wróć do listy
psychoterapeuta-Katarzyna Piechaczek

mgr Katarzyna Piechaczek

Psycholog

Konsultacja online

O mnie

Dzień Dobry,

Jeśli czujesz, że potrzebujesz porozmawiać ze specjalistą, gdyż niepokoisz się o siebie lub swoich bliskich, zapraszam do kontaktu. W bezpiecznej i pełnej zrozumienia atmosferze zbudujesz swoją własną strategię osiągnięcia ważnych dla Ciebie wartości, takich jak na przykład: dobre relacje, spokojne życie, wymarzona praca, spokojny sen, radzenie sobie z emocjami, wiara w siebie, radzenie sobie z krytyką, akceptacja choroby.
Dla Seniorów prowadzę Treningi funkcji poznawczych.
Jako certyfikowany doradca zawodowy oferuję wsparcie młodych osób w wyborze drogi życiowej, zbudowaniu przejrzystej listy realnych do osiągnięcia celów.

Rodzicom dzieci szkolnych oferuję Treningi umiejętności wychowawczych. Uczę jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami dziecka i zamieniać problemy na umiejętności do przyswojenia. 
Jestem certyfikowanym psychologiem, praktykiem metody Kids Skills i terapeutą metody TSR. Od października 2020r. również uczestniczę w szkoleniu z psychoterapii systemowej w WTTS w Warszawie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Należę do Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

W mojej pracy z osobami dorosłymi stosuję metody oparte na Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Pracę z dziećmi opieram na metodzie "Kids Skills", która jest skuteczna i przyjazna dla dziecka i rodziców.
Psychologiem i doradcą zawodowym jestem od 2016r. 
Od 2009r. pracowałam (praca, staż, praktyka, wolontariat) w przedszkolu, szkole podstawowej, technikum, liceum, na Oddziale Psychiatrycznym Dzieci i Młodzieży, ŚDS, WTZ, Ośrodku leczenia anoreksji i bulimii, DPS, a także wolontaryjnie współpracowałam z Fundacją Teatrikon.

Zapraszam do kontaktu i omówienia swoich trudności w bezpiecznej atmosferze gabinetu/gabinetu online.

pokaż więcej

Specjalizacja

  • TSR
Rodzaje terapii
  • Indywidualna
Obszary pomocy
  • Rozwój osobisty
  • Kryzysy

Umów wizytę

Wybierz termin i miejsce wizyty

Miejsce wizyty
Pokaż na mapie
Typ wizyty*
Data wizyty
Dziś13.06
Jutro14.06
Tu15.06
We16.06