wszystkie filtry
Filtry

(4)

Avatar

Katarzyna Piechaczek

Konsultacja online

Psycholog

Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Dzień Dobry,

Jeśli czujesz, że potrzebujesz porozmawiać ze specjalistą, gdyż niepokoisz się o siebie lub swoich bliskich, zapraszam do kontaktu. W bezpiecznej i pełnej zrozumienia atmosferze zbudujesz swoją własną strategię osiągnięcia ważnych dla Ciebie wartości, takich jak na przykład: dobre relacje, spokojne życie, wymarzona praca, spokojny sen, radzenie sobie z emocjami, wiara w siebie, radzenie sobie z krytyką, akceptacja choroby.
Dla Seniorów prowadzę Treningi funkcji poznawczych.
Jako certyfikowany doradca zawodowy oferuję wsparcie młodych osób w wyborze drogi życiowej, zbudowaniu przejrzystej listy realnych do osiągnięcia celów.

Rodzicom dzieci szkolnych oferuję Treningi umiejętności wychowawczych. Uczę jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami dziecka i zamieniać problemy na umiejętności do przyswojenia. 
Jestem certyfikowanym psychologiem, praktykiem metody Kids Skills i terapeutą metody TSR. Od października 2020r. również uczestniczę w szkoleniu z psychoterapii systemowej w WTTS w Warszawie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Należę do Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

W mojej pracy z osobami dorosłymi stosuję metody oparte na Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Pracę z dziećmi opieram na metodzie "Kids Skills", która jest skuteczna i przyjazna dla dziecka i rodziców.
Psychologiem i doradcą zawodowym jestem od 2016r. 
Od 2009r. pracowałam (praca, staż, praktyka, wolontariat) w przedszkolu, szkole podstawowej, technikum, liceum, na Oddziale Psychiatrycznym Dzieci i Młodzieży, ŚDS, WTZ, Ośrodku leczenia anoreksji i bulimii, DPS, a także wolontaryjnie współpracowałam z Fundacją Teatrikon.

Zapraszam do kontaktu i omówienia swoich trudności w bezpiecznej atmosferze gabinetu/gabinetu online.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Su13.06
Dziś14.06
Jutro15.06
We16.06
Avatar

Psycholog

Psychoterapeuta

Interwent kryzysowy

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem psychologiem z 15-letnim doświadczeniem w zawodzie, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym wspomagającym się terapią III fali CBT (terapia schematu, ACT, DBT). Ukończyłam 4- letnie całościowe szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w CBT w W-wie uprawniające do ubiegania się o certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Jestem interwentem kryzysowym, absolwentką Studium Interwencji Kryzysowej, z doświadczeniem w pracy z osobami w kryzysie. Nadal podnoszę swoje kwalifikacje aby jak najbardziej odpowiedzialnie udzielać pomocy innym.

Pomagam osobom zmagającym się z nadmiernymi lękami, obniżonym nastrojem, trudnościami emocjonalnymi oraz w relacjach, zmagającymi się z trudną życiową sytuacją.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w ośrodku interwencji kryzysowej (Ośrodek Poradnictwa Specjalistycznego i Interwencji Kryzysowej w Rzeszowie), na oddziale dziennym psychiatrycznym (Podkarpackie Centrum Zdrowia Psychicznego) oraz w organizacjach pozarządowych (Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Titum; Fundacja na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy Feniks). Prowadzę również szkolenia dla instytucji i osób prywatnych, w czasie których dzielę się wiedzą i swoim doświadczeniem zawodowym. Mam doświadczenie w prowadzeniu zajęć ze studentami w ramach studiów podyplomowych. 

Mam doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi i stosującymi przemoc. Współprowadzę Fundację na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy Feniks. Jestem facylitatorem oddziaływań korekcyjno - edukacyjnych dla sprawców przemocy. 
Tematyka moich zainteresować zawodowych obejmuje również dzieci i młodzież z niepełnosprawnością, zwłaszcza z Zespołem Aspergera.

W swojej pracy kieruję się standardami etycznymi zawodu psychologa i psychoterapeuty. Zależy mi aby każdy poczuł się bezpiecznie podczas sesji dlatego spotkania odbywają się w atmosferze życzliwości i poufności (stąd nawiązanie do nazwy gabinetu: "Między Nami":).

Zapraszam osoby potrzebujące doraźnego, krótkotrwałego wsparcia w postaci poradnictwa, wsparcia w kryzysie a także osoby poszukujące psychoterapii.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Su13.06
Dziś14.06
Jutro15.06
We16.06
Avatar

Magdalena Hadaj

Konsultacja online

Psycholog

Nurt:
 • Systemowy
 • Integratywny
Nurt:
 • Systemowy
 • Integratywny

Ukończyłam psychologię na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz podyplomowe studia z zakresu pedagogiki również na UMCS. Pracowałam w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży. Prowadzę indywidualną terapię psychologiczną  w Stowarzyszeniu na rzecz Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży. 

Współpracuję z poradniami rodzinnymi oraz tymi których główną misją jest wspieranie rozwoju dzieci. Prowadzę konsultacje gabinetowe i konsultacje online.

Wspieram rodziny znajdujące się w obliczu kryzysu spowodowanego chorobą, rozwodem, rozłąką i innymi sytuacjami trudnymi. Pomagam rodzicom odszukać i zrozumieć przyczyny zachowania ich dzieci. Wspieram pary i rodziny w procesie rozwiązywania problemów. Udzielam wsparcia również kobietom w ciąży i w połogu.

W swojej czerpię z podejścia systemowego, rodzicielstwa bliskości, teorii przywiązania, teorii samoregulacji, teorii poliwagalnej. Podczas komunikacji z innymi korzystam z zasobów i narzędzi jakie daje Porozmienie bez Przemocy (NVC), którego twórcą jest dr Marshall B. Rosenberg. W pracy z dziećmi czerpię z podejścia, które nosi nazwę ,,rodzicielstwa przez zabawę” ( playful parenting). Terapia dzieci, którą prowadzę w dużej mierze opiera się na zabawie, która ma określony cel i działanie terapeutyczne. Jest to metoda pracy, która jest dużym wsparciem zwłaszcza dla młodszych dzieci.

Podstawą mojej pracy jest również wiedza związana z neuropsychologią i procesem rozwoju układu nerwowego.

W swojej pracy zawodowej działam w oparciu o aktualną wiedzę naukową. 

Prywatnie jestem żoną oraz mamą. Mieszkam i działam w Rzeszowie.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Su13.06
Dziś14.06
Jutro15.06
We16.06
Avatar

Katarzyna Gaber

Konsultacja online

Psycholog

Psychodietetyk

Nurt:
 • TSR
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • TSR
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie o specjalności klinicznej. Dodatkowo: Studium Zaburzeń Odżywiania w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania we Wrocławiu o profilu psychologicznym oraz liczne kursy i szkolenia z zakresu Psychodietetyki.

Zaburzenia odżywiania to obszar szczególnie mi bliski – od kilku lat stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu problemów z jedzeniem. Współpracuję z osobami borykającymi się z anoreksją, bulimią bądź napadowym objadaniem się. Dodatkowo pracuję w obszarze psychologii sportowej, współpracując i pomagając młodym, aktywnym osobom w ich życiu.

Jako psycholog pomagam w osobom, które doświadczają kryzysów życiowych związanych z obecną sytuacją, problemami o charakterze egzystencjonalnym (poszukiwanie sensu życia, problemy z pojęciem wolności) oraz rozwojowym.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Su13.06
Dziś14.06
Jutro15.06
We16.06