wróć do listy
Zdjęcie mgr Anna Kaczmarek

mgr Anna Kaczmarek

Psycholożka, Diagnostka psychologiczna, Interwentka kryzysowa, Psycholożka dzieci i młodzieży, Psycholożka kliniczna

  • UserIcon
    Doświadczenie
  • TabIcon
    Usługi
  • StarIcon
    Opinie
  • PhoneIcon
    Kontakt

Kluczowe informacje

LocationIcon

Miejsce spotkań

-

AgeIcon

Wiek

30+

LanguageIcon

Język terapii

polski

ExperienceIcon

Doświadczenie zawodowe

-

ReligiousIcon

Praca z osobami głęboko wierzącymi

Tak

mgr Anna Kaczmarek - o mnie

czytaj więcej

Obszary pomocy

Zaburzenia neurorozwojowe

Obszar obejmujący zarówno całościowe zaburzenia rozwojowe, jak też zaburzenia neurorozwojowe, skupienia uwagi i koncentracji. Rozpoczynają się one w dzieciństwie i polegają głównie na trudnościach w komunikacji, kontaktach społecznych, wykonywanych zadaniach, czy związane są z nietypowymi zachowaniami. Nie jest to choroba, którą się leczy, a styl zachowania, który wspiera się odpowiednimi oddziaływaniami.

Obszary

Rodzicielstwo i rodzina

Obszar skupiający się na trudnościach związanych z rolą rodzicielską czy ciążą. Często wiąże się ze stresem, presją społeczną czy trudnościami relacyjnymi. Może prowadzić do zaburzeń zdrowia psychicznego, jak np. depresji poporodowej czy traumy.

Obszary
  • Depresja poporodowa
  • Opuszczenie domu przez dziecko

Dzieci i młodzież

Obszar poruszający problematykę rozwoju, dorastania i wychowywania dziecka do 18 roku życia. Może to być zarówno lęk separacyjny, trudne dorastanie, trudności społeczne, kłótnie rodziców/opiekunów, a także depresja. Problem może dotyczyć dziecka lub całej rodziny.

Obszary

Pokaż więcej

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty*
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś2.07
Jutro3.07
so4.07
ni5.07

Brak kalendarza

Specjalista_tka nie udostępnia swojego kalendarza

zapytaj o termin wizyty