wszystkie filtry
Filtry

(55)

Avatar

Agnieszka Chrobak

Konsultacja online

Psycholog

Psycholog sportu

Psychodietetyk

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem psychologiem, psychoterapeutą, trenerem personalnym.

Założycielką Pracowni Psychorozwoju Dobry Moment.

W pracy z klientami jestem osadzona w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).

TSR to model terapeutyczny, który pomaga między innymi w poprawie relacji z innymi, braku energii czy celu i sensu życia, silnym stresie, zaburzeniach nastroju.

Jednak to nie rodzaj zaburzenia, ale CEL i POTRZEBA klienta decyduje o tym, nad czym pracujemy.

Oznacza to, że spotykam się przede wszystkim z człowiekiem, nie z diagnozą konkretnego zaburzenia. W terapii jestem skupiona na empatycznym zrozumieniu trudności klienta oraz wsparciu w tworzeniu rozwiązań.

TSR to terapia krótkoterminowa z założenia, co oznacza że może nie przekraczać 10 sesji, ale nie ma z góry dookreślonego czasu trwania, to zależy od klienta.

Odbyłam praktykę psychoterapeuty psychodynamicznego oraz psychologii coachingu.

Mam doświadczenie w pracy jako wolontariuszka w Środowiskowym Domu Pomocy w Warszawie.

Ponad 10 lat pracowałam jako manager fitness, w tym czasie pogłębiłam swoją wiedzę z zakresu treningu sportowego, motywacji oraz dietetyki.

Zapraszam na spotkanie.
 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Patryk Łakuta

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Psycholog, doktor nauk społecznych, psychoterapeuta prowadzący terapię w nurcie poznawczo-behawioralnym, integrując ją z dialogiem motywującym oraz adaptując rosnący dorobek terapii behawioralnej trzeciej fali – przede wszystkim terapii opartej na analizie funkcjonalnej czy terapii akceptacji i zaangażowania, należących do empirycznie zweryfikowanych modeli terapeutycznych.

 

Oferuję pomoc osobom dorosłym. Podejmuję pracę z osobami zmagającymi się z lękiem, obniżonym nastrojem i spadkiem energii do działania, szukającymi sposobów radzenia sobie z trudnościami w relacjach interpersonalnych i regulowaniu emocji. Podejmuję także pracę z osobami w trakcie budowania motywacji i wdrażania zmiany zachowań zdrowotnych w przebiegu otyłości, cukrzycy czy chorób kardiologicznych. Doświadczenie kliniczne i terapeutyczne zdobywałem m.in. w Centrum Psychiatrii w Katowicach, w całodobowym oddziale psychiatrycznym dysponującym (poza standardową farmakoterapią i opieką psychologiczną) ustrukturowanym programem psychoterapeutycznym. 

 

W mojej pracy wykorzystuję metody prowadzenia terapii, które oparte są na dowodach empirycznych – osadzone we współczesnej praktyce klinicznej i badaniach. Teoretycznymi podstawami dla mojej praktyki są psychologia poznawcza i funkcjonalna oraz teorie uczenia się. Takie podejście pozwala nie tylko na integrację dostępnych wyników badań naukowych z wiedzą kliniczną terapeuty, ale także umożliwia klientom wybór interwencji spośród takich, o których wiemy, na podstawie danych naukowych i doświadczenia klinicznego, że są skuteczne i bezpieczne. Dodatkowo, wypracowanie celów terapeutycznych, które są konkretne, mierzalne, realistyczne i określone w czasie, sprawia, że klient już od początku terapii wie dokładnie, na jaki efekt/efekty ukierunkowana jest nasza współpraca.

 

Należę do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej (PTTPB) oraz Association for Contextual Behavioral Science (ACBS). Swoją pracę poddaję systematycznej superwizji. Realizuję całościowe, 4-letnie szkolenie psychoterapii poznawczo-behawioralnej z dialogiem motywującym i terapią trzeciej fali. Angażuję się w stałe doskonalenie i poszerzanie swoich kompetencji, stanowi to podstawę dla rzetelnej praktyki i wyraz dbałości o podnoszenie jakości świadczonej pomocy w oparciu o najnowsze osiągnięcia w dziedzinie zdrowia psychicznego i skutecznych metod leczenia.

