wróć do listy
psychoterapeuta-Agnieszka Iglińska-Puła

mgr Agnieszka Iglińska-Puła

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Diagnosta psychologiczny

Konsultacja online

O mnie

Jestem dyplomowanym psychologiem oraz psychoterapeutą w procesie certyfikacji.
Zapraszam na konsultacje psychologiczne i psychoterapię w nurcie integracyjnym (podejście poznawczo-behawioralne i humanistyczne). Pracuję z osobami dorosłymi, zmagającymi się z depresją, zaburzeniami lękowymi, zaburzeniami nastroju, niskim poczuciem własnej wartości, zaburzeniami osobowości, kryzysami życiowymi. Pomagam pacjentom w kryzysie emocjonalnym, w żałobie, osobom współuzależnionym, osobom pokrzywdzonym przemocą (psychiczną i fizyczną). 
W pracy ważna jest dla mnie empatia, dobra relacja terapeutyczna, autentyczność, życzliwość, ciepło oraz akceptacja i szacunek dla pacjenta. Myślę, że moją mocną stroną jest umiejętność empatycznego słuchania i chęć pomocy innym.
Źródłem wielu naszych problemów i zaburzeń są trudności w relacjach z innym osobami, ale też z samym sobą. Pomagam ludziom poznać lepiej siebie samych, zauważyć siebie, docenić, zaakceptować, pokochać i poprawić jakość życia. Terapia odbywa się tzw. "małymi krokami", z przestrzenią na oddech, na świadomość swoich dobrych stron, ale też tych słabych. Pacjenci czują się przy mnie bezpiecznie, mają do mnie zaufanie i chętnie współpracują.
Posiadam wieloletnie doświadczenie w pracy psychologicznej i terapeutycznej, które zdobywałam współpracując z ośrodkami interwencji kryzysowej, ośrodkami pomocy społecznej, instytucjami szkoleniowymi. 
Szkolę się w Profesjonalnej Szkole Psychoterapii Instytutu Psychologii Zdrowia rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integracyjnej. 
Swoją pracę poddaję stałej superwizji. 

W pandemii pracuję online, ale przewiduję wizyty w gabinecie.
W przypadku pytań proszę pisać, odpowiadam na wszystkie.
Zapraszam na konsultacje.

pokaż więcej

Specjalizacja

 • Integratywny
 • Poznawczo-behawioralny
Rodzaje terapii
 • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Moje doświadczenie

Edukacja
 • Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej, Psychologia (1996)
Doświadczenie
 • Ośrodki Pomocy Społecznej
 • WSKAZÓWKA Agnieszka Iglińska-Puła, własna praktyka
Staże i praktyki
 • Szpital Psychiatryczny w Lublinie, 1995r.
 • UMCS Lublin, 1996-2000r.
 • Centrum Nauki Creator w Lublinie
 • Prywatna praktyka psychologiczna i psychoterapeutyczna
 • Ośrodki Pomocy Społecznej, Centra Interwencji Kryzysowej
Certyfikaty i szkolenia
 • Szkoła trenerów PROGRESS, 2018, Kurs trenerski
 • Dolnośląskie Centrum Psychoterapii, 2020r., Diagnoza psychologiczna
 • Strefa MindFulness, 2019r.
 • Kurs ;Interwencja kryzysowa i pomoc psychologiczna w kryzysie, 2019r.

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Sa24.07
Dziś25.07
Jutro26.07
Tu27.07