wróć do listy
psychoterapeuta-Justyna Kędziora-Antkowiak

mgr Justyna Kędziora-Antkowiak

Psycholog

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Neuropsycholog

Psycholog kliniczny

Psychoonkolog

Konsultacja online

O mnie

Ukończyłam studia magisterskie na Uniwersytecie tm. Adama Mickiewicza w Poznaniu, realizując specjalność z psychologii klinicznej. Jestem absolwentką Studium Analizy Transakcyjnej, zakończonego Egzaminem 101. Ukończyłam także Kurs Podstawowy z zakresu psychoterapii systemowej, organizowany przez Wielkopolskie Towarzystwo Psychoterapii Systemowej w Poznaniu, oraz Intensywny Kurs Interwencji Kryzysowej, organizowany przez Grupę Interwencji Psychologicznej i Szkoleń ARCAN w Wiśle. Doświadczenie kliniczne zdobywam pracując jako psycholog w Wielkopolskim Centrum Onkologii na oddziałach radioterapii i chirurgii onkologicznej. Przez około rok pracowałam jako psycholog hospicjum domowego, towarzysząc pacjentom w ich zmaganiach z chorobą w warunkach domowych. Udzielam wsparcia pacjentom i ich rodzinom w trakcie diagnozy, okresu leczenia, a po jego zakończeniu oraz w trakcie rehabilitacji. Pracuję z rodzinami w procesie żałoby. Zajmuję się diagnozą psychologiczną funkcjonowania poznawczego u osób z chorobami OUN.

Bliska jest mi praca z osobami doświadczającymi kryzysu w różnych obszarach swojego życia, a także — w psychoterapii - koncentracja na zasobach, które ułatwiają samodzielne osiąganie równowagi. w swojej aktywność zawodowej kieruję się zasadami kodeksu Etyczno — Zawodowego Psychologa. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Systemowy
Rodzaje terapii
  • Dla par
  • Indywidualna
  • Rodzinna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Traumy

Wywołane sytuacjami, które zagrażały zdrowiu lub życiu i wpłynęły na funkcjonowanie osoby np. gwałt, doświadczanie przemocy (fizycznej, psychicznej, seksualnej, ekonomicznej), wypadek samochodowy, bycie świadkiem napadu, zbrodni, czyjejś śmierci.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Wielkopolskie Towarzystwo Terapii Systemowej
  • Ośrodek Psychoterapii i Treningów AION
  • Grupa Interwencji i Szkoleń Psychologicznych ARCAN
Doświadczenie
  • Psychologiczna Poradnia Rodzinna "Na Śródce"
  • Hospicjum Domowe ul. Bednarska w Poznaniu
  • Wielkopolskie Centrum Onkologii

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś17.09
Jutro18.09
Su19.09
Mo20.09