Koncentracja, pamięć, trudność z podstawowymi działaniami. Pomocy.

Od pewnego czasu mam problemy z pamięcią koncentracją i jestem bardzo płaczliwa. Robię rzeczy które wydają mi się, że nie są źle, odruchowo, a potem po refleksji uważam inaczej i bardzo żałuje. Mam ogólną niechęć do robienia czegokolwiek, nawet czasami mam problem z utrzymaniem higieny. Nie mam przyjaciół, w ogóle jestem odludkiem najchętniej zamknęłabym się w pokoju i sama siedziała. Oglądała tylko telewizję lub czytała książkę. Mam problemy w domu, rodzice i stosunki z nimi są delikatnie mówiąc trudne, z matką ciągle się kłócę, a z ojcem wcale nie lepiej, zresztą on ma problem z alkoholem. Nie wiem jak mam sobie pomóc, bratowa ma mnie już dość i twierdzi, że mam problemy. Muszę się z tym jakoś uporać, bo miewam już myśli samobójcze.

GW

w zeszłym miesiącu
Katarzyna Kania-Bzdyl

Dzień dobry,

proszę pomyśleć o wsparciu psychologicznym, ponieważ w wyniku natężenia w Pani życiu różnych problemów trzeba będzie  przepracować każdy temat i podjąć najlepsze dla Pani rozwiązania.

Tutaj na platformie są również bezpłatne konsultacje.

Proszę zadbać o siebie, pozdrawiam :)

w zeszłym miesiącu
Magdalena Wójtowicz

Droga Pani,

Z wypowiedzi wnioskuję o znacznym cierpieniu, które Pani przeżywa. Problemy z nastrojem i codziennymi obowiązkami, myśli samobójcze czy brak energii to objawy mocno zaburzające życie.  Proszę rozważyć skorzystanie z profesjonalnego wsparcia psychoterapeuty i lekarza psychiatry, którzy pomogą Pani zmniejszyć przeżywane trudności.

Już zrobiła Pani pierwszy krok, pisząc na platformie o swoich problemach. To wymaga dużo odwagi. Proszę dalej walczyć o siebie.

Życzę Pani dużo siły!

Magdalena Wójtowicz

w zeszłym miesiącu