wróć do listy pytań

Jestem specjalistą, jak mogę się zarejestrować?

Jeśli chciał(a)byś dołączyć na naszą platformę, wyślij zgłoszenie przez formularz rejestracji oraz na kontakt@twojpsycholog.pl dokumenty potwierdzające Twoje uprawnienia zawodowe. Wszyscy specjaliści na naszej platformie są weryfikowani pod kątem wykształcenia kierunkowego. Dlatego, aby otrzymać tytuł:

  • psychologa, potrzebny jest dyplom ukończenia studiów magisterskich z psychologii,

  • psychoterapeuty/psychoterapeuty w trakcie szkolenia, należy podesłać zaświadczenie o uzyskaniu dyplomu ukończenia/byciu w trakcie min. 4-letniej szkoły psychoterapii,

  • psychoterapeuty certyfikowanego/coacha certyfikowanego/coacha akredytowanego — konieczne jest przesłanie certyfikatu potwierdzającego certyfikację/akredytację.

Ważne! Wymienione wyżej dokumenty stanowią jedyną podstawę do założenia konta na naszej platformie. Dlatego też nie ma potrzeby podsyłać m.in. dyplomów ze studiów podyplomowych/szkoleń/kursów. Informacje na temat dodatkowych specjalizacji każdy Specjalista umieszcza na swoim profilu samodzielnie już po aktywacji konta na naszej platformie.

Na Twoje zgłoszenie odpowiemy w ciągu 48 godzin. Jeśli masz jakieś pytania w tej kwestii, napisz do nas: kontakt@twojpsycholog.pl.