wróć do listy
psychoterapeuta-Anna Pawlak

mgr Anna Pawlak

Psycholog

Konsultacja online

O mnie

Tytuł magistra psychologii uzyskałam w Akademii Ekonomiczno-Humanistycznej, gdzie realizowałam specjalność psychoterapia i terapia seksualna pod kierunkiem prof. dr hab. med. Zbigniewa Lwa-Starowicza. Praktyki zawodowe odbyłam w Szpitalu Wolskim na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym, gdzie pracowałam z pacjentami indywidualnie i grupowo.

 

Następnie poszerzałam swoją wiedzę i kompetencje z psychosomatyki i somatopsychologii na studiach podyplomowych na Uniwersytecie SWPS, gdzie uzyskałam umiejętność kompleksowej oceny sytuacji pacjenta oraz doboru odpowiednich i jak najbardziej zindywidualizowanych form pomocy.

 

Obecnie, na Uniwersytecie SWPS studiuję psychotraumatologię, która leży w obszarze moich największych zainteresowań i największej pasji. W najbliższej przyszłości planuję również poszerzyć zakres swoich umiejętności w obrębie terapii EMDR, by jeszcze skuteczniej pomagać ludziom, którzy doświadczyli w swoim życiu negatywnych skutków traumatycznych wydarzeń.

 

Swoją pomoc kieruję do ludzi, którzy doświadczają chronicznego napięcia i stresu, cierpią na choroby psychosomatyczne, znajdują się w sytuacji kryzysu (utrata związku, żałoba, utrata pracy, etc.), którym doskwiera brak akceptacji siebie, niska samoocena, poczucie pustki, bądź przeżywają trudności w relacjach z bliskimi.

 

W pracy skupiam się przede wszystkim na obecnie doświadczanych trudnościach, dyskomforcie i emocjach, podążając za pacjentem ku poprawie jakości jego życia oraz relacji.

 

Jestem przyjazna osobom LGBTQIAP+

 

Zapraszam serdecznie na darmowe konsultacje online. 

Spotkania na żywo będą możliwe od lutego.

 

Poradnia Psychologiczna Synergia,

ul.Kasprowicza 68/63

01-949 Warszawa

 

pokaż więcej

Specjalizacja

Rodzaje terapii
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Traumy

Wywołane sytuacjami, które zagrażały zdrowiu lub życiu i wpłynęły na funkcjonowanie osoby np. gwałt, doświadczanie przemocy (fizycznej, psychicznej, seksualnej, ekonomicznej), wypadek samochodowy, bycie świadkiem napadu, zbrodni, czyjejś śmierci.

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś17.09
Jutro18.09
Su19.09
Mo20.09