wróć do listy
psychoterapeuta-Daria Kamińska

mgr Daria Kamińska

Psycholog

Seksuolog

Diagnosta psychologiczny

Konsultacja online

O mnie

Nazywam się Daria Kamińska i od lat wspieram ludzi w rozwoju oraz budowaniu udanych relacji i satysfakcjonującego życia – pomogę również Tobie. 

 

Jestem pasjonatką psychologii pozytywnej, szczęśliwą i stale pracującą nad swoim szczęściem kobietą oraz partnerką, molem książkowym i marzycielką z jasno wytyczonymi celami SMART (długoletnia praca w korpo zobowiązuje :)). Na co dzień pracuję jako specjalista ds. szkoleń w międzynarodowej firmie, a także jako psycholog i trener. Dodatkowo rozwijam Pracownię Szczęścia – stronę, na której znajdziesz mnóstwo darmowej psychologicznej wiedzy. Dzięki takiej formie pracy mam szansę dotrzeć do wielu osób na różnych płaszczyznach i wspierać je w ich rozwoju oraz czerpaniu satysfakcji z relacji, pracy, a także życia jako takiego.

 

Moją wiedzę potwierdza wiele lat nauki. Jestem psychologiem praktykiem (Uniwersytet SWPS), słuchaczką studiów podyplomowych z seksuologii (Uniwersytet SWPS), certyfikowanym trenerem (Grupa SET) oraz diagnostą i trenerem inteligencji emocjonalnej (EI Expert). Cała wiedza, którą ode mnie dostajesz, to połączenie teorii i praktyki i znalezienie tego, co daje najlepsze rezultaty.

 

O TOBIE… :)

 

Jesteś, tak jak ja i każdy inny człowiek, holistyczną całością. Żadna część Twojego życia nie jest oderwana od innej. Wszystkie poziomy, na których funkcjonujesz, nieustannie wpływają na siebie nawzajem i są od siebie zależne, chociaż pewnie czasem chcielibyśmy, żeby funkcjonowały osobno. 

 

Podczas naszych spotkań będziesz mieć okazję zająć się sobą holistycznie i mam nadzieję, że będzie to dla Ciebie wspaniała podróż. Potraktuj je jak niezwykłą przygodę po zakamarkach Twojego wewnętrznego świata. Ja ze swojej strony zrobię wszystko, aby w pełni wykorzystać czas, który spędzimy razem, by odpowiedzieć na Twoje potrzeby i cele związane z procesem. Pracuję różnymi metodami, głównie opierając się jednak na założeniach psychologii pozytywnej, terapii akceptacji i zaangażowania oraz terapii poznawczo-behawioralnej.

 

W swojej pracy jestem uważna na to, czego potrzebujesz jako klient, jednocześnie mam w sobie dużo otwartości na to, w jaki sposób Ty chcesz pracować, więc jeśli w danym momencie potrzebujesz czegoś innego, niż to, co Ci daję – wyraź to wprost. Potrzebujemy wspólnego zaangażowania w proces, byś jak najpełniej się rozwijał i korzystał z naszych spotkań.

 

Wierzę, że możesz wypracować swój własny sposób na szczęście, a moją misją jest Ci w tym pomóc przy wykorzystaniu wiedzy naukowej. Czy pozwolisz mi, bym towarzyszyła Ci w tej podróży?

pokaż więcej

Specjalizacja

Rodzaje terapii
 • Dla par
 • Indywidualna
Obszary pomocy

Rozwój osobisty

Praca na zasobach (mocnych stronach), poznawanie swoich ograniczeń, potrzeb czy pragnień; wydobywanie wewnętrznego potencjału. To także ćwiczenie umiejętności jak: wyrażanie potrzeb, asertywność, komunikacja bez przemocy.

Zaburzenia seksualne

Wynikają z cierpienia i zaburzenia zdrowia seksualnego, które nie pozwala na pełną realizację zachowań seksualnych, zachowując dobrostan psychiczny i nie krzywdząc innych osób. Na przykład: trudność w osiągnięciu satysfakcji seksualnej (lub orgazmu), przedwczesny wytrysk, pochwica, dyspareunia.

Terapia par

Przepracowanie schematów z rodziny pochodzenia, określenie wzajemnych potrzeb dotyczących np. bliskości, intymności, niezależności, ustalenie wizji wspólnego życia, przygotowanie się do stworzenia rodziny z dzieckiem, przeżycie cierpienia wynikającego ze zmian w relacji.

Moje doświadczenie

Edukacja
 • Seksuologia praktyczna – w trakcie (dyplom ukończenia studiów podyplomowych), Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS
 • Psychologia kliniczna i zdrowia (tytuł magistra), Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS
Doświadczenie
 • EI Expert, trener i diagnosta inteligencji emocjonalnej, od 2018
 • Trzecia Pracownia, psycholog, trener i diagnosta inteligencji emocjonalnej, od 2019
Staże i praktyki
 • Staż o profilu psychoterapeutyczno-diagnostycznym z modułem zaburzeń odżywiania się, PsychoMedic
Certyfikaty i szkolenia
 • Terapia par – UNIQSKILLS (2021)
 • Rehabilitacja uroginekologiczna – Royal Emporium (2021)
 • Konsensualna niemonogamia w pracy pomocowej – Coaching Intymności / Instytut Pozytywnej Seksualności (2021)
 • Niezbędnik psychologa/seksuologa, Uniwersytet SWPS (2020)
 • Wprowadzenie do seksuologii klinicznej, Uniwersytet Otwarty UW (2020)
 • Positive Psychology Specialization (łącznie 5 kursów), University of Pennsylvania (2020)
 • Wstęp do terapii akceptacji i zaangażowania, Uczę się ACT (2019/2020)
 • Pożegnaj wagę. Jak wykorzystać techniki ACT w odchudzaniu i utrzymaniu wymarzonej sylwetki, Uczę się ACT (2019)
 • Positive Psychology, The University of North Carolina at Chapel Hill (2018)

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
We28.07
Dziś29.07
Jutro30.07
Sa31.07