wróć do listy
psychoterapeuta-Aleksandra Stachura

mgr Aleksandra Stachura

Psycholog

Seksuolog

O mnie

Zajmuję się poradnictwem psychologicznym i seksuologicznym, a także prowadzę konsultacje z zakresu psychoedukacji i edukacji seksualnej. Pracuję z osobami indywidualnymi oraz parami.

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie Warszawskim, a następnie uzyskałam tytuł magistra psychologii w specjalności Psychoterapia i Terapia Seksualna oraz Psychologia Kliniczna. Podczas studiów odbyłam praktyki oraz staż w Zakładzie Seksuologii Medycznej i Psychoterapii w Szpitalu Klinicznym im. Prof. W. Orłowskiego w Warszawie, a także staż kliniczny w charakterze Psychologa Praktyka w Klinice Psychologiczno-Psychiatrycznej NZOZ PsychoMedic.

pokaż więcej

Specjalizacja

Rodzaje terapii
  • Dla par
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Zaburzenia seksualne

Wynikają z cierpienia i zaburzenia zdrowia seksualnego, które nie pozwala na pełną realizację zachowań seksualnych, zachowując dobrostan psychiczny i nie krzywdząc innych osób. Na przykład: trudność w osiągnięciu satysfakcji seksualnej (lub orgazmu), przedwczesny wytrysk, pochwica, dyspareunia.

Zaburzenia rozwojowe

Najczęściej diagnozowane są dzieci, choć mogą ujawnić się dopiero w wieku nastoletnim, a nawet dorosłym. Występują na poziomie psychobiologicznym i społecznym. Na przykład: autyzm, zespół Aspergera, zespół Retta

Galeria

Inne

Zdjęcie-0
Zdjęcie-1

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08