Czy jest w Poznaniu jakaś bezpłatna grupa wsparcia dla osób dorosłych ze schizofrenią i depresją?

kasjerka2022

w zeszłym roku
Adrianna Smurzyńska

Niestety nie znam konkretnych miejsc, ale polecam szukać na oddziałach dziennych, w ośrodkach zdrowia psychicznego, w poradniach zdrowia psychicznego lub w środowiskowych centrach zdrowia psychicznego - po wpisaniu w wyszukiwarkę google tych fraz można odnaleźć konkretne miejsca i odpowiednie numer telefonu. Życzę odnalezienia odpowiedniej pomocy!