wróć do listy
psychoterapeuta-Izabella Bojanowska

mgr Izabella Bojanowska

Psycholog

Konsultacja online

O mnie

Jestem absolwentką 5-letnich studiów magisterskich na kierunku psychologia (specjalność: kliniczna i zdrowia) na Uniwersytecie Łódzkim.

Metody pracy głównie opieram na nurcie poznawczo-behawioralnym, jednocześnie wplatając elementy dialogu motywacyjnego. Wiele czerpię także z psychologii pozytywnej. W niedalekiej przyszłości planuję rozpoczęcie 4-letniego szkolenia z psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnej. Cały czas dbam o podnoszenie swoich kwalifikacji poprzez uczestnictwo w różnego rodzaju szkoleniach i kursach z zakresu psychologii i psychoterapii. W obszarze moich zainteresowań naukowych znajduje się przede wszystkim szeroko rozumiana psychologia kobiet: sytuacje kryzysowe (rozwód, choroba), ciąża i połóg, ale także zaburzenia odżywiania, depresja, uzależnienia. Pomagam kobietom w różnym wieku odnaleźć spokój i równowagę w życiu, a także siłę do pokonania przeszkód uniemożliwiających rozwój i pełne, szczęśliwe życie. Skupiam się na tym, co tu i teraz oraz na mocnych stronach i zasobach osobistych swoich pacjentek. Uważam, że każda kobieta zasługuje na to, by iść przez życie z podniesioną głową i każda ma w sobie pokłady siły, z której często nie zdaje sobie sprawy.

Zależy mi na tym, by pacjentka w moim gabinecie czuła się swobodnie, aby nie bała się otworzyć i szczerze rozmawiać o swoich problemach. Ja ze swojej strony mogę obiecać profesjonalną, zgodną z etyką zawodową pomoc oraz szczerą, przyjazną relację terapeutyczną. Jestem pewna, że razem przejdziemy przez zmiany, które sprawią, że Twoja jakość życia znacząco wzrośnie.

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Poznawczo-behawioralny
Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Uzależnienia

Psychiczne czy behawioralne np. uzależnienie od alkoholu, narkotyków czy innych substancji psychoaktywnych, masturbacji, pornografii, gier komputerowych, zakupów, pracy.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Uniwersytet Łódzki

Galeria

Specjalista/Specjalistka

Zdjęcie-0
Zdjęcie-1

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś17.09
Jutro18.09
Su19.09
Mo20.09