając dawkę od 25 mg do 150. Przejście z 100 na 150 nastąpiło 24 lutego i o dziwo zaraz w pierwszym tygodniu poczułem znaczący przypływ energii, lecz trwało to tydzień, po czym od dnia 8 marca do dziś 17.03 czuje drżenie mięśni, poddenerwowanie, senność, w dzień lekkie zawroty głowy możliwe, że skutki uboczne przyszły z takim opóźnieniem i po epizodzie dobrego samopoczucia? Jeśli tak to ile mogą trwać dziękuję za odpowiedź. Dodam, że ciągle uczęszczam na terapię