 

 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Paweł Kalinowski

Konsultacja online

Psycholog

Psycholog kliniczny

Psycholog dzieci i młodzieży

  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

Jestem magistrem psychologii i terapeutą pierwszego stopnia terapii koherencji., Psychologię ukończyłem na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Pracuję m.in. z osobami w kryzysach sytuacyjnych czy z osobami chorującymi psychicznie. Zarówno z młodzieżą jak i osobami dorosłymi - niezależnie od wykształcenia, wyznania, orientacji seksualnej czy tożsamości płciowej. W swojej pracy szczególną uwagę poświęcam emocjom, ponieważ jestem zdania, że to one są fundamentem w konstruowaniu nas samych. Emocje pozwalają zrozumieć nam otaczający nas świat, przygotowują nas do działania jak i mają na celu nasz dobrostan. 

Dodatkowo szkoliłem się w zakresie pomocy osobom z zaburzeniami lękowymi i depresyjnymi czy z niskim poczuciem własnej wartości. Dodatkowo, odbyłem kurs z terapii DBT. Szkolenie odbyłem również z pomocy psychologicznej osobom po stracie jak i pomocy psychologicznej osobom LGBTQIAP+. 

Pomogę Tobie zrozumieć Twój aktualny stan, jego skutki i przyczyny. Postaram się pokazać umiejętności, które pozwolą kontrolować bądź zmniejszyć np. niechciane myśli, wybuchy agresji czy też poczucie winy. Ważne jest dla mnie, aby w trakcie sesji doświadczyć prawdziwych emocji, jak i je zrozumieć. Zależy mi na stworzeniu w gabinecie bezpiecznej, nieoceniającej przestrzeni pełnej zrozumienia, akceptacji, otwartości i szacunku, gdzie możesz poczuć się sobą razem ze swoimi emocjami czy doświadczeniami. 

W swojej pracy stosuję się do kodeksu etyki psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. W celu zapewnienia jak największej jakości swoich usług, korzystam z regularnego wsparcia u osób z wieloletnim stażem pracy (superwizja).

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Renata Michalska

Konsultacja online

Psycholog

Psycholog kliniczny

Psychodietetyk

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Bezpłatne wstępne konsultacje online w ramach akcji “Terapia to nie wstyd”

 Jestem magistrem psychologii kliniczno-sądowej,  dyplomowanym psychodietetykiem Uniwersytetu SWPS,wykładowcą, certyfikowanym trenerem personalnym i instruktorem fitness. 

Obecnie pracuję jako psycholog, psychodietetyk w gabinecie prywatnym Złoty Środek Psychodietetyka i trening personalny. Wykładam w szkole policealnej TEB Edukacja Kraków na kursie trenera personalnego.  Współpracuję z firmą Probiznes w projekcie aktywizacyjnym osoby wykluczone do pracy oraz prowadzę dla uczestników projektu konsultacje diagnostyczne oraz jestem trenerem na szkoleniach z zakresu kompetencji społecznych jak nauka pozytywnego myślenia, asertywność, radzenie sobie ze stresem. Biorę udział w akcji “Terapia to nie wstyd”. Dbając o swój rozwój podnoszę swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach i webinarach psychologicznych i z zakresu odżywiania. Prywatnie uwielbiam taniec, sport, gotowanie, malowanie i górskie wycieczki.

W swojej pracy łączę moje pasje: psychologię, sport oraz zamiłowanie do zdrowego odżywiania. Uważam, że aby mieć balans w życiu warto podchodzić do niego holistycznie. Tak samo w pracy z pacjentem zwracam uwagę na problemy natury psychologicznej ale również na ciało, jakość odżywiania, nawyki związane z ruchem czy innymi aspektami jak dbanie o równowagę pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Psychika wpływa na ciało, a ciało na psychikę nie można tego oddzielić. Prowadząc pacjenta zależy mi głównie na skuteczności metod, pracuje w oparciu o techniki poznawczo-behawioralne, które cieszą się najwyższym pozytywnym wpływem na zmianę zachowania zarówno w obszarze problemów radzenia sobie ze stresem, obniżonym nastrojem, lękami czy zaburzeniami odżywiania, jedzeniem emocjonalnym. W pracy, aby każdy pacjent czuł się bezpiecznie kierują się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa. Zdaję sobie sprawę, że każda zmiana nie jest łatwa i zależy mi aby pacjentowi towarzyszyć w jego drodze z akceptacją, życzliwością, zrozumieniem, empatią bez oceniania i dając wsparcie w często ciężkich momentach życia. Moim mottem jest “skuteczność, motywacja i wsparcie”, które są kluczowe w dokonaniu zmian. 

