wróć do listy
psychoterapeuta-Anna Skrońska

mgr Anna Skrońska

Psycholog

Psycholog dzieci i młodzieży

Diagnosta psychologiczny

Interwent kryzysowy

Konsultacja online

O mnie

Więcej terminów: https://psycholog-terapeuta.pl/umow-sie Pomagam rodzicom i dzieciom radzić sobie w niepokojących, również kryzysowych sytuacjach. Podpowiadam jak  ułożyć wzajemne relacje, odnaleźć skuteczną drogę komunikacji. Szczególnie skupiam się na pomocy  osobom doświadczających trudności w sytuacji okołorozwodowej. 

Staram się również pomóc tym, którzy nie mogą pozwolić sobie na konsultacje lub nie mają gotowości na rozmowę ze specjalistą - prowadzę bloga https://psycholog-terapeuta.pl/blog, na którego serdecznie zapraszam. 

Pracuję poznawczo-behawioralnie, korzystam jednak z dobrodziejstw nurtu rodzicielstwa bliskości, wykorzystuję elementy programu Pozytywnej Dyscypliny, porozumienia bez przemocy, metodę Kids’Skills – Dasz Radę. Skupiam się na potrzebach rodziców i dzieci - i właśnie do nich dopasowuję metody pracy.

Pracuję w gabinetach w Legionowie i na warszawskiej Białołęce. Jednak w związku z sytuacją epidemiczną,  w trosce o moich klientów, aktualnie pracuję on-line.

 

pokaż więcej

Specjalizacja

  • Poznawczo-behawioralny
Rodzaje terapii
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Grupowa
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia lękowe

Poczucie strachu (wywołanego sytuacją) lub lęku (wywołanego sytuacją doświadczoną i odległą), stan poczucia zagrożenia, objawy na poziomie fizjologicznym jak: przyspieszone bicie serca, potliwość ciała czy drżenie. Na przykład: zespół lęku panicznego, lęk uogólniony, agorafobia, fobia społeczna, lęk separacyjny.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Rozwój osobisty

Praca na zasobach (mocnych stronach), poznawanie swoich ograniczeń, potrzeb czy pragnień; wydobywanie wewnętrznego potencjału. To także ćwiczenie umiejętności jak: wyrażanie potrzeb, asertywność, komunikacja bez przemocy.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Uniwersytet Humanistycznospołeczny SWPS - psychologia kliniczna i zdrowia
  • https://psycholog-terapeuta.pl/dyplomy/
Certyfikaty i szkolenia
  • https://psycholog-terapeuta.pl/szkolenia/

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś24.07
Jutro25.07
Mo26.07
Tu27.07