wróć do listy
psychoterapeuta-Joanna Rzepka

mgr Joanna Rzepka

Psycholog

Psychoterapeuta

Konsultacja online

O mnie

Szanowni Państwo,

Nazywam się Joanna Rzepka. Z wykształcenia i pasji jestem psychologiem oraz certyfikowanym psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym. Ukończyłam 5-letnie studia magisterskie z psychologii na Uniwersytecie SWPS we Wrocławiu, o specjalności psychologia kliniczna. W trakcie studiów zdobywałam doświadczenie zawodowe w Dolnośląskim Centrum Zdrowia Psychicznego na Oddziale Psychiatrycznym Dziennym oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego. 
 

Umiejętności psychoterapeutyczne doskonaliłam w trakcie 4-letnich, podyplomowych studiów w Szkole Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS pod kierownictwem dr n. med. Agnieszki Popiel i dr Ewy Pragłowskiej oraz w Szkole Terapii Schematów CTPB.

Posiadam uprawnienia do samodzielnego prowadzenia psychoterapii, co potwierdza Certyfikat Psychoterapeuty Poznawczo-Behawioralnego PTTPB (nr 547) uzyskany w 2017 r.
 

Od 2012 r. pracuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w Żarkach, gdzie prowadzę w ramach NFZ (nieodpłatnie):

- psychoterapię indywidualną,

- diagnozę i poradnictwo psychologiczne,

- wsparcie w kryzysie,

- psychoedukację dotyczącą zdrowia psychicznego i chorób.

 

Przyjmuję osoby dorosłe i młodzież od 16 roku życia.

 

Zajmuję się terapią zaburzeń nastroju (depresja, zaburzenie afektywne dwubiegunowe), zaburzeń lękowych (napady paniki, fobie, GAD), ze spektrum zaburzeń obsesyjno-kompulsyjnych (OCD), zaburzeń snu, PTSD i zaburzeń związanych z traumą, zaburzeń odżywiania się, zaburzeń osobowości oraz problemami w relacjach interpersonalnych (w związkach, rodzinie, pracy). Moje zainteresowania zawodowe skupiają się wokół Terapii Schematów oraz psychoterapii zaburzeń osobowości.
 

Podnoszę swoje kwalifikacje i umiejętności, uczestnicząc w warsztatach i szkoleniach dla psychologów/psychoterapeutów. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej oraz European Association for Behavioural and Cognitive Therapies (EACBT). 
 

Swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji, co oznacza, że omawiam prowadzone terapie (bez ujawniania danych osobowych pacjentów) z bardziej doświadczonymi psychoterapeutami-superwizorami, aby móc jeszcze lepiej dopasować interwencje terapeutyczne do problemu, z którym boryka się dana osoba.

Zapraszam Państwa do umówienia wizyty na żywo lub online, aby na indywidualnym spotkaniu omówić oczekiwania i wątpliwości.

Przyjmuję wyłącznie w ramach kontraktu z NFZ. W razie jakichkolwiek pytań zachęcam do kontaktu.

 

Z pozdrowieniem,

Joanna Rzepka.

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Poznawczo-behawioralny
  • Terapia schematu
Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy
  • Rozwój osobisty
  • Kryzysy
  • Zaburzenia lękowe
  • Zaburzenia nastroju (afektywne)
  • Zaburzenia odżywiania
  • Zaburzenia osobowości
  • Zaburzenia snu

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś14.04
Jutro15.04
Fr16.04
Sa17.04