Zapraszam do współpracy osoby chcące rozwiązać swoje trudności związane ze stresem, obniżonym nastrojem, nadwagą, niedowagą, zaburzeniami odżywiania, jedzeniem emocjonalnym, zajadaniem stresu, ciągłym odchudzaniem bez efektów, a także chcące poprawić swoje umiejętności w zakresie asertywności, radzenia sobie z emocjami, komunikacją, wprowadzania nowych nawyków tak aby mieć zrównoważony styl życia i cieszyć się z każdego dnia i doceniać jego uroki.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam do ustalenia terminu wizyty,

mgr Renata Michalska

 

 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Klaudia Łapisz

Konsultacja online

Psycholog

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem absolwentką Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na kierunku psychologia. Na studiach realizowałam ścieżki Psychoterapia zaburzeń psychicznych i Seksuologia kliniczna. Ukończyłam pierwszy rok nauki w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Nieustannie podnoszę swoje kompetencje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach.
Prowadzę terapię indywidualną osób dorosłych. Swoich pacjentów traktuję zawsze z empatią, troską oraz szacunkiem. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, staram się zrozumieć istotę jej problemu.

Zapraszam osoby, które:
• czują się bezsilne, towarzyszy im obniżony nastrój, smutek, cierpienie, brak motywacji do działania,
• przeżywają lęk, niepokój,
• odczuwają wstyd, poczucie winy,
• czują się samotne,
• doświadczają trudności w związku lub w relacjach z innymi ludźmi,
• żyją w stresie i napięciu,
• odczuwają wewnętrzną pustkę,
• czują się niezrozumiane,
• znalazły się w stanie kryzysu psychicznego,
• doświadczają stanów psychotycznych bądź stanów ostrego załamania psychicznego,
• cierpią z powodu zaburzeń osobowości.

W swojej pracy opieram się na podejściu psychodynamicznym. Obowiązuje mnie tajemnica zawodowa. Jako psycholog kieruje się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Aleksandra Słowińska

Konsultacja online

Psycholog

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Obroniłam tytuł magistra w zakresie psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Od tego czasu nieustannie szkolę się i zdobywam doświadczenie w zakresie pomocy psychologicznej. Pracuje w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach(TSR). Wykorzystuje również metody terapii poznawczo-behawioralnej. Wiem, że proszenie o pomoc wymaga odwagi. Bez względu na to, w którym miejscu się zagubiłeś postaram się zrobić wszystko, aby stworzyć bezpieczne, nieoceniające środowisko, pełne życzliwości i szacunku. 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Ewa Dumiszewska

Konsultacja online
Nurt:
 • Gestalt
Nurt:
 • Gestalt
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla par
 • Dla dzieci i młodzieży
Nazywam się Ewa Dumiszewska i jestem psychoterapeutą w szkoleniu w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie. Prowadzę psychoterapię stacjonarnie w Warszawie oraz online. Jestem również naukowcem i nauczycielem akademickim. W toku rozwoju osobistego wykroczyłam na ścieżkę psychologii oraz psychoterapii, które od lat są dla mnie pasją. Od kilku lat biorę udział we własnej psychoterapii oraz regularnie medytuję. Zapraszam Cię do spotkania ze mną. Poprzez moją pracę postaram się towarzyszyć Ci w procesie pogłębiania relacji zarówno z samym sobą, jak i inną osobą. W swojej pracy stosuję klasyczne podejście gestaltowskie, ale również bardzo bliskie są mi techniki relaksacyjno-oddechowe, które pozwalają na lepsze poznanie własnego ciała, a dzięki temu lepsze poznanie i zrozumienie samego siebie. Połączenie tych technik może być pomocne zarówno w przezwyciężaniu trudności, jak i rozwoju osobistym. Prowadzę terapię indywidualną oraz terapię par. Pracę poddaję regularnej superwizji. Prywatnie jestem mamą dwójki nastolatków oraz żoną.
pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Aneta Borzem

