wróć do listy
psychoterapeuta-Katarzyna Pigulska

mgr Katarzyna Pigulska

Psycholog

Psychoterapeuta w trakcie szkolenia

Psycholog biznesu

Konsultacja online

O mnie

Jestem psychologiem, trenerem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia.
 

Pomagam ludziom czerpać zadowolenie z relacji, odkrywać sposoby na prowadzenie satysfakcjonującego życia osobistego i zawodowego.


Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Humanistyczno-Społecznym SWPS w Warszawie (psychologia kliniczna i zdrowia). Obecnie jestem w trakcie 4-letniego szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie integracyjnym (szkolenie akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne oraz Polskie Stowarzyszenie Psychoterapii Integracyjnej).


Od ponad 13 lat pracuje z ludźmi i jest to praca, która niesie dla mnie ogromną wartość. Pracuję zarówno indywidualnie, jak i grupowo. Szczególnie interesującym mnie obszarem pracy są relacje. Jeśli relacje z innymi ludźmi wydają Ci się trudne lub nie czerpiesz z nich satysfakcji, być może czujesz się samotna czy samotny – zapraszam Cię do przyjrzeniu się temu w relacji ze mną.

 

Jestem współzałożycielką Stowarzyszenia Psychologowie i Psychoterapeuci dla Społeczeństwa (www.psychologowie-dla-spoleczenstwa.pl).

 

W swojej pracy kieruje się zasadami Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa. Swoją pracę poddaje stałej superwizji.

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Integratywny
Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Instytut Psychologii Zdrowia (w trakcie 4 letniego szkolenia psychoterapeutycznego)
  • Uniwersytet Humanistyczno-Społeczny SWPS (psychologia kliniczna i zdrowia)
  • Uniwersytet Śląski (pedagogika resocjalizacyjna z profilaktyką społeczną)
Certyfikaty i szkolenia
  • Niezbędnik terapeuty ACT - konceptualizacja przypadku w terapii ACT
  • Praca z Trybami Schematów dla Początkujących
  • Interwencja kryzysowa w ACT
  • Prowadzenie grup wsparcia
  • Szkolenie trenerskie na poziomie zaawansowanym

Galeria

Inne

Zdjęcie-0

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Sa31.07
Dziś1.08
Jutro2.08
Tu3.08