Jestem dorosłym mężczyzną, lubię udawać ciążę. Co o tym myśli Specjalista_ka?

Jestem dorosłym mężczyzną, od kilku lat interesuję się udawaniem ciąży, byłem z tym już u kilku psychologów, powiedzieli mi, że to zupełnie normalne to, co robię i że nie mam się czym przejmować, a chciałbym poznać państwa opinie na ten temat.

Przyszła_mama

w zeszłym miesiącu
Anna Martyniuk-Białecka

A ja się zastanawiam, dlaczego to dla Pana takie ważne? Mam na myśli opinie innych na temat tego, co Pan robi.
Jeśli już parokrotnie słyszał Pan od specjalistów, że jest to normalne. I jak domyślam się, nie powoduje to niczyjego cierpienia.

Pozdrawiam serdecznie,

psycholog Anna Martyniuk-Białecka

w zeszłym miesiącu