Witam Wydaje mi się że powinienem iść na terapię, ale jest jedną prxeszkoda... Finansowa, niestac mnie wydać lekko miesięcznie min 400 zł. Gdzie szukać pomocy (nie przez te linie zaufania, bo jakoś przez telefon nie potrafię).

Bartek

w zeszłym roku
Adrianna Smurzyńska

Dzień dobry, w takiej sytuacji jest kilka opcji. Może skorzystać Pan z terapii na NFZ - skontaktować się z punktami w Pana mieście i zapisać do kolejki - w jednych miejscach czeka się długo, a w innych można uzyskać pomoc w krótkim czasie. Istnieją też instytucje, które oferują bezpłatną pomoc finansowaną z zewnętrznych źródeł - być może taka jest dostępna w Pana mieście. Uniwersytety oferują też nierzadko pomoc studentom, a firmy - pracownikom. Ze swojej strony mogę też zaoferować pomoc psychologiczną po preferencyjnych stawkach. Pozdrawiam!
w zeszłym roku
Danuta Pakosz

Dzień dobry Panie Bartku. Jeśli nie jest Pan w ostrym kryzysie , to można podjąć terapię raz na 2 tygodnie. Ważna jest systematyczność spotkań i motywacja do zmiany. Można też zapisać się na Oddział Dzienny, gdzie terapia jest na NFZ, trwa do 2 miesięcy i jest skomasowana. Pozdrawiam, Danuta Pakosz