Heja pisze z pytaniem co mi moze byc. Bo niby chodze do psychologa ale on nawet nie wysluchal mnie do końca i mial mnie troche gdzieś. Mam myśli samobójcze, okaleczam sie, nienawidze siebie i zycia nie czuje sie dobrze we wlasnym ciele. Nie potrafie zapanować nad emocjami, i ogólnie czuje straszną pustkę.

Maja

w zeszłym roku
Adrianna Smurzyńska

Jeśli proponowana pomoc psychologa nie jest dla Pani odpowiednia - może Pani udać się do innej osoby. W przypadku opisanych trudności warto też rozważyć pomoc psychiatry, a w razie nagłego kryzysu - kontakt ze specjalistą przez telefon zaufania.