wróć do listy pytań

Czy posiadanie konta jako specjalista jest płatne?

Obecnie posiadanie profilu i korzystanie z systemu CRM kosztuje jedynie 99 zł miesięcznie (brutto) + tzw. opłata Pay Per Lead. Nie podpisujesz z nami umowy na dłuższy okres czasu — możesz zrezygnować w dowolnym momencie, z miesiąca na miesiąc. Istnieje również możliwość posiadania bezpłatnego profilu-wizytówki — więcej o tym przeczytasz tutaj.

Czym jest opłata Pay Per Lead? Jest to dodatkowa opłata naliczana jedynie wtedy, gdy pierwsza wizyta zostanie umówiona poprzez stworzony przez nas Formularz Doboru.  Wynosi 50% wartości pierwszej wizyty i dla danego Klienta jest naliczana tylko raz. Na Twoim Koncie Specjalisty pojawia się na bieżąco aktualizowana lista umożliwiająca stały wgląd do tego, kto zapisał się do Ciebie tą drogą.

Gdy Pacjent zapisał się przez wyszukiwarkę na naszej platformie, Google, bezpośrednio przez Twój profil itd. - opłata nie jest pobierana, jest to całkowicie za darmo. Pay Per Lead dotyczy tylko i wyłącznie wizyt umówionych poprzez Formularz Doboru (na ten moment wg statystyk jest to 10% wszystkich Klientów umówionych poprzez naszą platformę).

Jeśli chcesz się zarejestrować, możesz to zrobić tutaj.