wróć do listy
psychoterapeuta-Agnieszka Adamczyk

mgr Agnieszka Adamczyk

Psycholog

Interwent kryzysowy

O mnie

W gabinecie prowadzę terapię w podejściu skoncentrowanym na rozwiązaniu (TSR). Zajmuję się też pomocą psychologiczną i interwencją kryzysową oraz poradnictwem dla rodziców, także adopcyjnych. Pracuję z osobami, które doświadczają różnych kryzysów życiowych oraz osobami pragnącymi się rozwijać i realizować swoje życiowe cele. Szczególnym obszarem moich zawodowych zainteresowań jest pomoc osobom zmagającym się z niepłodnością, osobom które doświadczyły straty dziecka, kobietom po poronieniach, w ciąży, połogu. 

Poza pracą w gabinecie i on-line, oferuję również wizyty domowe.

Obecnie studiuję podyplomowo: SWPS, Kryzys i interwencje kryzysowe oraz jestem uczestnikiem seminarium: Laboratorium Psychoedukacji, Psychoterapia okołoporodowa, czyli życie wewnętrzne kobiety w ciąży, w porodzie i kiedy staje się matką. 

Więcej o mnie na stronie www.strefaodrodzenia.pl i profilu na FB

 

pokaż więcej

Specjalizacja

  • TSR
Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Rozwój osobisty

Praca na zasobach (mocnych stronach), poznawanie swoich ograniczeń, potrzeb czy pragnień; wydobywanie wewnętrznego potencjału. To także ćwiczenie umiejętności jak: wyrażanie potrzeb, asertywność, komunikacja bez przemocy.

Praca z osobami LGBTQ+

Nazwanie tego „kim się jest” i co to oznacza w życiu osoby, określenie siebie i swojej orientacji seksualnej i/lub tożsamości płciowej, przygotowanie do coming-out, praca z cierpieniem i trudnościami wynikającymi z interakcji ze społeczeństwem.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Uniwersytet Śląski, mgr 2005
Doświadczenie
  • Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna (2019-nadal)
  • Wojewódzki Ośrodek Adopcyjno-Opiekuńczy (2005-2019)
Certyfikaty i szkolenia
  • LETSR TSR I, 2019

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś24.07
Jutro25.07
Mo26.07
Tu27.07