wszystkie filtry
Filtry

(3)

Avatar

Psycholog

Psychoterapeuta

Interwent kryzysowy

Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Jestem psychologiem z 15-letnim doświadczeniem w zawodzie, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym wspomagającym się terapią schematów. Ukończyłam 4- letnie całościowe szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w CBT w W-wie uprawniające do ubiegania się o certyfikat Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczej i Behawioralnej. Jestem interwentem kryzysowym, absolwentką Studium Interwencji Kryzysowej, z doświadczeniem w pracy z osobami w kryzysie. Nadal podnoszę swoje kwalifikacje aby jak najbardziej odpowiedzialnie udzielać pomocy innym.

Pomagam osobom zmagającym się z nadmiernymi lękami, obniżonym nastrojem, trudnościami emocjonalnymi oraz w relacjach, zmagającymi się z trudną życiową sytuacją.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w ośrodku interwencji kryzysowej, na oddziale dziennym psychiatrycznym oraz w organizacjach pozarządowych. Prowadzę również szkolenia dla instytucji i osób prywatnych, w czasie których dzielę się wiedzą i swoim doświadczeniem zawodowym. W przeszłości prowadziłam zajęcia ze studentami.

Mam doświadczenie w pracy z osobami doświadczającymi i stosującymi przemoc. Współprowadzę Fundację na Rzecz Przeciwdziałania Przemocy Feniks. Jestem facylitatorem oddziaływań korekcyjno - edukacyjnych dla sprawców przemocy. 
Tematyka moich zainteresować zawodowych obejmuje również dzieci i młodzież z niepełnosprawnością, zwłaszcza z Zespołem Aspergera.

W swojej pracy kieruję się standardami etycznymi zawodu psychologa i psychoterapeuty. Zależy mi aby każdy poczuł się bezpiecznie podczas sesji dlatego spotkania odbywają się w atmosferze życzliwości i poufności (stąd nawiązanie do nazwy gabinetu: "Między Nami":).

Zapraszam osoby potrzebujące doraźnego, krótkotrwałego wsparcia w postaci poradnictwa, wsparcia w kryzysie a także osoby poszukujące psychoterapii.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś11.04
Jutro12.04
Tu13.04
We14.04
Avatar

Katarzyna Gaber

Konsultacja online

Psycholog

Psychodietetyk

Nurt:
 • TSR
 • Poznawczo-behawioralny
Nurt:
 • TSR
 • Poznawczo-behawioralny
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Ukończyłam Psychologię na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie o specjalności klinicznej. Dodatkowo: Studium Zaburzeń Odżywiania w Ogólnopolskim Centrum Zaburzeń Odżywiania we Wrocławiu o profilu psychologicznym oraz liczne kursy i szkolenia z zakresu Psychodietetyki.

Zaburzenia odżywiania to obszar szczególnie mi bliski – od kilku lat stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu problemów z jedzeniem. Współpracuję z osobami borykającymi się z anoreksją, bulimią bądź napadowym objadaniem się. Dodatkowo pracuję w obszarze psychologii sportowej, współpracując i pomagając młodym, aktywnym osobom w ich życiu.

Jako psycholog pomagam w osobom, które doświadczają kryzysów życiowych związanych z obecną sytuacją, problemami o charakterze egzystencjonalnym (poszukiwanie sensu życia, problemy z pojęciem wolności) oraz rozwojowym.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś11.04
Jutro12.04
Tu13.04
We14.04
Avatar

Katarzyna Piechaczek

Konsultacja online
Nurt:
 • TSR
Nurt:
 • TSR
  Rodzaj terapii:
 • Indywidualna

Dzień Dobry,

Jeśli czujesz, że potrzebujesz porozmawiać ze specjalistą, gdyż niepokoisz się o siebie lub swoich bliskich, zapraszam do kontaktu. W bezpiecznej i pełnej zrozumienia atmosferze zbudujesz swoją własną strategię osiągnięcia ważnych dla Ciebie wartości, takich jak na przykład: dobre relacje, spokojne życie, wymarzona praca, spokojny sen, radzenie sobie z emocjami, wiara w siebie, radzenie sobie z krytyką, akceptacja choroby.
Dla Seniorów prowadzę Treningi funkcji poznawczych.
Jako certyfikowany doradca zawodowy oferuję wsparcie młodych osób w wyborze drogi życiowej, zbudowaniu przejrzystej listy realnych do osiągnięcia celów.

Rodzicom dzieci szkolnych oferuję Treningi umiejętności wychowawczych. Uczę jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami dziecka i zamieniać problemy na umiejętności do przyswojenia. 
Jestem certyfikowanym psychologiem, praktykiem metody Kids Skills i terapeutą metody TSR. Od października 2020r. również uczestniczę w szkoleniu z psychoterapii systemowej w WTTS w Warszawie rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Należę do Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

W mojej pracy z osobami dorosłymi stosuję metody oparte na Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Pracę z dziećmi opieram na metodzie "Kids Skills", która jest skuteczna i przyjazna dla dziecka i rodziców.
Psychologiem i doradcą zawodowym jestem od 2016r. 
Od 2009r. pracowałam (praca, staż, praktyka, wolontariat) w przedszkolu, szkole podstawowej, technikum, liceum, na Oddziale Psychiatrycznym Dzieci i Młodzieży, ŚDS, WTZ, Ośrodku leczenia anoreksji i bulimii, DPS, a także wolontaryjnie współpracowałam z Fundacją Teatrikon.

Zapraszam do kontaktu i omówienia swoich trudności w bezpiecznej atmosferze gabinetu/gabinetu online.

pokaż więcej
 • Brak wolnych terminów
Dziś11.04
Jutro12.04
Tu13.04
We14.04