Konsultacja online
Nurt:
 • Gestalt
Nurt:
 • Gestalt
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą w trakcie certyfikacji. Swoją wiedzę i umiejętności zdobyłam na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu i w Szkole Psychoterapii Gestalt Ośrodka Edukacji Psychologicznej we Wrocławiu. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu, zaburzeniami rozwojowymi, komunikacyjnymi i społecznymi, rodzicami oraz specjalistami pracującymi na co dzień z osobami niepełnosprawnymi. W latach 2017-2018 brałam udział w treningach terapeutycznych Ośrodka Edukacji Psychologicznej. Ukończyłam kurs mediacji, szkolenie z zakresu zaburzeń odżywiania oraz studia podyplomowe z Przygotowania pedagogicznego w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Swoją pracę terapeutyczną poddaję systematycznej superwizji. 
Prywatnie mama, miłośniczka gór i morza, odkrywająca pasję do wspólnych wędrówek. Pasjonatka zdrowego trybu życia oraz holistycznego podejścia do zdrowia i samorozwoju. Zwolenniczka poglądu o zachowaniu równowagi pomiędzy rozwojem psychicznym, fizycznym i społecznym oraz jego wpływie na dobrostan człowieka.


Czym jest dla mnie psychoterapia?
Pracuję w nurcie terapii Gestalt, jednocześnie korzystając z podejścia psychodynamicznego i systemowego oraz pracy z własnym ciałem. Psychoterapia jest dla mnie podróżą wgłąb własnych emocji, umysłu i ciała. Jest drogą ku poszerzaniu i zrozumieniu własnych potrzeb, a także dania sobie prawa do ich posiadania. Jest drogą do bycia w prawdziwie opiekuńczej relacji z samym sobą, w której niezwykle ważne jest stawianie granic oraz ich ochrona. Jest to doświadczenie bycia tu i teraz jednocześnie podróżując przez przeszłość. To otwartość i uważność na siebie nie będąca w konflikcie w relacji z drugą osobą.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Anna Pawelska-Mały

Konsultacja online

Psycholog

  Rodzaj terapii:
 • Rodzinna
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży
 • Dla par

Szanowni Państwo, 
Jestem absolwentką Uniwersytetu Zielonogórskiego. Ukończyłam studia magisterskie na kierunkach: matematyka oraz psychologia, posiadam kwalifikacje pedagogiczne. Nieustannie uczestniczę w kursach oraz szkoleniach w trosce o aktualną wiedzę. Obecnie jestem w trakcie specjalizacji z psychoseksuologii. Obszar moich zainteresowań zawodowych zajmują przede wszystkim psychologia kliniczna oraz zagadnienia dotyczące seksualności człowieka. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Moje doświadczenie zawodowe obejmuje pracę z dorosłymi (Dzienny Oddział Zaburzeń Nerwicowych SP ZOZ MSWiA)  oraz z dziećmi (Szkoła Podstawowa, Pododdział Psychiatryczny dla Dzieci CLDiM), jak również praktykę prywatną. Jako osoba uwrażliwiona na potrzeby drugiego człowieka angażuję się w wolontariat i działania pomocowe. Zawodowo realizuję cele, prywatnie spełniam marzenia.
Zapraszam do kontaktu.
Z pozdrowieniem,
Anna Pawelska-Mały

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Anna Marków

Konsultacja online

Psycholog

Psycholog kliniczny

Psychotraumatolog

Diagnosta psychologiczny

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna
 • Dla dzieci i młodzieży

Jestem psychologiem specjalizującym się w psychologii bólu oraz szeroko pojętej psychologii zdrowia. Pomagam pacjentom zmagającym się z przewlekłym bólem, chorobami przewlekłymi, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami snu, stresem, niską samooceną i trudami życia codziennego.

