
mgr Paulina Cichy
Psycholożka, Psychodietetyczka, Psycholożka sportu
- Doświadczenie
- Usługi
- Opinie
- Kontakt
Kluczowe informacje

Miejsce spotkań
online

Wiek
20+

Przyjazny LGBT+
Tak

Język terapii
angielski, polski

Doświadczenie zawodowe
3 lata

Praca z osobami głęboko wierzącymi
Tak
Praca pod stałą superwizją
Tak
O mnie
Nazywam się Paulina Cichy. Jestem psychologiem sportu i pomogę Ci osiągnąć sukces! :)
Współpracuję ze sportowcami, trenerami oraz rodzicami zawodników w każdym wieku, we wszystkich dyscyplinach indywidualnych oraz drużynowych.
Jestem psychologiem sportu z pasją do wspierania sportowców w osiąganiu ich maksymalnych możliwości zarówno na boisku, jak i poza nim. Moje doświadczenie obejmuje pracę z zawodnikami na różnych poziomach – od amatorów po profesjonalistów – w różnych dyscyplinach sportowych.
W swojej pracy skupiam się na holistycznym podejściu do sportowca, zadbaniu o balans pomiędzy światem sportu a życiem prywatnym oraz prawidłowej komunikacji w relacji trener – zawodnik.
Ukończyłam psychologię ze specjalnością Psychologia Stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz studia podyplomowe z Psychologii Sportu w nurcie sportu pozytywnego na Uniwersytecie SWPS w Warszawie. W ramach studiów ukończyłam moduły:
•psychologia sportu
•psychodietetyka
•psychologia pracy
Mam również doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami odżywiania oraz odbywałam kursy z zakresu psychodietetyki oraz pracy ze sportowcami. Aktualnie wciąż poszerzam zakres swojej wiedzy z psychodietetyki na Uniwersytecie SWPS.
Od wielu lat sama również jestem związana ze sportem zawodowo oraz prywatnie.
Specjalizacja
Rodzaje terapii
- Dla dzieci i młodzieży
- Indywidualna
Obszary pomocy
Odżywianie się
Obszar skupiony na zaburzeniach odżywiania się, jak również na diecie i zdrowym, służącym podejściu do żywienia. Obejmuje zarówno choroby, które wymagają interwencji specjalisty zdrowia psychicznego, jak też wsparcie i psychoedukację w temacie odżywiania się.
Obszary
Kryzysy
Obszar ostrych, przejściowych zmian, które zakłócają stabilną równowagę psychiczną i powodują cierpienie psychiczne. Kryzys powstaje wtedy, gdy sytuacja, przekracza możliwości i dotychczasowe strategie radzenia sobie. Przedłużający się kryzys, może prowadzić do zaburzeń i chorób psychicznych. Można wyróżnić kryzys sytuacyjne, rozwojowe, egzystencjalne czy środowiskowe.
Obszary
- Samotność
- Trudność w znalezieniu partnera/ki
- Utrata sensu życia
Związki i relacje
Obszar trudności, które mogą pojawić się w relacji romantycznej (partnerskiej lub małżeńskiej) i powodują cierpienie psychiczne. Pracy może podlegać jedna osoba z relacji lub wszystkie osoby będące w związku (partnerzy_rki).
Obszary
Pokaż więcej
Umów wizytę
Wybierz termin i miejsce wizyty