wróć do listy
psychoterapeuta-Katarzyna Adamczyk

mgr Katarzyna Adamczyk

Konsultacja online

O mnie

Witam jestem magistrem psychologii specjalność neuropsychologia kliniczna. Jestem w trakcie specjalizacji specjalisty psychoterapii uzależnień od alkoholu i narkotyków, a także uzależnień behawioralnych. Posiadam dyplom i certyfikat integracji sensorycznej jako metody pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Jestem terapeutą zajęciowym oraz posiadam certyfikat terapeuty pracy z dzieckiem z autyzmem w w wybranych modelach. Zajmuję się również interwencją kryzysową i jestem nastawiona na pracę w rozwiązywaniu problemów na tu i teraz.
pokaż więcej

Specjalizacja

  • Poznawczo-behawioralny
Rodzaje terapii
  • Dla dzieci i młodzieży
  • Dla par
  • Grupowa
  • Indywidualna
Obszary pomocy

Zaburzenia nastroju (afektywne)

Obniżenie nastroju lub występujące „huśtawki” nastroju, uczucie pustki, utrata sensu, brak zainteresowania dotychczasowym hobby, krytyczne myśli. Na przykład: depresja, depresja poporodowa, depresja wieku podeszłego, depresja psychotyczna, depresja maskowana, depresja sezonowa, choroba afektywna dwubiegunowa, dystymia.

Kryzysy

W obszarze: zdobywania autonomii, tworzeniu swojej tożsamości, budowaniu intymności, bliskich relacji, małżeństwa, ciąży czy pracy. Kryzys może być też związany z katastrofami środowiskowymi, chorobami, pandemią, emigracją.

Uzależnienia

Psychiczne czy behawioralne np. uzależnienie od alkoholu, narkotyków czy innych substancji psychoaktywnych, masturbacji, pornografii, gier komputerowych, zakupów, pracy.

Moje doświadczenie

Edukacja
  • Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej UMCS

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś24.07
Jutro25.07
Mo26.07
Tu27.07