wróć do listy
psychoterapeuta-Kamila Siwakowska

mgr Kamila Siwakowska

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Psychodietetyk

Konsultacja online

O mnie

Jestem psycholożką, psychodietetyczką, absolwentką psychologii Uniwersytetu Warszawskiego w specjalności psychologia sądowa. Ukończyłam Studia Podyplomowe z Psychodietetyki na Uniwersytecie Humanistycznospołecznym SWPS w Warszawie.
Jestem w trakcie czteroletniego szkolenia z terapii poznawczo- behawioralnej w Akademii Motywacji i Edukacji w Warszawie, akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo Behawioralnej. Jestem członkinią PTTPB.

Doświadczenie zdobywałam pracując w Oddziale Rehabilitacji Neurologicznej, Zakładzie Opiekuńczo Leczniczym dla Dorosłych oraz Hospicjum w Centrum Medycznym Grupa Zdrowie. Odbywałam praktyki w Młodzieżowym Ośrodku Socjoterapii w Zespole Placówek w Gołotczyźnie.

Pracuję z osobami dorosłymi i nastolatkami cierpiącymi z powodu zaburzeń lękowych, ciągłego zamartwiania się, zaburzeń nastroju, zaburzeń odżywiania, zaburzeń osobowości, dysregulacji emocjonalnej; doświadczającymi przewlekłego stresu i chcącymi nauczyć się, jak sobie z nim radzić; mającymi trudności w relacjach, zmagającymi się z niską samooceną, nie wierzącymi we własne możliwości. Pracuję pod stałą superwizją.

Poszerzam swoją wiedzę i umiejętności terapeutyczne poprzez udział w szkoleniach, konferencjach i warsztatach. 

W pracy ważne jest dla mnie zapewnienie bezpiecznej, autentycznej, pełnej ciepła, empatii i akceptacji atmosfery. Psychoterapia jest moją wielką pasją. Do pracy podchodzę z dużym zaangażowaniem, by móc jak najlepiej rozumieć i wspierać moich pacjentów oraz towarzyszyć im w procesie zmiany.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci. Lubię czytać, biegać, uwieczniać chwile na fotografiach, obcować z naturą i spotykać się z przyjaciółmi.

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Poznawczo-behawioralny
Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Zaburzenia seksualne

Wynikają z cierpienia i zaburzenia zdrowia seksualnego, które nie pozwala na pełną realizację zachowań seksualnych, zachowując dobrostan psychiczny i nie krzywdząc innych osób. Na przykład: trudność w osiągnięciu satysfakcji seksualnej (lub orgazmu), przedwczesny wytrysk, pochwica, dyspareunia.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Uniwersytet Warszawski
  • SWPS
Doświadczenie
  • Centrum Medyczne Grupa Zdrowie

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Sa24.07
Dziś25.07
Jutro26.07
Tu27.07