wróć do listy
psychoterapeuta-Karolina Cwynar

mgr Karolina Cwynar

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Neuropsycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

Psycholog kliniczny

Psychotraumatolog

Konsultacja online

O mnie

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo- behawioralnym, należę do Polskiego Stowarzyszenia Terapeutów Poznawczo- Behawioralnych oraz do Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Pracuje zarówno z dziećmi i młodzieżą jak i z osobami dorosłymi. W swojej codziennej pracy dążę do tego, aby prowadzona przeze mnie terapia była profesjonalnie udzielaną pomocą i opierała się o najwyższe standardy pracy psychologa/terapeuty. Do mojej pracy podchodzę z pasją i zaangażowaniem. Poprzez swoją wiedzę i doświadczenie staram się nieść pomoc osobom potrzebującym wsparcia w różnych sytuacjach życiowych. Podstawą prawidłowego nawiązywania kontaktu z pacjentem jest przestrzeganie przez psychologa etyki związanej z wykonywaniem zawodu zaufania publicznego, zatem wszystko, co zostaje powiedziane podczas wizyty objęte jest tajemnicą.

 

 

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Poznawczo-behawioralny
  • Terapia schematu
Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Tu21.09
Dziś22.09
Jutro23.09
Fr24.09