Pomagam odzyskać kontrolę, radość i satysfakcję z życia.
Od 2015 roku pracuję jako psycholog w Zakładzie Badania i Leczenia Bólu w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie oraz prowadzę prywatny gabinety psychologiczny. Stale rozwijam swoją wiedzę uczestnicząc w sympozjach i zjazdach naukowych poświęconych medycynie bólu i psychologii zdrowia. Jestem autorem kilku rozdziałów i artykułów naukowych poświęconych psychologii bólu.

Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie - Psychologia Stosowana na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.
Ukończyłam Europejską Szkołę Bólu organizowaną przez Uniwersytet w Sienie, we Włoszech.
Posiadam certyfikat trenera BIOFEEDBACK EEG (neurofeedback) i GSR w zastosowaniach klinicznych i peak performance, oraz terapeuty Racjonalnej Terapii Zachowania.
Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Badania Bólu.

Obecnie przyjmuję pacjentów online.

 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Ewa Zawistowska

Konsultacja online

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Gestalt
Nurt:
 • Gestalt
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Psychoterapię postrzegam jako spotkanie człowieka z człowiekiem, w którym moi klienci mogą poczuć się, czasem po raz pierwszy w życiu, naprawdę  zauważeni, wysłuchani i zaakceptowani. Prowadzę psychoterapię online oraz stacjonarnie  w Łodzi. Pracuję w języku polskim i angielskim. Swoją pracę opieram na przekonaniu, ze każdy człowiek doświadczający trudności ma możliwość ich przezwyciężenia, wzięcia życia w swoje ręce i przeżywania go w sposób bardziej satysfakcjonujący. Z podziwem podchodzę do osób, które zdecydowały się stanąć po swojej stronie i poszukać  wsparcia. Zapraszam Cię na spotkanie jeśli: - jesteś w trudnej sytuacji życiowej (np. utrata pracy, rozstanie, wypalenie zawodowe, innej) - odczuwasz smutek, pustkę, obniżony nastrój, masz poczucie utknięcia w martwym punkcie - doświadczasz trudności w relacjach z innymi ludźmi - masz problemy ze snem, dolegliwości fizyczne mimo braku jasnych przyczyn medycznych - doświadczasz niepokoju, lęku, miewasz ataki paniki - masz zaburzenia odżywiania (objadanie się, bulimia, anoreksja) - chcesz skuteczniej radzić sobie z sytuacjami jakie niesie ze sobą życie - po prostu czujesz, że potrzebujesz pomocy. Pracuję z klientami holistycznie, uwzględniając fakt, że mamy nie tylko umysł ale również ciało i serce, oraz funkcjonujemy w określonym środowisku rodzinnym, zawodowym i społecznym. Takie podejście pomaga uporać się skutecznie  z szerokim zakresem problemów. Jestem psychoterapeutką w szkoleniu w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie w trakcie certyfikacji przez European Association for Gestalt Therapy (EAGT). Prywatnie żona i mama dwójki nastolatków. Mam bogate doświadczenie życiowe i zawodowe w pracy z ludźmi, również w środowisku biznesowym, Jestem dyplomowanym coachem i mentorem. Interesuję się pracą z ciałem i jej wykorzystaniem w psychoterapii oraz dietetyką. Uwielbiam czytać książki, które pomagają zaglądać w siebie oraz inspirują. Górskie wędrówki i joga pomagają mi nabrać dystansu do codzienności, a taniec i spotkania z przyjaciółmi dają dużo radości.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Paulina Mastalerz

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem psychologiem, psychoterapeutą pracuje w nurcie psychodynamicznym. Prowadzę konsultacje, psychoedukację oraz psychoterapię. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Pracuję z osobami dorosłymi i z młodzieżą. Prowadzę psychoterapię indywidualną, długoterminową w nurcie psychodynamicznym. Obecnie w trakcie 4 letniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu PTPPD w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, posiadającym rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując centrum terapii, ośrodku dla osób pokrzywdzonych przestępstwem w oraz w prywatnym gabinecie.

