wszystkie filtry
Filtry

(2)

Avatar

Psychoterapeuta

Psycholog

Interwent kryzysowy

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem psychologiem z 15-letnim doświadczeniem w zawodzie, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym wspomagającym się terapią schematów. Ukończyłam 4- letnie całościowe szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w CBT w W-wie uprawniające do ubiegania się o certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Jestem interwentem kryzysowym, absolwentką Studium Interwencji Kryzysowej, z doświadczeniem w pracy z osobami w kryzysie. Nadal podnoszę swoje kwalifikacje aby jak najbardziej odpowiedzialnie udzielać pomocy innym.

Pomagam osobom zmagającym się z nadmiernymi lękami, obniżonym nastrojem, trudnościami emocjonalnymi oraz w relacjach, zmagającymi się z trudną życiową sytuacją.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w ośrodku interwencji kryzysowej, na oddziale dziennym psychiatrycznym oraz w organizacjach pozarządowych. Mam doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi i stosującymi przemoc.
Tematyka moich zainteresować zawodowych obejmuje również dzieci i młodzież z niepełnosprawnością, zwłaszcza z Z. Aspergera.

W swojej pracy kieruję się standardami etycznymi zawodu psychologa i psychoterapeuty. Zależy mi aby każdy poczuł się bezpiecznie podczas sesji dlatego spotkania odbywają się w atmosferze życzliwości i poufności (stąd nawiązanie do nazwy gabinetu: "Między Nami":).

Zapraszam osoby potrzebujące doraźnego, krótkotrwałego wsparcia w postaci poradnictwa, wsparcia w kryzysie a także osoby poszukujące psychoterapii.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Su24.01
Dziś25.01
Jutro26.01
We27.01
Avatar

Katarzyna Gaber

Konsultacja online

Psycholog

Psychodietetyk

Nurt:
  Nurt:
    Rodzaj terapii:
   • Indywidualna

   Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie o specjalności klinicznej. Dodatkowo: Studium Zaburzeń Odżywiania w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania we Wrocławiu o profilu psychologicznym oraz liczne kursy i szkolenia z zakresu Psychodietetyki.

   Zaburzenia odżywiania to obszar szczególnie mi bliski – od kilku lat stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu problemów z jedzeniem. Współpracuję z osobami borykającymi się z anoreksją, bulimią bądź napadowym objadaniem się. Dodatkowo pracuję w obszarze psychologii sportowej, współpracując i pomagając młodym, aktywnym osobom w ich życiu.

   Jako psycholog pomagam w osobom, które doświadczają kryzysów życiowych związanych z obecną sytuacją, problemami o charakterze egzystencjonalnym (poszukiwanie sensu życia, problemy z pojęciem wolności) oraz rozwojowym.

   pokaż więcej
   • Brak wolnych terminów
   Su24.01
   Dziś25.01
   Jutro26.01
   We27.01