Odbyłam również szereg staży zawodowych i praktyk min. w Centrum Terapii SOTIS, Klinice Psychomedic, Klinice Psychiatryznej Akademii Medycznej w Lublinie, Towarzystwie Nowa Kuźnia, Ukończyłam pierwszy etap Studium Terapii Uzależnień prowadzone przez Śląską Fundacja Błękitny Krzyż. Ukończyłam szereg treningów o charakterze interpersonalnym i intrapsychicznym.

Swoją pracę poddaje regularnej superwizji indywidualnej oraz superwizji grupowej u certyfikowanego superwizora rekomendowanego przez PTPPD, specjalizującego się w pracy metodą TFP.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Paulina Ziomek-Wołczkiewicz

Konsultacja online

Psycholog

Psycholog biznesu

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem psychologiem, certyfikowanym coachem ICF oraz trenerem biznesu. Ukończyłam również kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu poziom A.

Posiadam doświadczenie w pracy zarówno w biznesie, jak i z klientami indywidualnymi. Bliskie są mi tematy związane z wypaleniem zawodowym, pracoholizmem, poczuciem braku równowagi między życiem prywatnym a zawodowym, skutkami mobbingu, radzeniem sobie ze stresem.

Pracuję z osobami z zaniżonym poczuciem własnej wartości, żyjącymi w ciągłym stresie, niepotrafiącymi odpoczywać, z niską odpornością psychiczną.

Jako Coach pracuję z Klientami także w obszarach rozwojowych, w tym określaniu celów prywatnych i zawodowych oraz drogi ich realizacji. Wierzę, że potencjał drzemie w każdym z nas, tylko czasami trzeba pomóc mu się wydobyć :)

Moją pasją jest również dzielenie się wiedzą, także chętnie prowadzę różnego rodzaju warsztaty oraz spotkania psychoedukacyjne.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Magda Kasprzyk

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Psycholog dzieci i młodzieży

Nurt:
 • Integratywny
Nurt:
 • Integratywny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Pomagam kobietom uwolnić się od bólu przez:
🌿czułe zrozumienie umysłu
🌿odzyskanie wewnętrznej mocy
🌿budowanie znaczących i pełnych miłości relacji

Pracuję w podejściu psychoterapii integratywnej systemowej, a więc korzystam z metod pochodzących z różnych nurtów, m.in. Teorii Poliwagalnej, Systemu Wewnętrznej Rodziny, psychodynamicznego, systemowego, hipnozy ericsonowskiej, pracy z ciałem, gestalt, poznawczo-behawioralnego. Jestem też jedną z pierwszych w Polsce trenerek Safe & Sound Protocol. Dzięki temu dostosowuję terapię do aktualnych potrzeb klienta, co pomaga mu wprowadzić trwałe zmiany oraz czerpać więcej satysfakcji z życia i relacji z innymi. Jestem też certyfikowanym trenerem uważności- i właśnie rozwijanie życzliwej i otwartej uwagi jest podstawą naszej współpracy. Pracuję z osobami dorosłymi- również wspierając je, gdy zmagają się z trudnościami w rozumieniu i wychowywaniu dzieci.

Swoją pracę superwizuję u certyfikowanego superwizora Polskiej Federacji Psychoterapii. 

Uczestniczyłam w licznych konferencjach (również współorganizowałam 2 konferencje na Uniwersytecie Wrocławskim: „Cielesne korzenie psychiki. O pracy z ciałem w psychoterapii”). Wciąż doskonalę się zawodowo. 

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05
Avatar

Anna Antonik

Konsultacja online

Psycholog

Psychoterapeuta

Nurt:
 • Psychodynamiczny
Nurt:
 • Psychodynamiczny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem dyplomowanym psychoterapeutą i psychologiem. Ukończyłam psychologię stosowaną na Uniwersytecie Jagiellońskim, Szkołę Psychoterapii w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym oraz dwuletnie Studium Treningu Grupowego i Warsztatu Umiejętności Psychospołecznych w Instytucie Treningu i Edukacji Psychologicznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam na Oddziale Dziennym Ogólnopsychiatrycznym pracując z grupami oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego, gdzie aktualnie prowadzę procesy terapii indywidualnej. 
Przyjmuję również w gabinecie prywatnym.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej, a swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Pracuję również w języku francuskim.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś14.05
Jutro15.05
Su16.05
Mo17.05